Украдени парите од иконите од црквата Свети  Атанасија

Украдени парите од иконите од црквата Свети „Атанасија“

Прес 24 | пред 2 месеци

Во времето од 18 до 09 часот во црквата Свети „Атанасија“ во селото Радиовце-Тетово, непознат сторител извршил тешка кражба на тој начин што преку прозорецот влегол внатре и во ходникот пронашол незаклучена...

Украдени пари од црквата Свети  Атанасија

Украдени пари од црквата Свети „Атанасија“

Сител | пред 2 месеци

Во времето од 18 до 09 часот во црквата Свети „Атанасија“ во селото Радиовце-Тетово, непознат сторител извршил тешка кражба на тој начин што преку прозорецот влегол внатре и во ходникот пронашол незаклучена...

Украдени пари од црквата Свети  Атанасија

Украдени пари од црквата Свети „Атанасија“

Скопје24 | пред 2 месеци

DIGITAL CAMERA Во времето од 18 до 09 часот во црквата Свети „Атанасија“ во селото Радиовце-Тетово, непознат сторител извршил тешка кражба на тој начин што преку прозорецот влегол внатре и во ходникот...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност