Пешак со крварење на мозокот итно донесен на скопските Клиники

Пешак со крварење на мозокот итно донесен на скопските Клиники

Прес 24 | пред 2 месеци

Во 06 часот и 45 минути во Битола на улицата „Прилепска“ се случила страшна сообраќајна незгода во која има тешко повреден. Полицијата денеска информира дека 63-годишниот М.В. од Битола, управувајќи патничко...

Пешак од Битола со внатрешно крварење  настрадан во сообраќајка  итно префрлен на Клинички

Пешак од Битола со внатрешно крварење, настрадан во сообраќајка, итно префрлен на Клинички

Локално | пред 2 месеци

Рано наутро во 6.45 часот на улицата „Прилепска“ во Битола се случила страшна сообраќајка во која има тешко повреден. Полицијата денеска информира дека 63-годишниот М.В. од Битола, управувајќи патничко...

Пешак со тешка повреда итно пренесен на скопските Клиники

Пешак со тешка повреда итно пренесен на скопските Клиники

Сител | пред 2 месеци

Во 06 часот и 45 минути во Битола на улицата „Прилепска“ се случила страшна сообраќајна незгода во која има тешко повреден. Полицијата денеска информира дека 63-годишниот М.В. од Битола, управувајќи патничко...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност