ХОРОСКОП 13 ЈАНУАРИ САБОТА

ХОРОСКОП 13 ЈАНУАРИ (САБОТА)

Актуелно24 | пред 2 месеци

Прочитајте го вашиот дневен хороскоп и дознајте што ве очекува денес… Овен (21.03-20.04) Комуникацијата денес ви е таква што најдобро за вас ќе биде да не излегувате од дома. Викнете или пишете му на некој...

Дневен хороскоп 13 01 2018 Сабота

Дневен хороскоп (13.01.2018) Сабота

Вести24 | пред 2 месеци

Овен (21.03 – 20.04) Затворени сте во односот со соработниците. Паричната ситуација не се поправа и поради тоа го покажувате своето незадоволство. Поседувате голема доза на издржливост и трпеливост, особено...

Дневен хороскоп

Дневен хороскоп

Нетпрес | пред 2 месеци

Овен Не ги игнорирајте административните работи, ако сакате да избегнете дополнителни компликации и проблеми на работното место. Физичката активност ќе ви помогне да го подобрите расположението и да ја...

Дневен хороскоп 12 01 2018

Дневен хороскоп 12.01.2018

Денар | пред 2 месеци

Овен (21.03 – 20.04) Вашиот деловен успех позитивно ќе влијае на вашата околина. Не сакате некој да ве забавува и да ве заморува со опширните приказни. Во љубовта потрудете се да ги остварите своите емотивни...

Дневен хороскоп  Петок 12 01 2018

Дневен хороскоп – Петок (12.01.2018)

Скопје24 | пред 2 месеци

Овен Ќе бидете немирни ќе се чувствувате несигурно, а постои опасност да изгубите некои вредности во кои до сега сте уживале. Ви се закануваат судири кои нама да бидат безизлезни. Финансиската ситуација...

Дневен хороскоп за петок 12 01 2018

Дневен хороскоп за петок (12.01.2018)

Екран | пред 2 месеци

Овен Важно ви е да оставите голем впечаток на своите соработници, па затоа во голема мера ги прифаќате ризичните обврски. Во љубовта делувате вознемирени и имате многу барања. Контролирајте ја импулсивната...

ХОРОСКОП 12 ЈАНУАРИ ПЕТОК

ХОРОСКОП 12 ЈАНУАРИ (ПЕТОК)

Актуелно24 | пред 2 месеци

Прочитајте го вашиот дневен хороскоп и дознајте што ве очекува денес… Овен (21.03-20.04) Доколку почуствувате дека сте во вишок со емоции не го трошете вашето чуство пред првата личност која ќе ви се најде...

Дневен хороскоп 12 01 2018 Петок

Дневен хороскоп (12.01.2018) Петок

Вести24 | пред 2 месеци

Овен (21.03 – 20.04) Важно ви е да оставите голем впечаток на своите соработници, па затоа во голема мера ги прифаќате ризичните обврски. Во љубовта делувате вознемирени и имате многу барања. Контролирајте...

Дневен хороскоп

Дневен хороскоп

Нетпрес | пред 2 месеци

Овен Не се обидувајте да им го наметнете вашето мислење и став на другите. Бидете флексибилни и отворени за предлози на секое поле. Можни се промени на професионален план. Ќе имате повеќе разбирање за...

Дневен хороскоп 11 01 2018

Дневен хороскоп 11.01.2018

Денар | пред 2 месеци

Овен (21.03 – 20.04) Не можете да влијаете на текот на преговорите. Опуштете се малку. Потребно е да остварите хормоничен дијалог со саканото лице. Потрудете се малку повеќе. Бик (21.04 – 21.05) Обрнете...

Дневен хороскоп Четврток 11 01 2018

Дневен хороскоп Четврток (11.01.2018)

Скопје24 | пред 2 месеци

Овен (21.03 – 20.04) Подготвени сте максимално да се ангажирате во некои активности кои би можеле да значат често отсуство од местото во кое живеете. Не сакате премногу да се оптеретувате со она што за...

Дневен хороскоп 11 01 2018 Четврток

Дневен хороскоп (11.01.2018) Четврток

Exclusive | пред 2 месеци

Овен (21.03 – 20.04) Подготвени сте максимално да се ангажирате во некои активности кои би можеле да значат често отсуство од местото во кое живеете. Не сакате премногу да се оптеретувате со она што за...

Дневен хороскоп за четврток 11 01 2018

Дневен хороскоп за четврток (11.01.2018)

Екран | пред 2 месеци

Овен Подготвени сте максимално да се ангажирате во некои активности кои би можеле да значат често отсуство од местото во кое живеете. Не сакате премногу да се оптеретувате со она што за вас се зборува,...

Дневен хороскоп

Дневен хороскоп

Нетпрес | пред 2 месеци

Овен Со право ќе одолеете на одредени искушенија, бидете храбри и следете ја вашата патека. Фокусирајте се на практични прашања на финансиско поле и ќе најдете начин да се решите од нив. Ќе научите многу...

Дневен хороскоп

Дневен хороскоп

Нетпрес | пред 2 месеци

Овен Вашиот шарм ќе ви ги отвори сите врати, а ако успеете да се справите со трпението, ќе излезете како победник од сите натпревари. Ништо нема да може да ве сопре и ќе бидете ефикасни, надокнадувајќи...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност