Кривична пријава против двајца прилепчани кои претепале човек и му го запалиле возилото

Кривична пријава против двајца прилепчани кои претепале човек и му го запалиле возилото

Актуелно24 | пред 2 месеци

Прилепската полиција до Основното јавно обвинителство – Прилеп поднела кривична пријава против Д.В. (26) и Б.Ј. (21), двајцата од Прилеп, поради постоење сомнение за сторено кривично дело „насилство“....

Кривична пријава против двајца прилепчани кои физички нападнале човек и му го запалиле возилото

Кривична пријава против двајца прилепчани кои физички нападнале човек и му го запалиле возилото

Макфакс | пред 2 месеци

Прилепската полиција до Основното јавно обвинителство – Прилеп поднела кривична пријава против Д.В. (26) и Б.Ј. (21), двајцата од Прилеп, поради постоење сомнение за сторено кривично дело „насилство“....

Кривична пријава против двајца насилници од Прилеп

Кривична пријава против двајца насилници од Прилеп

A1on | пред 2 месеци

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Прилеп до Основното јавно обвинителство Прилеп поднесе кривична пријава против Д.В. (26) и Б.Ј. (21), двајцата од Прилеп, поради постоење основи на сомнение...

Прилепчани претепале сограѓанин и му го запалиле возилото

Прилепчани претепале сограѓанин и му го запалиле возилото

МКД | пред 2 месеци

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Прилеп до Основното јавно обвинителство Прилеп поднесе кривична пријава против Д.В. (26) и Б.Ј. (21), двајцата од Прилеп, поради постоење основи на сомнение...

Кривична пријава против двајца насилници од Прилеп

Кривична пријава против двајца насилници од Прилеп...

Нова Македонија | пред 2 месеци

Кривична пријава против двајца насилници од Прилеп Надворешната канцеларија за криминалистички работи Прилеп до Основното јавно обвинителство Прилеп поднесе кривична пријава против Д.В. (26) и Б.Ј. (21),...

Прво го натепале  па му го запалиле возилото

Прво го натепале, па му го запалиле возилото

+Инфо | пред 2 месеци

Двајца насилници од Прилеп добија кривични пријави откако без причина нападнале сограѓанин и му го запалиле авотмобилот, соопшти полицијата. Оштетениот П. Л. со неговиот другар со патничко возило „пежо...

Претепан прилепчанец  насилниците му го запалиле возилото

Претепан прилепчанец, насилниците му го запалиле возилото

Локално | пред 2 месеци

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Прилеп до Основното јавно обвинителство Прилеп поднесе кривична пријава против Д.В. (26) и Б.Ј. (21) од Прилеп, поради постоење основи на сомнение за...

Двајца насилници претепале прилепчанец  па му го запалиле возилото

Двајца насилници претепале прилепчанец, па му го запалиле возилото

Фокус | пред 2 месеци

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Прилеп до Основното јавно обвинителство Прилеп поднесе кривична пријава против Д.В. (26) и Б.Ј. (21) од Прилеп, поради постоење основи на сомнение за...

Кривична пријава против двајца насилници од Прилеп

Кривична пријава против двајца насилници од Прилеп

Вечер Прес | пред 2 месеци

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Прилеп до Основното јавно обвинителство Прилеп поднесе кривична пријава против Д.В. (26) и Б.Ј. (21), двајцата од Прилеп, поради постоење основи на сомнение...

Кривична пријава против двајца прилепчани кои физички нападнале човек и му го запалиле возилото

Кривична пријава против двајца прилепчани кои физички нападнале човек и му го запалиле возилото

Вечер | пред 2 месеци

Прилепската полиција до Основното јавно обвинителство – Прилеп поднела кривична пријава против Д.В. (26) и Б.Ј. (21), двајцата од Прилеп, поради постоење сомнение за сторено кривично дело „насилство“....

Кривична пријава против двајца насилници од Прилеп

Кривична пријава против двајца насилници од Прилеп

Бркај работа | пред 2 месеци

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Прилеп до Основното јавно обвинителство Прилеп поднесе кривична пријава против Д.В. (26) и Б.Ј. (21), двајцата од Прилеп, поради постоење основи на сомнение...

Кривична пријава против двајца насилници од Прилеп

Кривична пријава против двајца насилници од Прилеп

Лидер | пред 2 месеци

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Прилеп до Основното јавно обвинителство Прилеп поднесе кривична пријава против Д.В. (26) и Б.Ј. (21), двајцата од Прилеп, поради постоење основи на сомнение...

Прилепчанец отишол по јадење  Го претепале и му го запалиле возилото

Прилепчанец отишол по јадење: Го претепале и му го запалиле возилото

Прес 24 | пред 2 месеци

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Прилеп до Основното јавно обвинителство Прилеп поднесе кривична пријава против 26-годишниот Д.В. и 21-годишниот Б.Ј. од Прилеп, поради постоење основи...

Изгоре  Пежо 306  во Прилеп  Го претепале сопственикот  па му го запалиле возилото

Изгоре „Пежо 306“ во Прилеп: Го претепале сопственикот, па му го запалиле возилото

Локално | пред 2 месеци

22-годишен прилепчанец со иницијали Л.П. пријавил во полиција дека синоќа после полноќ, бил нападнат од две непознати лица, кои го претепале, пред да му го запалат возилото марка „Пежо 306“. Според изјавата...

Кривична пријава против двајца прилепчани кои физички нападнале човек и му го запалиле возилото

Кривична пријава против двајца прилепчани кои физички нападнале човек и му го запалиле возилото

Весник | пред 2 месеци

Прилепската полиција до Основното јавно обвинителство – Прилеп поднела кривична пријава против Д.В. (26) и Б.Ј. (21), двајцата од Прилеп, поради постоење сомнение за сторено кривично дело „насилство“....

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност