Sony го претстави ривалот на Samsung Galaxy A8  Ова е новата Xperia XA2

Sony го претстави ривалот на Samsung Galaxy A8: Ова е новата Xperia XA2

Точка | пред 2 месеци

Компанијата Sony на Consumer Electronics Show саемот во Лас Вегас, го претстави „одговорот“ на Samsung Galaxy A8, а тоа е Xperia XA2. Станува збор за телефон на Sony кој што може да се каже дека е опремен...

Новата Xperia XA2 е ривалот на Samsung Galaxy A8

Новата Xperia XA2 е ривалот на Samsung Galaxy A8

За забава | пред 2 месеци

Компанијата Sony на Consumer Electronics Show саемот во Лас Вегас, го претстави „одговорот“ на Samsung Galaxy A8, а тоа е Xperia XA2. Станува збор за телефон на Sony кој што може да се каже дека е опремен...

Sony го претстави Xperia XA2  ривалот на Samsung Galaxy A8

Sony го претстави Xperia XA2, ривалот на Samsung Galaxy A8

USB | пред 2 месеци

Компанијата Sony на Consumer Electronics Show саемот во Лас Вегас, го претстави „одговорот“ на Samsung Galaxy A8, а тоа е Xperia XA2. Станува збор за телефон на Sony кој што може да се каже дека е опремен...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност