Ова е ромската кралица   Има 400 автомобили  вила во Италија и милиони на сметка

Ова е ромската кралица - Има 400 автомобили, вила во Италија и милиони на сметка

За Се | пред 2 месеци

Амела Сеферовиќ е 60 годишна жена која е позната и под името Сена Халиловиќ. Според информациите од хрватските медиуми, таа живее на релација Босна-Хрватска-Италија. Главно престојува на својот имот во...

Амела е ромската кралица  Има 400 автомобили  вила во Италија и милиони на сметка

Амела е ромската кралица: Има 400 автомобили, вила во Италија и милиони на сметка

Вечер | пред 2 месеци

Амела Сеферовиќ е 60 годишна жена која е позната и под името Сена Халиловиќ. Според информациите од хрватските медиуми, таа живее на релација Босна-Хрватска-Италија. Главно престојува на својот имот во...

Амела е ромската кралица  Има 400 автомобили  вила во Италија и милиони на сметка

Амела е ромската кралица: Има 400 автомобили, вила во Италија и милиони на сметка

Весник | пред 2 месеци

Амела Сеферовиќ е 60 годишна жена која е позната и под името Сена Халиловиќ. Според информациите од хрватските медиуми, таа живее на релација Босна-Хрватска-Италија. Главно престојува на својот имот во...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност