Драма во Штип  Претепан отишол на Клиника  го нашле и таму па го докрајчиле

Драма во Штип: Претепан отишол на Клиника, го нашле и таму па го докрајчиле

Прес 24 | пред 2 месеци

Во 03 часот во Полициската станица -Штип, 30-годишниот З.А. од Штип , пријавил кривично дело Насилство. Тој објаснил дека околу полноќ додека седел во угостителски објект во друштво на неговата сопруга,...

Штипјанец нападнат во кафеана  го дотепале на масата за лекарски преглед

Штипјанец нападнат во кафеана, го дотепале на масата за лекарски преглед

+Инфо | пред 2 месеци

Штипјанец бил нападнат додека седел во угостителски објект во друштво на неговата сопруга, ноќеска во Штип, соопшти полицијата. З.А. (30) појаснил дека околу 00,30 часот, од зад грб му пришол О.О. (32)...

Го нападнал во ресторан пред сопругата  а потоа и во болница каде побарал лекарска помош

Го нападнал во ресторан пред сопругата, а потоа и во болница каде побарал лекарска помош

Фокус | пред 2 месеци

Триесет годишниот штипјанец З.А. во штипската полициска станица пријавил дека синоќа по полноќ додека седел во угостителски објект во друштво на неговата сопруга бил нападнат од 32-годишниот О.О. кој,...

Штипјанец нападнат во кафеана

Штипјанец нападнат во кафеана

Пост | пред 2 месеци

Штипјанец бил нападнат додека седел во угостителски објект во друштво на неговата сопруга, ноќеска во Штип, соопшти полицијата. З.А. (30) појаснил дека околу 00,30 часот, од зад грб му пришол О.О. (32)...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност