Приведени странски државјанки што работеле како танчарки и пејачки во Тетовско

Приведени странски државјанки што работеле како танчарки и пејачки во Тетовско

МКД | пред 3 месеци

Четири странски и седум македонски државјанки биле приведени во акциската контрола што ја спроведе полицијата во два угостителски објекти на Тетовско. Четири странски и седум македонски државјанки биле затекнати...

Во тетовски локали затекнати странски државјанки кои работеле како танчерки и пејачки

Во тетовски локали затекнати странски државјанки кои работеле како танчерки и пејачки...

Нова Македонија | пред 3 месеци

Во тетовски локали затекнати странски државјанки кои работеле како танчерки и пејачки Четири странски и седум македонски државјанки биле затекнати при полициските акциски контроли што изминатата ноќ околу...

Во кафеани во Боговиње и во Брвеница странски државјанки работеле како танчерки

Во кафеани во Боговиње и во Брвеница странски државјанки работеле како танчерки

+Инфо | пред 3 месеци

Четири странски и седум македонски државјанки биле затекнати при полициските акциски контроли што изминатата ноќ околу 1 часот по полноќ биле извршени во два угостителски објекти на тетовското подрачје...

Во тетовски угостителски објекти затекнати странски државјанки кои работеле како танчерки и пејачки

Во тетовски угостителски објекти затекнати странски државјанки кои работеле како танчерки и пејачки

Алсат-М | пред 3 месеци

Четири странски и седум македонски државјанки биле затекнати при полициските акциски контроли што изминатата ноќ околу 1 часот по полноќ биле извршени во два угостителски објекти на тетовското подрачје...

Во кафеани во Боговиње и во Брвеница странски државјанки работеле како танчерки

Во кафеани во Боговиње и во Брвеница странски државјанки работеле како танчерки

Скопје24 | пред 3 месеци

Четири странски и седум македонски државјанки биле затекнати при полициските акциски контроли што изминатата ноќ околу 1 часот по полноќ биле извршени во два угостителски објекти на тетовското подрачје...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност