Кумановка 14 години работела како професорка со фалсификувана диплома

Кумановка 14 години работела како професорка со фалсификувана диплома!

Вести24 | пред 2 месеци

Кумановската полиција поднела кривична пријава против С.Џ.Е. од село Романовце поради сомнение дека сторила кривично дело „фалсификување исправа“ и продолжено кривично дело „употреба на исправа со невистинита...

Кривична пријава за жителка на Романовце за фалсификувана диплома

Кривична пријава за жителка на Романовце за фалсификувана диплома

A1on | пред 2 месеци

СВР Куманово поднесе кривична пријава против С.Џ.Е. од село Романовце осомничена за кривично дело „фалсификување исправа“ и продолжено кривично дело „употреба на исправа со невистинита содржина“. Во 1999...

Кумановка 14 години земала плата со фалсификувана универзитетска диплома

Кумановка 14 години земала плата со фалсификувана универзитетска диплома

Макфакс | пред 2 месеци

Кумановската полиција поднела кривична пријава против С.Џ.Е. од село Романовце поради сомнение дека сторила кривично дело „фалсификување исправа“ и продолжено кривично дело „употреба на исправа со невистинита...

Со лажна диплома добила работа во основно училиште

Со лажна диплома добила работа во основно училиште...

Нова Македонија | пред 2 месеци

Со лажна диплома добила работа во основно училиште Секторот за внатрешни работи Куманово поднесе кривична пријава против С.Џ.Е. од селото Романовце поради сомнение дека сторила кривично дело „фалсификување...

Кумановка 14 години земала плата со фалсификувана универзитетска диплома

Кумановка 14 години земала плата со фалсификувана универзитетска диплома

Кајгана | пред 2 месеци

Кумановската полиција поднела кривична пријава против С.Џ.Е. од село Романовце поради сомнение дека сторила кривично дело „фалсификување исправа“ и продолжено кривично дело „употреба на исправа со невистинита...

Со фалсификувана диплома се вработила во основно училиште

Со фалсификувана диплома се вработила во основно училиште

МКД | пред 2 месеци

Секторот за внатрешни работи Куманово поднесе поднесе кривична пријава против С.Џ.Е. од кумановското селио Романовце поради постоење основи на сомнение дека сторила кривично дело фалсификување исправа...

Кумановка 14 години земала плата со фалсификувана универзитетска диплома

Кумановка 14 години земала плата со фалсификувана универзитетска диплома

Прес 24 | пред 2 месеци

Секторот за внатрешни работи Куманово поднесе поднесе кривична пријава против С.Џ.Е. од село Романовце, Куманово, поради постоење основи на сомнение дека сторила кривично дело „фалсификување исправа“ и...

Кривична за жителка на Романовце за фалсификувана диплома

Кривична за жителка на Романовце за фалсификувана диплома

+Инфо | пред 2 месеци

СВР Куманово поднесе кривична пријава против С.Џ.Е. од село Романовце осомничена за кривично дело „фалсификување исправа“ и продолжено кривично дело „употреба на исправа со невистинита содржина“. Во 1999...

Кумановка 14 години земала плата со фалсификувана универзитетска диплома

Кумановка 14 години земала плата со фалсификувана универзитетска диплома

Лидер | пред 2 месеци

Кумановската полиција поднела кривична пријава против С.Џ.Е. од село Романовце поради сомнение дека сторила кривично дело „фалсификување исправа“ и продолжено кривично дело „употреба на исправа со невистинита...

Наставничка во кумановско училиште од 2003 година предавала со фалсификувана диплома од Бугарија

Наставничка во кумановско училиште од 2003 година предавала со фалсификувана диплома од Бугарија

Локално | пред 2 месеци

Во 2003 година во општинското основно училиште „Кирил и Методиј“ во кумановското село Романовце била вработена С.Џ.Е. на определено време и од тогаш почнува нејзиното изигрување на законот. Според полицијата,...

Кумановка 14 години земала плата со фалсификувана универзитетска диплома

Кумановка 14 години земала плата со фалсификувана универзитетска диплома

Актуелно24 | пред 2 месеци

Кумановската полиција поднела кривична пријава против С.Џ.Е. од село Романовце поради сомнение дека сторила кривично дело „фалсификување исправа“ и продолжено кривично дело „употреба на исправа со невистинита...

Кумановка 14 години земала плата со фалсификувана универзитетска диплома

Кумановка 14 години земала плата со фалсификувана универзитетска диплома

Точка | пред 2 месеци

Кумановската полиција поднела кривична пријава против С.Џ.Е. од село Романовце поради сомнение дека сторила кривично дело „фалсификување исправа“ и продолжено кривично дело „употреба на исправа со невистинита...

Кумановка 14 години земала плата со фалсификувана универзитетска диплома

Кумановка 14 години земала плата со фалсификувана универзитетска диплома

Вечер | пред 2 месеци

Кумановската полиција поднела кривична пријава против С.Џ.Е. од село Романовце поради сомнение дека сторила кривично дело „фалсификување исправа“ и продолжено кривично дело „употреба на исправа со невистинита...

Наставничка во кумановско училиште од 2003 година предавала со фалсификувана диплома од Бугарија

Наставничка во кумановско училиште од 2003 година предавала со фалсификувана диплома од Бугарија

Фокус | пред 2 месеци

Во 2003 година во општинското основно училиште „Кирил и Методиј“ во кумановското село Романовце била вработена С.Џ.Е. на определено време и од тогаш почнува нејзиното изигрување на законот. Според полицијата,...

Кумановка 14 години работела како професорка со фалсификувана диплома

Кумановка 14 години работела како професорка со фалсификувана диплома!

За Се | пред 2 месеци

Кумановската полиција поднела кривична пријава против С.Џ.Е. од село Романовце поради сомнение дека сторила кривично дело „фалсификување исправа“ и продолжено кривично дело „употреба на исправа со невистинита...

Кумановка 14 години земала плата со фалсификувана универзитетска диплома

Кумановка 14 години земала плата со фалсификувана универзитетска диплома

Весник | пред 2 месеци

Кумановската полиција поднела кривична пријава против С.Џ.Е. од село Романовце поради сомнение дека сторила кривично дело „фалсификување исправа“ и продолжено кривично дело „употреба на исправа со невистинита...

Кривична пријава за жителка на Романовце за фалсификувана диплома

Кривична пријава за жителка на Романовце за фалсификувана диплома

Сител | пред 2 месеци

СВР Куманово поднесе кривична пријава против С.Џ.Е. од село Романовце осомничена за кривично дело „фалсификување исправа“ и продолжено кривично дело „употреба на исправа со невистинита содржина“. Во 1999...

Кумановка 14 години земала плата со фалсификувана универзитетска диплома

Кумановка 14 години земала плата со фалсификувана универзитетска диплома

Република | пред 2 месеци

Кумановската полиција поднела кривична пријава против С.Џ.Е. од село Романовце поради сомнение дека сторила кривично дело „фалсификување исправа“ и продолжено кривично дело „употреба на исправа со невистинита...

Кривична пријава за жителка на Романовце за фалсификувана диплома

Кривична пријава за жителка на Романовце за фалсификувана диплома

ТВ 21 | пред 2 месеци

СВР Куманово поднесе кривична пријава против С.Џ.Е. од село Романовце осомничена за кривично дело „фалсификување исправа“ и продолжено кривично дело „употреба на исправа со невистинита содржина“. Во 1999...

Кумановка14 години земала плата со фалсификувана универзитетска диплома

Кумановка14 години земала плата со фалсификувана универзитетска диплома

Пулс 24 | пред 2 месеци

Кумановската полиција поднела кривична пријава против С.Џ.Е. од село Романовце поради сомнение дека сторила кривично дело „фалсификување исправа“ и продолжено кривично дело „употреба на исправа со невистинита...

Си набавила лажна диплома од Софија  па со неа работела во училиште во село Романовце

Си набавила лажна диплома од Софија, па со неа работела во училиште во село Романовце

Кумановски муабети | пред 2 месеци

loading... Секторот за внатрешни работи Куманово поднесе поднесе кривична пријава против С.Џ.Е. од село Романовце, Куманово, поради постоење основи на сомнение дека сторила кривично дело „фалсификување...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност