Двајца арачиновци фатени со оружје кај  Пластичарска

Двајца арачиновци фатени со оружје кај „Пластичарска“

Нетпрес | пред 2 месеци

Рано изутрина околу 9 часот кај двајца жители од Арачиново се пронајдени пиштоли кои ги поседувале нелегално. Едницата „Алфи“ рано изутринава при претрес на двајца жители на Арачиново пронашла два пиштоли...

Двајца арачиновци фатени со оружје кај Пластичарска улица

Двајца арачиновци фатени со оружје кај Пластичарска улица

Флеш | пред 2 месеци

Рано изутрина околу 9:00 часот кај двајца жители од Арачиново се пронајдени пиштоли кои ги поседувале нелегално. Едницата „Алфи“ рано изутринава при претрес на двајца жители на Арачиново пронашла два пиштоли...

Две лица фатени со оружје во Арачиново

Две лица фатени со оружје во Арачиново

Прес 24 | пред 2 месеци

Рано изутрина околу 9:00 часот кај двајца жители од Арачиново се пронајдени пиштоли кои ги поседувале нелегално. Едницата „Алфи“ рано изутринава при претрес на двајца жители на Арачиново пронашла два пиштоли...

Двајца арачиновци фатени со оружје кај  пластичарска

Двајца арачиновци фатени со оружје кај „пластичарска“

Република | пред 2 месеци

Рано изутрина околу 9:00 часот кај двајца жители од Арачиново се пронајдени пиштоли кои ги поседувале нелегално. Едницата „Алфи“ рано изутринава при претрес на двајца жители на Арачиново пронашла два пиштоли...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност