Цел арсенал на оружје пронајден во возило на кичевчанец

Цел арсенал на оружје пронајден во возило на кичевчанец

Пулс 24 | пред 2 месеци

Од страна на полициски службеници од Кичево, на 11-ти јануари годинава во домот на С.Ѓ. (49) бил извршен претрес, при што неговиот син Ј.Ѓ. бил забележан како во џип „Чироки“ со кичевски регистарки ознаки,...

Цел арсенал на оружје пронајден во џип на кичевец

Цел арсенал на оружје пронајден во џип на кичевец

Актуелно24 | пред 2 месеци

Oд страна на полициски службеници од Кичево, на 11-ти јануари годинава во домот на С.Ѓ. (49) бил извршен претрес, при што неговиот син Ј.Ѓ. бил забележан како во џип „Чироки“ со кичевски регистарки ознаки,...

Цел арсенал на оружје пронајден во џип на кичевец

Цел арсенал на оружје пронајден во џип на кичевец

Макфакс | пред 2 месеци

д страна на полициски службеници од Кичево, на 11-ти јануари годинава во домот на С.Ѓ. (49) бил извршен претрес, при што неговиот син Ј.Ѓ. бил забележан како во џип „Чироки“ со кичевски регистарки ознаки,...

Цел арсенал на оружје пронајден во џип на кичевец

Цел арсенал на оружје пронајден во џип на кичевец

A1on | пред 2 месеци

Од страна на полициски службеници од Кичево, на 11-ти јануари годинава во домот на С.Ѓ. (49) бил извршен претрес, при што неговиот син Ј.Ѓ. бил забележан како во џип „Чироки“ со кичевски регистарки ознаки,...

Пронајдено оружје во Кичево

Пронајдено оружје во Кичево...

Нова Македонија | пред 2 месеци

Пронајдено оружје во Кичево Полицијата во Кичево пронајде оружје во автомобил при претрес на домот на лицето С.Ѓ. (49). МВР соопшти дека по наредба од Основен суд–Кичево, полициски службеници на 11 овој...

Цел арсенал на оружје пронајден во џип на кичевец

Цел арсенал на оружје пронајден во џип на кичевец

Кајгана | пред 2 месеци

Од страна на полициски службеници од Кичево, на 11-ти јануари годинава во домот на С.Ѓ. (49) бил извршен претрес, при што неговиот син Ј.Ѓ. бил забележан како во џип Cherokee со кичевски регистарки ознаки,...

Кичевец фатен на дело додека го полнел џипот со оружје

Кичевец фатен на дело додека го полнел џипот со оружје

Вечер | пред 2 месеци

Од страна на полициски службеници од Кичево, на 11-ти јануари годинава во домот на С.Ѓ. (49) бил извршен претрес, при што неговиот син Ј.Ѓ. бил забележан како во џип „Чироки" со кичевски регистарки ознаки,...

Цел арсенал на оружје пронајден во возило на кичевец

Цел арсенал на оружје пронајден во возило на кичевец

Бркај работа | пред 2 месеци

Од страна на полициски службеници од Кичево, на 11-ти јануари годинава во домот на С.Ѓ. (49) бил извршен претрес, при што неговиот син Ј.Ѓ. бил забележан како во џип „Чироки“ со кичевски регистарки ознаки,...

Се обидел да сокрие  но го фатиле на дело   полицијата упадна во куќа во Кичево

Се обидел да сокрие, но го фатиле на дело - полицијата упадна во куќа во Кичево

Прес 24 | пред 2 месеци

Во домот на 49-годишниот С.Ѓ. од Кичево синоќа упаднала полиција, по наредба од Основен суд –Кичево. Извршен е претрес во неговата куќа, при што бил забележан неговиот син Ј.Ѓ. како во патничко моторно...

Приведен кичевчанец   во џип се обидел да скрие арсенал со оружје

Приведен кичевчанец – во џип се обидел да скрие арсенал со оружје

Локално | пред 2 месеци

Полициски службеници од Кичево, на 11-ти јануари годинава во домот на С.Ѓ. (49)  извршиле претрес, при што неговиот син Ј.Ѓ. бил забележан како во џип „Чироки“ со кичевски регистарки ознаки, ставал огнено...

Цел арсенал на оружје пронајден во џип на кичевец

Цел арсенал на оружје пронајден во џип на кичевец

Точка | пред 2 месеци

Од страна на полициски службеници од Кичево, на 11-ти јануари годинава во домот на С.Ѓ. (49) бил извршен претрес, при што неговиот син Ј.Ѓ. бил забележан како во џип „Чироки“ со кичевски регистарки ознаки,...

Цел арсенал на оружје пронајден во џип на кичевец

Цел арсенал на оружје пронајден во џип на кичевец

Вечер | пред 2 месеци

д страна на полициски службеници од Кичево, на 11-ти јануари годинава во домот на С.Ѓ. (49) бил извршен претрес, при што неговиот син Ј.Ѓ. бил забележан како во џип „Чироки“ со кичевски регистарки ознаки,...

Полицијата пронајде рачна бомба  пушки и пиштоли во домот на кичевчанец

Полицијата пронајде рачна бомба, пушки и пиштоли во домот на кичевчанец

Независен | пред 2 месеци

На 11 јануари 2018 година во Кичево во домот на С.Ѓ. (49) од страна на полициски службеници од Полициската станица-Кичево, по наредба од Основен суд–Кичево извршен е претрес во неговата куќа. Притоа бил...

Кичевец фатен на дело додека го полнел џипот со оружје

Кичевец фатен на дело додека го полнел џипот со оружје

Весник | пред 2 месеци

Од страна на полициски службеници од Кичево, на 11-ти јануари годинава во домот на С.Ѓ. (49) бил извршен претрес, при што неговиот син Ј.Ѓ. бил забележан како во џип „Чироки" со кичевски регистарки ознаки,...

Се обидел да сокрие  но го фатиле на дело   полицијата упадна во куќа во Кичево

Се обидел да сокрие, но го фатиле на дело - полицијата упадна во куќа во Кичево

Сител | пред 2 месеци

Во домот на 49-годишниот С.Ѓ. од Кичево синоќа упаднала полиција, по наредба од Основен суд –Кичево. Извршен е претрес во неговата куќа, при што бил забележан неговиот син Ј.Ѓ. како во патничко моторно...

Кичевец фатен на дело додека го полнел џипот со оружје

Кичевец фатен на дело додека го полнел џипот со оружје

Република | пред 2 месеци

Од страна на полициски службеници од Кичево, на 11-ти јануари годинава во домот на С.Ѓ. (49) бил извршен претрес, при што неговиот син Ј.Ѓ. бил забележан како во џип „Чироки“ со кичевски регистарки ознаки,...

Цел арсенал на оружје пронајден во џип на кичевец

Цел арсенал на оружје пронајден во џип на кичевец

Весник | пред 2 месеци

д страна на полициски службеници од Кичево, на 11-ти јануари годинава во домот на С.Ѓ. (49) бил извршен претрес, при што неговиот син Ј.Ѓ. бил забележан како во џип „Чироки“ со кичевски регистарки ознаки,...

ЦРН БИЛАНС ВО МАКЕДОНИЈА  Полицаец со службен пиштол ја малтретирал сопругата  во куќа во Кичево пронајдено нешто што ги изненадило сите

ЦРН БИЛАНС ВО МАКЕДОНИЈА: Полицаец со службен пиштол ја малтретирал сопругата, во куќа во Кичево пронајдено нешто што ги изненадило сите

Скопје24 | пред 2 месеци

На 12.01.2018 година во 17 часот во Полициската станица Кочани К.А.К. (38) од Кочани пријавила дека истиот ден околу 16 часот била психички и физички малтретирана од нејзиниот сопруг М.К. (39) вработен...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност