Амбасадорот на САД во Панама поднесе оставка

Амбасадорот на САД во Панама поднесе оставка...

Нова Македонија | пред 2 месеци

Амбасадорот на САД во Панама поднесе оставка Амбасадорот на САД во Панама Џон Фили денеска поднесе оставка, посочувајќи дека чувствува оти повеќе не е подготвен да му служи на американскиот претседател...

Амбасадорот на САД во Панама поднесе оставка  Не можам да му служам на Трамп

Амбасадорот на САД во Панама поднесе оставка: Не можам да му служам на Трамп

24 вести | пред 2 месеци

Амбасадорот на САД во Панама Џон Фили поднесе оставка, посочувајќи дека чувствува дека повеќе не е подготвен да му служи на американскиот претседател Доналд Трамп. Како млад службеник на надворешно политичките...

Амбасадорот на САД во Панама поднесе оставка   Не можам да му служам на Трамп

Амбасадорот на САД во Панама поднесе оставка: „Не можам да му служам на Трамп“

Прес 24 | пред 2 месеци

Оние кои ме обучуваа јасно ми ставија до знаење дека доколку верувам дека не сум во состојба, имам чесна обрвска да поднесам оставка, изјави Џон Фили. Амбасадорот на САД во Панама Џон Фили денеска поднесе...

Американскиот амбасадор во Панама  Не можам да му служам на Трамп

Американскиот амбасадор во Панама: Не можам да му служам на Трамп

A1on | пред 2 месеци

Амбасадорот на САД во Панама, Џон Фили, кариерен дипломат и поранешен пилот на хеликоптер си поднесе оставка од својата функција, објаснувајќи дека не може да му служи на американскиот претседател Доналд...

Амбасадорот на САД во Панама поднесе оставка  Не можам да му служам на Трамп

Амбасадорот на САД во Панама поднесе оставка: Не можам да му служам на Трамп

Вечер Прес | пред 2 месеци

Оние кои ме обучуваа јасно ми ставија до знаење дека доколку верувам дека не сум во состојба, имам чесна обрвска да поднесам оставка, изјави Џон Фили. Амбасадорот на САД во Панама Џон Фили денеска поднесе...

Амбасадорот на САД во Панама поднесе оставка  Не можам да му служам на Трамп

Амбасадорот на САД во Панама поднесе оставка: Не можам да му служам на Трамп

+Инфо | пред 2 месеци

Амбасадорот на САД во Панама Џон Фили денеска поднесе оставка, посочувајќи дека чувствува оти повеќе не е подготвен да му служи на американскиот претседател Доналд Трамп. - Како млад службеник на надворешно...

Амбасадорот на САД во Панама поднесе оставка  Не можам да му служам на Трамп

Амбасадорот на САД во Панама поднесе оставка: Не можам да му служам на Трамп

Независен | пред 2 месеци

Амбасадорот на САД во Панама Џон Фили денеска поднесе оставка, посочувајќи дека чувствува оти повеќе не е подготвен да му служи на американскиот претседател Доналд Трамп. „Како млад службеник на надворешно...

Американскиот амбасадор во Панама  Не можам да му служам на Трамп

Американскиот амбасадор во Панама: Не можам да му служам на Трамп

Пост | пред 2 месеци

Амбасадорот на САД во Панама, Џон Фили, кариерен дипломат и поранешен пилот на хеликоптер си поднесе оставка од својата функција, објаснувајќи дека не може да му служи на американскиот претседател Доналд Трамп. Како млад офицер на

Амбасадорот на САД во Панама поднесе оставка  Не можам да му служам на Трамп

Амбасадорот на САД во Панама поднесе оставка: Не можам да му служам на Трамп

Сител | пред 2 месеци

Оние кои ме обучуваа јасно ми ставија до знаење дека доколку верувам дека не сум во состојба, имам чесна обрвска да поднесам оставка, изјави Џон Фили. Амбасадорот на САД во Панама Џон Фили денеска поднесе...

Амбасадорот во Панама поднесе оставка бидејќи не може повеќе да му служи на Трамп

Амбасадорот во Панама поднесе оставка бидејќи не може повеќе да му служи на Трамп

Ако | пред 2 месеци

Џон Фили, амбасадор на САД во Панама, поднесе оставка со образложение дека не може да му служи повеќе на претседателот Доналд Трамп. Дипломатот од кариера и поранешен воен пилот во образложението напишал:...

Амбасадорот на САД во Панама поднесе оставка  Не можам да му служам на Трамп

Амбасадорот на САД во Панама поднесе оставка: Не можам да му служам на Трамп

Република | пред 2 месеци

Амбасадорот на САД во Панама, Џон Фили, денеска поднесе оставка, посочувајќи дека чувствува дека повеќе не е подготвен да му служи на американскиот претседател Доналд Трамп. – Како млад службеник на надворешно...

Амбасадорот на САД во Панама поднесе оставка  Не можам да му служам на Трамп

Амбасадорот на САД во Панама поднесе оставка: Не можам да му служам на Трамп

Нова ТВ | пред 2 месеци

Амбасадорот на САД во Панама, Џон Фили, денеска поднесе оставка, посочувајќи дека чувствува дека повеќе не е подготвен да му служи на американскиот претседател Доналд Трамп. – Како млад службеник на надворешно...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност