Возач загина во сообраќајка во Скопје

Возач загина во сообраќајка во Скопје...

Нова Македонија | пред 2 месеци

Возач загина во сообраќајка во Скопје Триесет и шестгодишен скопјанец загина во сообраќајка што се случила синоќа околу 23:30 часот на булеварот „Александар Македонски“ во Скопје. Како што информира денеска...

Возач загина во сообраќајка во Скопје

Возач загина во сообраќајка во Скопје

Канал 5 | пред 2 месеци

Како што информира денеска МВР, Г.С. (36) од скопското село Марино управувајќи автомобил „Мерцедес“ со скопски регистарски ознаки, изгубил контрола над возилото, по што удрил во метални столпчиња, потоа...

Скопјанец загина во тешка сообраќајка на булеверот Александар Македонски

Скопјанец загина во тешка сообраќајка на булеверот „Александар Македонски“

A1on | пред 2 месеци

Во текот на вчерашниот ден во Скопје се случила трагична сообраќајна незгода во која животот го загубил 36-годишен маж од скопското село Марино. Според информациите од МВР, вчера одколу 23:30 часот на...

Скопјанец загина во тешка сообраќајка на булеверот Александар Македонски

Скопјанец загина во тешка сообраќајка на булеверот „Александар Македонски“

Точка | пред 2 месеци

Во текот на вчерашниот ден во Скопје се случила трагична сообраќајна незгода во која животот го загубил 36-годишен маж од скопското село Марино. Според информациите од МВР, вчера одколу 23:30 часот на...

Скопјанец загина со мерцедесот се забил во канделабра

Скопјанец загина, со мерцедесот се забил во канделабра

Алфа | пред 2 месеци

Во текот на вчерашниот ден во Скопје се случила трагична сообраќајна незгода во која животот го загубил 36-годишен маж од скопското село Марино. Според информациите од МВР, вчера одколу 23:30 часот на...

Починал на лице место откако со мерцедес удрил во метални столбови и дрво

Починал на лице место откако со мерцедес удрил во метални столбови и дрво

Фокус | пред 2 месеци

Синоќа околу 23,30 часот во Скопје на булеварот Александар Македонски се случила сообраќајна незгода во која 36-годишниот Г.С. од скопското село Марино изгобил контрола врз неговиот „Мерцедес“ и удрил...

Скопјанец загина во тешка сообраќајка на булеверот Александар Македонски

Скопјанец загина во тешка сообраќајка на булеверот „Александар Македонски“

Макфакс | пред 2 месеци

Во текот на вчерашниот ден во Скопје се случила трагична сообраќајна незгода во која животот го загубил 36-годишен маж од скопското село Марино. Според информациите од МВР, вчера одколу 23:30 часот на...

Загина 36 годишен возач сопатникот со тешки повреди пренесен во болница

Загина 36 годишен возач, сопатникот со тешки повреди пренесен во болница

МКД | пред 2 месеци

Триесетишестгодишен скопјанец од скопско Марино загина во тешка сообраќајка што вчера се случила на булеварот „Александар Македонски" во Скопје. Во сообраќајката повредено е уште едно лице кое било сопатник...

Едно лице загина а сопатникот со тешки повреди се лекува на Трауматологија

Едно лице загина, а сопатникот со тешки повреди се лекува на Трауматологија

Локално | пред 2 месеци

Синоќа нешто 30-тина минути пред полноќ се случила тешка сообраќајка во Скопје, во која за жал едно лице починало на лице место. Од МВР информира дека во 23.30 ч. на булеварот „Александар Македонски“, ...

Маж загина во сообраќајка на булеверот Александар Македонски

Маж загина во сообраќајка на булеверот „Александар Македонски“

Нетпрес | пред 2 месеци

Во текот на вчерашниот ден во Скопје се случила трагична сообраќајна незгода во која животот го загубил 36-годишен маж од скопското село Марино, објави Макфакс. Според информациите од МВР, вчера одколу...

Скопјанец загина во тешка сообраќајка на булеверот Александар Македонски

Скопјанец загина во тешка сообраќајка на булеверот „Александар Македонски“

Вечер Прес | пред 2 месеци

Во текот на вчерашниот ден во Скопје се случила трагична сообраќајна незгода во која животот го загубил 36-годишен маж од скопското село Марино. Според информациите од МВР, вчера одколу 23:30 часот на...

Скопјанец загина во тешка сообраќајка на булеверот Александар Македонски

Скопјанец загина во тешка сообраќајка на булеверот „Александар Македонски“

Актуелно24 | пред 2 месеци

Во текот на вчерашниот ден во Скопје се случила трагична сообраќајна незгода во која животот го загубил 36-годишен маж од скопското село Марино. Според информациите од МВР, вчера одколу 23:30 часот на...

Тешка сообраќајка во Скопје Еден маж загина друг е тешко повреден

Тешка сообраќајка во Скопје: Еден маж загина, друг е тешко повреден

Независен | пред 2 месеци

Триесет и шестгодишен скопјанец загина во сообраќајка што се случила синоќа околу 23:30 часот на булеварот„Александар Македонски“ во Скопје. Како што информира денеска МВР, Г.С. (36) од скопското село...

Скопјанец загина во тешка сообраќајка на булеварот Александар Македонски

Скопјанец загина во тешка сообраќајка на булеварот „Александар Македонски“

Кајгана | пред 2 месеци

Во текот на вчерашниот ден во Скопје се случила трагична сообраќајна незгода во која животот го загубил 36-годишен маж од скопското село Марино. Според информациите од МВР, вчера одколу 23:30 часот на...

Трагедија на полноќ во Скопје Еден починат на лице место друг на Трауматологија

Трагедија на полноќ во Скопје: Еден починат на лице место, друг на Трауматологија

Прес 24 | пред 2 месеци

Триесетина минути пред полноќ се случила страшна несреќа во Скопје, во која за жал едно лице починало на лице место. Полицијата денеска информира дека во 23 часот и 30 минути, на булеварот „Александар...

Скопјанец загина во тешка сообраќајка на булеверот Александар Македонски

Скопјанец загина во тешка сообраќајка на булеверот „Александар Македонски“

Скопје Инфо | пред 2 месеци

Во текот на вчерашниот ден во Скопје се случила трагична сообраќајна незгода во која животот го загубил 36-годишен маж од скопското село Марино. Според информациите од МВР, вчера одколу 23:30 часот на...

Скопјанец загина во тешка сообраќајка на булеверот Александар Македонски

Скопјанец загина во тешка сообраќајка на булеверот „Александар Македонски“

Вечер | пред 2 месеци

Во текот на вчерашниот ден во Скопје се случила трагична сообраќајна незгода во која животот го загубил 36-годишен маж од скопското село Марино. Според информациите од МВР, вчера одколу 23:30 часот на...

Скопјанец загина со мерцедесот се забил во канделабра

Скопјанец загина, со мерцедесот се забил во канделабра

Република | пред 2 месеци

Во текот на вчерашниот ден во Скопје се случила трагична сообраќајна незгода во која животот го загубил 36-годишен маж од скопското село Марино. Според информациите од МВР, вчера одколу 23:30 часот на...

Трагедија синоќа во Скопје Маж загина во сообраќајка на булеверот Александар Македонски

Трагедија синоќа во Скопје: Маж загина во сообраќајка на булеверот „Александар Македонски“

Сител | пред 2 месеци

Во текот на вчерашниот ден во Скопје се случила трагична сообраќајна незгода во која животот го загубил 36-годишен маж од скопското село Марино, објави Макфакс. Според информациите од МВР, вчера одколу...

Скопјанец загина во тешка сообраќајка на булеверот Александар Македонски

Скопјанец загина во тешка сообраќајка на булеверот „Александар Македонски“

Весник | пред 2 месеци

Во текот на вчерашниот ден во Скопје се случила трагична сообраќајна незгода во која животот го загубил 36-годишен маж од скопското село Марино. Според информациите од МВР, вчера одколу 23:30 часот на...

Трагедија во Скопје Маж загина во сообраќајка на булеварот Александар Македонски

Трагедија во Скопје: Маж загина во сообраќајка на булеварот „Александар Македонски“

Пулс 24 | пред 2 месеци

Во текот на вчерашниот ден во Скопје се случила трагична сообраќајна незгода во која животот го загубил 36-годишен маж од скопското село Марино, објави Макфакс. Според информациите од МВР, вчера одколу...

Трагедија синоќа во Скопје Маж загина во сообраќајка на булеверот Александар Македонски

Трагедија синоќа во Скопје: Маж загина во сообраќајка на булеверот „Александар Македонски“

Скопје24 | пред 2 месеци

Во текот на вчерашниот ден во Скопје се случила трагична сообраќајна незгода во која животот го загубил 36-годишен маж од скопското село Марино, објави Макфакс. Според информациите од МВР, вчера одколу...

Маж загина во сообраќајка на булеверот Александар Македонски

Маж загина во сообраќајка на булеверот „Александар Македонски“

ТВ 21 | пред 2 месеци

Во текот на вчерашниот ден во Скопје се случила трагична сообраќајна незгода во која животот го загубил 36-годишен маж од скопското село Марино. Според информациите од МВР, вчера одколу 23:30 часот на...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност