Охриѓанка го најде чарето на сексот   до оловото е

Охриѓанка го најде чарето на сексот – до оловото е!

Reporter.mk | пред 3 месеци

Видеото во кое извесна охриѓанка одговара на анктено прашање: „Што се венерични болести?“ од вчера е хит на социјалните мрежи. Анкетата е правена низ Охриската чаршија, а ја пренесе порталот Охрид 1. Жената...

Ја прашаа дали знае што се венерични болести  Еве што таа одговори пред камерата

Ја прашаа дали знае што се венерични болести: Еве што таа одговори пред камерата

Lady | пред 3 месеци

Ја прашаа дали знае што се венерични болести: Еве што таа одговори пред камерата

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност