Косово ќе потроши 3 милиони долари за лобирање во САД

Косово ќе потроши 3 милиони долари за лобирање во САД

A1on | пред 2 месеци

Претседателот на Косово, Хашим Тачи ангажирал американска лоби конпанија која треба да му помогне во подобрувањето на односите со САД. Медиумите информираат дека компанијата е блиска до американскиот претседател...

Тачи ќе потроши милион долари за да му се допадне на Трамп

Тачи ќе потроши милион долари за да му се допадне на Трамп

+Инфо | пред 2 месеци

Косовскиот претседател Хашим Тачи постигнал договор со американска лоби компанија која треба да му помогне во подобрување на односите со САД. Овие услуги за компанијата, за која се смета дека е блиска...

Тачи ќе потроши милион долари за подобрување на односите со САД

Тачи ќе потроши милион долари за подобрување на односите со САД

Сител | пред 2 месеци

Косовскиот претседател Хашим Тачи постигнал договор со амерканска лоби компанија која треба да му помогне во подобрување на односите со САД. Овие услуги за компанијата, за која се смета дека е блиска на...

Хашим Тачи ангажирал лоби компанија за да ги подобри односите со САД

Хашим Тачи ангажирал лоби компанија за да ги подобри односите со САД

Нова ТВ | пред 2 месеци

Косовскиот претседател Хашим Тачи постигнал договор со американска лоби компанија која треба да му помогне во подобрување на односите со САД. Овие услуги за компанијата, за која се смета дека е блиска...

Тачи ќе потроши 3 милиони долари за лобирање во САД

Тачи ќе потроши 3 милиони долари за лобирање во САД

Пост | пред 2 месеци

Претседателот на Косово, Хашим Тачи ангажирал американска лоби конпанија која треба да му помогне во подобрувањето на односите со САД. Медиумите информираат дека компанијата е блиска до американскиот претседател...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност