Шлепер пропадна во провалија кај Кавадарци

Шлепер пропадна во провалија кај Кавадарци

Вечер | пред 2 месеци

Утрово кај 09 часот камион со приколица изгубил контрола над патот и пропаднал во провалија кај кавадаречко Дреново, јавуваат очевидци за News24.mk Полицијата е на терен заедно со амбулантските возила,...

Шлепер пропадна во провалија кај Кавадарци

Шлепер пропадна во провалија кај Кавадарци

Лидер | пред 2 месеци

Утрово кај 09 часот камион со приколица изгубил контрола над патот и пропаднал во провалија кај кавадаречко Дреново, јавуваат очевидци за News24.mk Утрово кај 09 часот камион со приколица изгубил контрола...

Шлепер падна во провалија кај Кавадарци

Шлепер падна во провалија кај Кавадарци

Прес 24 | пред 2 месеци

Утрово кај 09 часот камион со приколица изгубил контрола над патот и пропаднал во провалија кај кавадаречко Дреново, јавуваат очевидци за News24.mk Полицијата е на терен заедно со амбулантските возила,...

Шлепер пропадна во провалија кај Кавадарци

Шлепер пропадна во провалија кај Кавадарци

Весник | пред 2 месеци

Утрово кај 09 часот камион со приколица изгубил контрола над патот и пропаднал во провалија кај кавадаречко Дреново, јавуваат очевидци за News24.mk Полицијата е на терен заедно со амбулантските возила,...

Шлепер падна во провалија кај Кавадарци

Шлепер падна во провалија кај Кавадарци

Република | пред 2 месеци

Утрово кај 09 часот камион со приколица изгубил контрола над патот и пропаднал во провалија кај кавадаречко Дреново, јавуваат очевидци за News24.mk Полицијата е на терен заедно со амбулантските возила,...

Утрово шлепер пропадна во провалија кај Кавадарци

Утрово шлепер пропадна во провалија кај Кавадарци

Скопје24 | пред 2 месеци

Утрово кај 09 часот камион со приколица изгубил контрола над патот и пропаднал во провалија кај кавадаречко Дреново, јавуваат очевидци за News24.mk Полицијата е на терен заедно со амбулантските возила,...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност