Солзавец и инциденти пред грчкиот парламент

Солзавец и инциденти пред грчкиот парламент...

Нова Македонија | пред 2 месеци

Солзавец и инциденти пред грчкиот парламент Група демонстранти се обидоа да влезат во дворот на зградата на грчкиот парламент по завршувањето на протестот во центарот на Атина, но беа спречени од полицијата....

Штрајк во Грција против реформите на Законот за штрајк

Штрајк во Грција против реформите на Законот за штрајк

A1on | пред 2 месеци

Грција денеска е погодена од штрајкови во бројни јавни служби во знак на протест против реформите на Законот за штрајк што ги бараат меѓународните кредитори. Поради штрајкот сообраќајот во Атина е во хаос,...

Атина парализирана  илјадници протестираат поради новите реформи

Атина парализирана, илјадници протестираат поради новите реформи

Макфакс | пред 2 месеци

Неколку илјади Грци излегоа на улиците во Атина против новите реформи во земјата, меѓу кои една е и забраната за штрајк, за која парламентот треба да одлучи на 15 јануари. Во првиот работнички протест...

Атина парализирана  илјадници протестираат поради новите реформи

Атина парализирана, илјадници протестираат поради новите реформи

A1on | пред 2 месеци

Неколку илјади Грци излегоа на улиците во Атина против новите реформи во земјата, меѓу кои една е и забраната за штрајк, за која парламентот треба да одлучи на 15 јануари. Во првиот работнички протест...

Солзавец и инциденти пред грчкиот парламент

Солзавец и инциденти пред грчкиот парламент...

Нова Македонија | пред 2 месеци

Солзавец и инциденти пред грчкиот парламент Група демонстранти се обидоа да влезат во дворот на зградата на грчкиот парламент по завршувањето на протестот во центарот на Атина, но беа спречени од полицијата....

Штрајк во Грција против реформите на законот за штрајк

Штрајк во Грција против реформите на законот за штрајк

Нетпрес | пред 2 месеци

Во Грција во петокот се одржуваат низа штрајкови во бројни јавни служби во знак на протест против реформите на законот за штрајкувањето којашто ја бараат меѓународните доверители. Порад протестите во Атина...

Новите реформи ги извадија Грците на улица

Новите реформи ги извадија Грците на улица

Денар | пред 2 месеци

Неколку илјади Грци излегоа на улиците во Атина против новите реформи во земјата, меѓу кои една е и забраната за штрајк, за која парламентот треба да одлучи на 15 јануари. Во првиот работнички протест...

Солзавец и инциденти пред грчкиот парламент

Солзавец и инциденти пред грчкиот парламент

Идивиди | пред 2 месеци

Група демонстранти се обидоа да влезат во дворот на зградата на грчкиот парламент по завршувањето на протестот во центарот на Атина, но беа спречени од полицијата, јави дописникот на МИА од Атина. Групата ...

Атина парализирана  илјадници протестираат поради новите реформи

Атина парализирана, илјадници протестираат поради новите реформи

Точка | пред 2 месеци

Неколку илјади Грци излегоа на улиците во Атина против новите реформи во земјата, меѓу кои една е и забраната за штрајк, за која парламентот треба да одлучи на 15 јануари. Во првиот работнички протест...

Штрајк во Грција против реформите на Законот за штрајк

Штрајк во Грција против реформите на Законот за штрајк

24 вести | пред 2 месеци

Грција денеска е погодена од штрајкови во бројни јавни служби во знак на протест против реформите на Законот за штрајк што ги бараат меѓународните кредитори. Поради штрајкот сообраќајот во Атина е во хаос,...

Инциденти пред грчкиот Парламент

Инциденти пред грчкиот Парламент

Локално | пред 2 месеци

Група демонстранти се обидоа да влезат во дворот на зградата на грчкиот парламент по завршувањето на протестот во центарот на Атина, но беа спречени од полицијата, јави дописникот на МИА од Атина. Групата...

Штрајк во Грција против реформите на Законот за штрајк

Штрајк во Грција против реформите на Законот за штрајк

Вечер Прес | пред 2 месеци

Грција денеска е погодена од штрајкови во бројни јавни служби во знак на протест против реформите на Законот за штрајк што ги бараат меѓународните кредитори. Поради штрајкот сообраќајот во Атина е во хаос,...

Солзавец и инциденти пред грчкиот парламент

Солзавец и инциденти пред грчкиот парламент

+Инфо | пред 2 месеци

Група демонстранти се обидоа да влезат во дворот на зградата на грчкиот парламент по завршувањето на протестот во центарот на Атина, но беа спречени од полицијата, јави дописникот на МИА од Атина. Групата...

Солзавец и инциденти пред грчкиот парламент

Солзавец и инциденти пред грчкиот парламент

Прес 24 | пред 2 месеци

Група демонстранти се обидоа да влезат во дворот на зградата на грчкиот парламент по завршувањето на протестот во центарот на Атина, но беа спречени од полицијата, јави дописникот на МИА од Атина. Групата...

Атина парализирана  илјадници протестираат поради новите реформи

Атина парализирана, илјадници протестираат поради новите реформи

Вечер | пред 2 месеци

Неколку илјади Грци излегоа на улиците во Атина против новите реформи во земјата, меѓу кои една е и забраната за штрајк, за која парламентот треба да одлучи на 15 јануари. Во првиот работнички протест...

Инциденти пред грчкиот Парламент

Инциденти пред грчкиот Парламент

Сител | пред 2 месеци

Група демонстранти се обидоа да влезат во дворот на зградата на грчкиот парламент по завршувањето на протестот во центарот на Атина, но беа спречени од полицијата, јави дописникот на МИА од Атина. Групата...

Атина парализирана  илјадници протестираат поради новите реформи

Атина парализирана, илјадници протестираат поради новите реформи

Весник | пред 2 месеци

Неколку илјади Грци излегоа на улиците во Атина против новите реформи во земјата, меѓу кои една е и забраната за штрајк, за која парламентот треба да одлучи на 15 јануари. Во првиот работнички протест...

Илјадници Грци протестираат поради новите реформи

Илјадници Грци протестираат поради новите реформи

Пост | пред 2 месеци

Неколку илјади Грци излегоа на улиците во Атина против новите реформи во земјата, меѓу кои една е и забраната за штрајк, за која парламентот треба да одлучи на 15 јануари. Во првиот работнички протест...

Грците штрајкуваат против реформите за штрајк

Грците штрајкуваат против реформите за штрајк

Пост | пред 2 месеци

Грција денеска е погодена од штрајкови во бројни јавни служби во знак на протест против реформите на Законот за штрајк што ги бараат меѓународните кредитори. Поради штрајкот сообраќајот во Атина е во хаос,...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност