Германците и Данците заработуваат од струја на покривите   Македонија допрва ќе носи закон

Германците и Данците заработуваат од струја на покривите – Македонија допрва ќе носи закон

Макфакс | пред 2 месеци

Носењето на новиот закон за енергетика на Министерството за економија декларативно навестува дека Македонија се подготвува да им овозможи на граѓаните и на домаќинствата да продаваат струја. Во државата...

Германците и Данците заработуваат од струја на покривите   Македонија допрва ќе носи закон

Германците и Данците заработуваат од струја на покривите – Македонија допрва ќе носи закон

A1on | пред 2 месеци

Носењето на новиот закон за енергетика на Министерството за економија декларативно навестува дека Македонија се подготвува да им овозможи на граѓаните и на домаќинствата да продаваат струја. Во државата...

Германците и Данците заработуваат од струја на покривите   Македонија допрва ќе носи закон

Германците и Данците заработуваат од струја на покривите – Македонија допрва ќе носи закон

Актуелно24 | пред 2 месеци

Носењето на новиот закон за енергетика на Министерството за економија декларативно навестува дека Македонија се подготвува да им овозможи на граѓаните и на домаќинствата да продаваат струја. Во државата...

Германците и Данците заработуваат од струја на покривите   Македонија допрва ќе носи закон

Германците и Данците заработуваат од струја на покривите – Македонија допрва ќе носи закон

Точка | пред 2 месеци

Носењето на новиот закон за енергетика на Министерството за економија декларативно навестува дека Македонија се подготвува да им овозможи на граѓаните и на домаќинствата да продаваат струја. Во државата...

Новиот Закон за енергетика навестува дека Македонија ќе им овозможи на домаќинствата да продаваат струја   каква е праксата во Европа

Новиот Закон за енергетика навестува дека Македонија ќе им овозможи на домаќинствата да продаваат струја – каква е праксата во Европа?

Скопје Инфо | пред 2 месеци

Носењето на новиот закон за енергетика на Министерството за економија декларативно навестува дека Македонија се подготвува да им овозможи на граѓаните и на домаќинствата да продаваат струја. Во државата...

Македонците наскоро ќе може да заработуваат од струја на покривите

Македонците наскоро ќе може да заработуваат од струја на покривите

Денар | пред 2 месеци

Носењето на новиот закон за енергетика на Министерството за економија декларативно навестува дека Македонија се подготвува да им овозможи на граѓаните и на домаќинствата да продаваат струја. Во државата...

Македонските семејства ќе можат да заработуваат од  струја од покривите

Македонските семејства ќе можат да заработуваат од “струја од покривите“!

Скопје24 | пред 2 месеци

Носењето на новиот закон за енергетика на Министерството за економија декларативно навестува дека Македонија се подготвува да им овозможи на граѓаните и на домаќинствата да продаваат струја и секако екстра...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност