Ќе се реконструира Офицерскиот Дом во Битола

Ќе се реконструира Офицерскиот Дом во Битола.

Cooltura | пред 2 месеци

Министерот Алаѓозовски оствари работни средби со раководства на институции од културата во Битола и Ресен, на кои беше информиран за активностите и реализацијата на програмите од нивна надлежност. На средбата...

Министерот Алаѓозовски во посета на институции од културата во Битола и Ресен

Министерот Алаѓозовски во посета на институции од културата во Битола и Ресен

Вечер Прес | пред 2 месеци

Министерот за култура Роберт Алаѓозовски оствари работни средби со раководства на институции од културата во Битола и Ресен, на кои беше информиран за активностите и реализацијата на програмите од нивна...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност