Во Индија потона траект со ученици

Во Индија потона траект со ученици

A1on | пред 2 месеци

Индиски ферибот, кој превезувал деца од училишна возраст потона во Арапското Море, при што двајца ученици се удавија, а шестмина се сметаат за исчезнати, соопшти денеска полицијата. Полицијата соопшти...

Во Индија потона траект со ученици

Во Индија потона траект со ученици...

Нова Македонија | пред 2 месеци

Во Индија потона траект со ученици Индиски ферибот, кој превезувал деца од училишна возраст потона во Арапското Море, при што двајца ученици се удавија, а шестмина се сметаат за исчезнати, соопшти денеска...

Во Индија потона траект со ученици  двајца удавени

Во Индија потона траект со ученици, двајца удавени

Алфа | пред 2 месеци

Индиски ферибот, кој превезувал деца од училишна возраст потона во Арапското Море, при што двајца ученици се удавија, а шестмина се сметаат за исчезнати, соопшти денеска полицијата. Полицијата соопшти...

Потона траект со ученици во Индија  бројот на жртви се зголемува

Потона траект со ученици во Индија, бројот на жртви се зголемува

Независен | пред 2 месеци

Индиски ферибот, кој превезувал деца од училишна возраст потона во Арапското Море, при што двајца ученици се удавија, а шестмина се сметаат за исчезнати, соопшти денеска полицијата. Полицијата соопшти...

Во Индија потона траект со ученици  двајца удавени

Во Индија потона траект со ученици, двајца удавени

+Инфо | пред 2 месеци

Индиски ферибот, кој превезувал деца од училишна возраст потона во Арапското Море, при што двајца ученици се удавија, а шестмина се сметаат за исчезнати, соопшти денеска полицијата. Полицијата соопшти...

Во Индија потона траект со ученици

Во Индија потона траект со ученици

Пулс 24 | пред 2 месеци

Индиски ферибот, кој превезувал деца од училишна возраст потона во Арапското Море, при што двајца ученици се удавија, а шестмина се сметаат за исчезнати, соопшти денеска полицијата. Полицијата соопшти...

Во Индија потона траект со ученици  двајца удавени

Во Индија потона траект со ученици, двајца удавени

ТВ 21 | пред 2 месеци

Индиски ферибот, кој превезувал деца од училишна возраст потона во Арапското Море, при што двајца ученици се удавија, а шестмина се сметаат за исчезнати, соопшти денеска полицијата. Полицијата соопшти...

Во Индија потона траект со ученици  двајца удавени  шест исчезнати

Во Индија потона траект со ученици, двајца удавени, шест исчезнати

Пост | пред 2 месеци

Индиски ферибот, кој превезувал деца од училишна возраст потона во Арапското Море, при што двајца ученици се удавија, а шестмина се сметаат за исчезнати, соопшти денеска полицијата. Полицијата соопшти...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност