Белата Куќа  Трамп е во одлична здравствена состојба

Белата Куќа: Трамп е во одлична здравствена состојба

Канал 5 | пред 2 месеци

„Медицинскиот преглед во воената болница „Валтер Ред“ е исклучително успешен. Претседателот има одлично здравје“, изјави лекарот Рони Џексон, кој претходно беше задолжен за прегледи на неговиот претходник,...

Лекар од Белата куќа  Трамп е во одлично здравје

Лекар од Белата куќа: Трамп е во одлично здравје

Алфа | пред 2 месеци

Претседателот е во одлична здравствена состојба, изјави лекарот на Белата куќа д-р Рони Џексон по првиот медицински преглед на Доналд Трамп по преземањето на функцијата пред речиси една година. Претседателот...

Белата куќа  Трамп е во одлична здравствена состојба

Белата куќа: Трамп е во одлична здравствена состојба

Вечер | пред 2 месеци

Американскиот претседател Доналд Трамп е во одлична здравствена состојба, соопшти доцна синоќа Белата куќа цитирајќи го неговиот лекар после првиот систематски преглед по доаѓањето на Трамп на власт. „Медицинскиот...

Трамп е во одлична здравствена состојба

Трамп е во одлична здравствена состојба

Сител | пред 2 месеци

Loading Video... Претседателот е во одлична здравствена состојба, изјави лекарот на Белата куќа д-р Рони Џексон по првиот медицински преглед на Доналд Трамп по преземањето на функцијата пред речиси една...

Трамп е во одлична здравствена состојба

Трамп е во одлична здравствена состојба

A1on | пред 2 месеци

Претседателот е во одлична здравствена состојба, изјави лекарот на Белата куќа д-р Рони Џексон по првиот медицински преглед на Доналд Трамп по преземањето на функцијата пред речиси една година. „Медицинскиот...

Белата куќа  Трамп е во одлична здравствена состојба

Белата куќа: Трамп е во одлична здравствена состојба

Весник | пред 2 месеци

Американскиот претседател Доналд Трамп е во одлична здравствена состојба, соопшти доцна синоќа Белата куќа цитирајќи го неговиот лекар после првиот систематски преглед по доаѓањето на Трамп на власт. „Медицинскиот...

Белата куќа  Трамп е во одлична здравствена состојба

Белата куќа: Трамп е во одлична здравствена состојба

Вечер Прес | пред 2 месеци

Американскиот претседател, Доналд Трамп, е во одлична здравствена состојба, соопшти доцна синоќа Белата куќа цитирајќи го неговиот лекар после првиот систематски преглед по доаѓањето на Трамп на власт....

Белата куќа  Трамп е во одлична здравствена состојба

Белата куќа: Трамп е во одлична здравствена состојба

Република | пред 2 месеци

Американскиот претседател Доналд Трамп е во одлична здравствена состојба, соопшти доцна синоќа Белата куќа цитирајќи го неговиот лекар после првиот систематски преглед по доаѓањето на Трамп на власт. „Медицинскиот...

Лекар од Белата куќа  Трамп е во одлично здравје

Лекар од Белата куќа: Трамп е во одлично здравје

+Инфо | пред 2 месеци

Претседателот е во одлична здравствена состојба, изјави лекарот на Белата куќа д-р Рони Џексон по првиот медицински преглед на Доналд Трамп по преземањето на функцијата пред речиси една година. „Медицинскиот...

Белата куќа  Трамп е во одлична здравствена состојба

Белата куќа: Трамп е во одлична здравствена состојба

Нова ТВ | пред 2 месеци

Американскиот претседател, Доналд Трамп, е во одлична здравствена состојба, соопшти доцна синоќа Белата куќа цитирајќи го неговиот лекар после првиот систематски преглед по доаѓањето на Трамп на власт....

Белата куќа  Трамп е во одлична здравствена состојба

Белата куќа: Трамп е во одлична здравствена состојба

Пост | пред 2 месеци

Американскиот претседател, Доналд Трамп, е во одлична здравствена состојба, соопшти доцна синоќа Белата куќа цитирајќи го неговиот лекар после првиот систематски преглед по доаѓањето на Трамп на власт....

Трамп е здрав

Трамп е здрав

еМАГАЗИН | пред 2 месеци

Претседателот е во одлична здравствена состојба, изјави лекарот на Белата куќа д-р Рони Џексон по првиот медицински преглед на Доналд Трамп по преземањето на функцијата пред речиси една година. „Медицинскиот...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност