Додик прави војска вели западот Додик  на Запад имаат бујна фантазија

Додик прави војска-вели западот.Додик- на Запад имаат бујна фантазија

Инфо Центар | пред 2 месеци

Таа информација, пренесува британскиот весник, ја потврдил и министерот за безбедност на Босна, а "доаѓа во време кога Западот е загрижен поради руските напори да го дестабилизира Балканот и да сопрат...

Guardian  Додик создава платеничка паравојска која ја регрутира во српското подземје  ја обучуваат Руси во Ниш

Guardian: Додик создава платеничка паравојска која ја регрутира во српското подземје, ја обучуваат Руси во Ниш

Точка | пред 2 месеци

Платеници обучени од страна на Руси помагаат во формирање на паравоена единица за поддршка на српските сепаратистички лидери во Босна, пренесува "Guardian" повикувајќи се на сараевскиот весник "Journal...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност