Кривична пријава за скопјанец кој претепал и ограбил девојка за новогодишната ноќ

Кривична пријава за скопјанец кој претепал и ограбил девојка за новогодишната ноќ

A1on | пред 2 месеци

Полицијата поднела кривична пријава до Основното јавно обвинителство во Скопје против скопјанецот Д.М. (35) поради сомнение дека извршил две кривични дела, едно „разбојништво“ и едно кривично дело „тешка...

Кривична пријава за скопјанец кој претепал и ограбил девојка за новогодишната ноќ

Кривична пријава за скопјанец кој претепал и ограбил девојка за новогодишната ноќ

Макфакс | пред 2 месеци

Полицијата  поднела кривична пријава до Основното јавно обвинителство во Скопје против скопјанецот Д.М. (35) поради сомнение дека извршил две кривични дела, едно „разбојништво“ и едно кривично дело „тешка...

Скопјанец претепал и ограбил девојка за новогодишната ноќ

Скопјанец претепал и ограбил девојка за новогодишната ноќ

Локално | пред 2 месеци

Триесет и петгодишен скопјанец е осомничен за кривични дела „разбојништво“ и „тешка кражба“ кои ги извршил во новогодишната ноќ, со кои се стекнал со противправна имотна корист од околу 38.000 денари,...

Кривична пријава за скопјанец за разбојништво и тешка кражба

Кривична пријава за скопјанец за разбојништво и тешка кражба...

Нова Македонија | пред 2 месеци

Кривична пријава за скопјанец за разбојништво и тешка кражба СВР Скопје до Основното јавно обвинителство во Скопје поднесе кривична пријава против 35-годишниот скопјанец Д.М., осомничен за кривични дела...

Кривична пријава за скопјанец за разбојништво и тешка кражба

Кривична пријава за скопјанец за разбојништво и тешка кражба

Канал 5 | пред 2 месеци

Првото кривично дело Д.М. го извршил на 1 јануари околу 1.30 часот на улица „23 Октомври“ пред влез од зграда каде што, откако се уверил дека во близина нема никој, ја нападнал од зад грб оштетената и...

Фатен крадецот што ограби скопјанка во влез

Фатен крадецот што ограби скопјанка во влез

МКД | пред 2 месеци

Секторот за внатрешни работи Скопје до надлежното Основно јавно обвинителство во Скопје, поднесе кривична пријава против 35-годишниот Д.М. од Скопје, поради основи на сомнение дека извршил две кривични...

Приведен разбојник од Скопје

Приведен разбојник од Скопје

Слободен печат | пред 2 месеци

Секторот за внатрешни работи Скопје до надлежното Основно јавно обвинителство во Скопје, поднесе кривична пријава против лицето Д.М. (35) од Скопје, поради основи на сомнение дека извршил две кривични...

Скопјанец признал дека во новогодишната ноќ извршил кражби

Скопјанец признал дека во новогодишната ноќ извршил кражби

+Инфо | пред 2 месеци

риесет и пет годишниот скопјанец Д.М. заработи кривична пријава за разбојништво и за тешка кражба кои ги извршил во новогодишната ноќ, со кои се стекнал со противправна имотна корист од околу 38.000 денари....

Кривична пријава за скопјанец кој претепал и ограбил девојка за новогодишната ноќ

Кривична пријава за скопјанец кој претепал и ограбил девојка за новогодишната ноќ

Вечер | пред 2 месеци

Полицијата  поднела кривична пријава до Основното јавно обвинителство во Скопје против скопјанецот Д.М. (35) поради сомнение дека извршил две кривични дела, едно „разбојништво“ и едно кривично дело „тешка...

Кривична пријава за скопјанец кој претепал и ограбил девојка за новогодишната ноќ

Кривична пријава за скопјанец кој претепал и ограбил девојка за новогодишната ноќ

Точка | пред 2 месеци

Полицијата поднела кривична пријава до Основното јавно обвинителство во Скопје против скопјанецот Д.М. (35) поради сомнение дека извршил две кривични дела, едно „разбојништво“ и едно кривично дело „тешка...

Скопјанец претепал и ограбил девојка за новогодишната ноќ

Скопјанец претепал и ограбил девојка за новогодишната ноќ

Фокус | пред 2 месеци

Триесет и петгодишен скопјанец е осомничен за кривични дела „разбојништво“ и „тешка кражба“ кои ги извршил во новогодишната ноќ, со кои се стекнал со противправна имотна корист од околу 38.000 денари,...

Кривична пријава за скопјанец кој претепал и ограбил девојка за новогодишната ноќ

Кривична пријава за скопјанец кој претепал и ограбил девојка за новогодишната ноќ

Актуелно24 | пред 2 месеци

Полицијата  поднела кривична пријава до Основното јавно обвинителство во Скопје против скопјанецот Д.М. (35) поради сомнение дека извршил две кривични дела, едно „разбојништво“ и едно кривично дело „тешка...

Кривична пријава за скопјанец за разбојништво и тешка кражба

Кривична пријава за скопјанец за разбојништво и тешка кражба

Алсат-М | пред 2 месеци

СВР Скопје до Основното јавно обвинителство во Скопје поднесе кривична пријава против 35-годишниот скопјанец Д.М., осомничен за кривични дела „разбојништво“ и „тешка кражба“ кои ги извршил во новогодишната...

Кривична пријава за скопјанец кој претепал и ограбил девојка за новогодишната ноќ

Кривична пријава за скопјанец кој претепал и ограбил девојка за новогодишната ноќ

Скопје Инфо | пред 2 месеци

Полицијата  поднела кривична пријава до Основното јавно обвинителство во Скопје против скопјанецот Д.М. (35) поради сомнение дека извршил две кривични дела, едно „разбојништво“ и едно кривично дело „тешка...

Разбојник претепал скопјанка за слушалки од телефон

Разбојник претепал скопјанка за слушалки од телефон

Вечер Прес | пред 2 месеци

Разбојник на Нова Година претепал скопјанка и и украл ранец во кој имало слушалки за мобилен телефон, телефон и лични документи. Како што информираа  од полиција станува збор за Д.М. (35) од Скопје, против...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност