Турската полиција заплени четврт тон хероин

Турската полиција заплени четврт тон хероин

Фактор | пред 2 месеци

Турската полиција изведе голема акција во која успеа да заплени неверојатна количина од четвр тон хероин донесен најверојатно до лабораториите во Авганистан кој потоа треба да се дисперзира преку нарко...

Над 260 килограми хероин откриени во автобус во Турција

Над 260 килограми хероин откриени во автобус во Турција...

Нова Македонија | пред 2 месеци

Над 260 килограми хероин откриени во автобус во Турција Турската полиција во еден автобус во округот Коџаели во севeрозападниот дел на Турција, откри над 260 килограми хероин. Полицијата интервенирала...

Турција  Запленети над 250 килограми хероин

Турција: Запленети над 250 килограми хероин

Лидер | пред 2 месеци

Турската полиција во еден автобус во округот Коџаели во севeрозападниот дел на Турција, откри над 260 килограми хероин. Полицијата интервенирала по добиени оперативни сознанија дека поголемо количество...

Над 260 килограми хероин  откриени во автобус во Турција

Над 260 килограми хероин откриени во автобус во Турција

Алфа | пред 2 месеци

Турската полиција во еден автобус во округот Коџаели во севeрозападниот дел на Турција, откри над 260 килограми хероин. Полицијата интервенирала по добиени оперативни сознанија дека поголемо количество...

Над 260 килограми хероин откриени во автобус во Турција

Над 260 килограми хероин откриени во автобус во Турција

Пост | пред 2 месеци

Турската полиција во еден автобус во округот Коџаели во севeрозападниот дел на Турција, откри над 260 килограми хероин. Полицијата интервенирала по добиени оперативни сознанија дека поголемо количество...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност