Топ 10 најчитани и најпривлечни изданија на Македоника Литера во 2017

Топ 10 најчитани и најпривлечни изданија на Македоника Литера во 2017

Екран | пред 2 месеци

10 најчитани и најпривлечни изданија  во 2017 1. Едуардо Сачери: Тајната во нивните очи 2. Лао Це: Тао Те Кинг 3. Киро Донев: Збркана сказна 4. Конфучиј: Лун Ји (Мислења и беседи) 5. Киро Донев: Весел...

Во 2017  Топ 10 најчитани изданија на Македоника литера

Во 2017: Топ 10 најчитани изданија на Македоника литера

Вечер Прес | пред 2 месеци

Дури три книги на македонскиот писател за деца Киро Донев се наоѓаат во топ 10 најчитани, најпродавани и најпривлечни за читателите книги во издание на Македоника литера. Сепак на првото место на топ листата...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност