Што кога ќе ти падне новчаник во Центар на Скопје

Што кога ќе ти падне новчаник во Центар на Скопје

Вечер | пред 2 месеци

Живееме во време кога ретко може да сретнеме вистински човек. Ова видео ќе ви ја покаже вистинската слика на тоа какви се луѓето што живеат во Скопје. Браво за нашиот пријател Мартин кој го сними ова интересно...

Има ли уште добри луѓе  Што ќе се случи кога во центарот на Скопје ќе ти падне паричникот

Има ли уште добри луѓе: Што ќе се случи кога во центарот на Скопје ќе ти падне паричникот?

Скопје Инфо | пред 2 месеци

Живееме во време кога ретко може да сретнеме вистински човек. Ова видео ќе ви ја покаже вистинската слика на тоа какви се луѓето што живеат во Скопје. Извор: Среќа

Што кога ќе ти падне новчаник во Центар на Скопје

Што кога ќе ти падне новчаник во Центар на Скопје

Весник | пред 2 месеци

Живееме во време кога ретко може да сретнеме вистински човек. Ова видео ќе ви ја покаже вистинската слика на тоа какви се луѓето што живеат во Скопје. Браво за нашиот пријател Мартин кој го сними ова интересно...

Што ќе се случи кога во центарот на Скопје ќе ти падне паричникот

Што ќе се случи кога во центарот на Скопје ќе ти падне паричникот?

Среќа | пред 2 месеци

Живееме во време кога ретко може да сретнеме вистински човек. Ова видео ќе ви ја покаже вистинската слика на тоа какви се луѓето што живеат во Скопје. Браво за нашиот пријател Мартин кој го сними ова интересно...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност