Трамп и платил на порно ѕвезда за да молчи

Трамп и платил на порно ѕвезда за да молчи

Фактор | пред 2 месеци

Нов скандал го потресе американскиот претседател Доналд Трамп откако The Wall Street Journal објави дека порно актерката Стефани Клифорд добила 130.000 долари од неговиот адвокат Мајкл Коен во 2016 една...

Трамп ѝ платил на поранешна порно актерка за да молчи за нивната врска

Трамп ѝ платил на поранешна порно актерка за да молчи за нивната врска

Актуелно24 | пред 2 месеци

Поранешна актерка во филмови за возрасни добила 130.000 долари за да не открива во јавноста детали од нејзината врска со Доналд Трамп, пишуваат светските медиуми. Според „Волстрит Џурнал“, адвокатот на...

Трамп ѝ платил на поранешна порно актерка за да молчи за нивната врска

Трамп ѝ платил на поранешна порно актерка за да молчи за нивната врска

A1on | пред 2 месеци

Поранешна актерка во филмови за возрасни добила 130.000 долари за да не открива во јавноста детали од нејзината врска со Доналд Трамп, пишуваат светските медиуми. Според „Волстрит Џурнал“, адвокатот на...

Порно Сторми заборавила на Трамп  откако и се платени 130 000 долари

Порно Сторми заборавила на Трамп, откако и се платени 130.000 долари

Вечер | пред 2 месеци

Трамп ја запознал Стефани Клифорд, која во филмовите за возрасни го користи името Сторми Даниелс, на еден голф настан во 2006. година. Личниот адвокат на Трамп се договорил со порно актерката да ѝ исплати...

Трамп искеширал 130 000 долари на порно ѕвездата за да молчи за аферата

Трамп искеширал 130.000 долари на порно ѕвездата за да молчи за аферата

Таратур | пред 2 месеци

Адвокатот на Доналд Трамп, еден месец пред изборите во 2016 година, исплатил 130.000 долари на порно актерката Stormy Daniels за таа да молчи за наводната афера која ја имала со тогаш идниот претседател...

Весникот тврди  Трамп ја изневерил бремената Меланија со оваа жена

Весникот тврди: Трамп ја изневерил бремената Меланија со оваа жена

Прес 24 | пред 2 месеци

Во петокот "Вол стрит џурнал" објави скандалозна вест за Доналд Трамп. Тие го пренесоа сведоштвото на Сторми Данијелс која е порно ѕвезда. Имено, весникот напиша дека адвокатот на Трамп понудил 130.000...

130 000 долари дал Трамп порно глумица да молчи за сексот со него

130.000 долари дал Трамп порно глумица да молчи за сексот со него

Инфо Центар | пред 2 месеци

Трамп се сретнал со Стефани Клифорд, позната по псевдонимот Сторми Дениелс, на голф турнир во 2006 година, една година откако се венчаше со сегашната сопруга Меланија. Според извештајот на „Џурнал“, Клифорд...

Адвокатот на Трамп платил 130 000 долари на порно ѕвезда  за да ја спречи да зборува за сексот со американскиот претседател

Адвокатот на Трамп платил 130.000 долари на порно ѕвезда, за да ја спречи да зборува за сексот со американскиот претседател

Вечер Прес | пред 2 месеци

Трамп ја запознал Стефани Клифорд, која во филмовите за возрасни го користи името Сторми Даниелс, на еден голф настан во 2006. година. Личниот адвокат на Трамп се договорил со порно актерката да и исплати...

Адвокатот на Трамп платил 130 000 долари на порно ѕвезда  за да ја спречи да зборува за сексот со американскиот претседател

Адвокатот на Трамп платил 130.000 долари на порно ѕвезда, за да ја спречи да зборува за сексот со американскиот претседател

Точка | пред 2 месеци

Трамп ја запознал Стефани Клифорд, која во филмовите за возрасни го користи името Сторми Даниелс, на еден голф настан во 2006. година. Личниот адвокат на Трамп се договорил со порно актерката да и исплати...

Трамп ѝ платил на поранешна порно актерка за да молчи за нивната врска

Трамп ѝ платил на поранешна порно актерка за да молчи за нивната врска

Макфакс | пред 2 месеци

Поранешна актерка во филмови за возрасни добила 130.000 долари за да не открива во јавноста детали од нејзината врска со Доналд Трамп, пишуваат светските медиуми. Според „Волстрит Џурнал“, адвокатот на...

Порно Сторми заборавила на Трамп  откако и се платени 130 000 долари

Порно Сторми заборавила на Трамп, откако и се платени 130.000 долари

Весник | пред 2 месеци

Трамп ја запознал Стефани Клифорд, која во филмовите за возрасни го користи името Сторми Даниелс, на еден голф настан во 2006. година. Личниот адвокат на Трамп се договорил со порно актерката да ѝ исплати...

ПОРНО ЅВЕЗДА ДОБИЛА 130 000 ДОЛАРИ ДА МОЛЧИ ЗА СЕКСУАЛНИОТ ОДНОС СО ТРАМП

ПОРНО ЅВЕЗДА ДОБИЛА 130.000 ДОЛАРИ ДА МОЛЧИ ЗА СЕКСУАЛНИОТ ОДНОС СО ТРАМП

Сакам Да Кажам | пред 2 месеци

Личниот адвокат на Доналд Трамо договорил исплата од 130.000 долари на порно актерка за да ја спречи јавно да зборува за наводен сексуален однос со американскиот претседател, објави „Вол Стрит Џурнал“....

Евтино ја замолчал  За 130 000 долари порноактерка ништо не се сеќава на секс аферата со Трамп

Евтино ја замолчал: За 130.000 долари порноактерка ништо не се сеќава на секс-аферата со Трамп

Република | пред 2 месеци

Трамп ја запознал Стефани Клифорд, која во филмовите за возрасни го користи името Сторми Даниелс, на еден голф настан во 2006. година. Личниот адвокат на Трамп се договорил со порно актерката да ѝ исплати...

Трамп ѝ платил на поранешна порно актерка за да молчи за нивната врска

Трамп ѝ платил на поранешна порно актерка за да молчи за нивната врска

Вечер | пред 2 месеци

Поранешна актерка во филмови за возрасни добила 130.000 долари за да не открива во јавноста детали од нејзината врска со Доналд Трамп, пишуваат светските медиуми. Според „Волстрит Џурнал“, адвокатот на...

Трамп ѝ платил платил 130 000 долари на порно ѕвезда за да ја спречи да зборува за нивниот сексуален однос

Трамп ѝ платил платил 130.000 долари на порно ѕвезда за да ја спречи да зборува за нивниот сексуален однос

Рипост | пред 2 месеци

Поранешна актерка во филмови за возрасни Стефани Клифорд, позната по псевдонимот Сторми Дениелс, добила 130.000 долари за да не открива во јавноста детали од нејзината врска со Доналд Трамп, објави „Волстрит...

Трамп ѝ платил на поранешна порно актерка за да молчи за нивната врска

Трамп ѝ платил на поранешна порно актерка за да молчи за нивната врска

Весник | пред 2 месеци

Поранешна актерка во филмови за возрасни добила 130.000 долари за да не открива во јавноста детали од нејзината врска со Доналд Трамп, пишуваат светските медиуми. Според „Волстрит Џурнал“, адвокатот на...

Волстрит журнал  Адвокат и платил на порно ѕвезда 130 илјади евра за да молчи за сексуален однос со Трамп

Волстрит журнал: Адвокат и платил на порно ѕвезда 130 илјади евра за да молчи за сексуален однос со Трамп

Локално | пред 2 месеци

Американскиот весник Волтстрит журнал објави дека порно актерката Стефани Клифорд, позната под порно името „Stormy Daniels“, добила 130.000 долари од Мајкл Коен, адвокат на Доналд Трамп во 2016 година...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност