Турција нема да прифати  привилегирано партнерство  со ЕУ

Турција нема да прифати „привилегирано партнерство” со ЕУ

Локално | пред 2 месеци

Турскиот министер за ЕУ, ​​Омер Челик изјави дека неговата земја  не прифаќа „привилегирано партнерство” со Европската унија, пренесува „Хуриет Дејли њуз“. – Ако ни се понуди привилегирано партнерство,...

Турција не прифаќа  привилегирано партнерство  со ЕУ

Турција не прифаќа „привилегирано партнерство” со ЕУ

Алсат-М | пред 2 месеци

Турција нема да прифати „привилегирано партнерство” со Европската Унија, изјави турскиот министер за ЕУ ​​Омер Челик, пренесува „Хуриет Дејли њуз“. – Ако ни се понуди привилегирано партнерство, ние нема...

Турција не прифаќа  привилегирано партнерство  со ЕУ

Турција не прифаќа „привилегирано партнерство” со ЕУ

Пост | пред 2 месеци

Турција нема да прифати „привилегирано партнерство” со Европската Унија, изјави турскиот министер за ЕУ ​​Омер Челик, пренесува „Хуриет Дејли њуз“. Ако ни се понуди привилегирано партнерство, ние нема...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност