Телото на починатата професорка од Скопје на обдукција

Телото на починатата професорка од Скопје на обдукција

Локално | пред 3 месеци

Веста за смртта на професорката Снежана Тројачанец чие тело вчера беше пронајдо во водите на реката Вардар  ја  шокира македонска јавност. По дводневна потрага телото на исчезната, професорка беше извлечено...

Телото на починатата професорка Тројачанец предадено на обдукција

Телото на починатата професорка Тројачанец предадено на обдукција

Скопје Инфо | пред 3 месеци

Веста за смртта на професорката Снежана Тројачанец вчера ја потресе цела македонска јавност. За жал, по дводневна потрага откако беше пријавена за исчезната, професорката беше извлечена од водите на Вардар...

Телото на починатата професорка од Скопје на обдукција

Телото на починатата професорка од Скопје на обдукција

Прес 24 | пред 3 месеци

Веста за смртта на професорката Снежана Тројачанец вчера ја потресе цела македонска јавност. За жал, по дводневна потрага откако беше пријавена за исчезната, професорката беше извлечена од водите на Вардар...

Телото на починатата професорка Тројачанец предадено на обдукција

Телото на починатата професорка Тројачанец предадено на обдукција

Курир | пред 3 месеци

Телото на професорката Снежана Тројачанец по наредба на Јавен обвинител е предадено на обдукција по што ќе бидат познати причините за смртта. Од МВР за Курир денес информираат дека смртта кај Снежана била...

СОПРУГОТ ЈА ПРЕПОЗНАЛ Телото на професорката Снежана Тројачанец пронајдено во Вардар

СОПРУГОТ ЈА ПРЕПОЗНАЛ: Телото на професорката Снежана Тројачанец пронајдено во Вардар

Рипост | пред 3 месеци

По два дена  случаен минувач го пронашол телото на Снежана Тројачанец (52)  од Скопје , во водите на реката Вардар во билзина на хотелот „Александар палас“, потврдија од МВР за РипостМК. – На 6 декември...

Телото на починатата професорка Тројачанец предадено на обдукција

Телото на починатата професорка Тројачанец предадено на обдукција

Скопје24 | пред 3 месеци

Телото на професорката Снежана Тројачанец по наредба на Јавен обвинител е предадено на обдукција по што ќе бидат познати причините за смртта. Од МВР за Курир денес информираат дека смртта кај Снежана била...

Телото на починатата професорка Тројачанец предадено на обдукција

Телото на починатата професорка Тројачанец предадено на обдукција

Скопје24 | пред 3 месеци

Телото на професорката Снежана Тројачанец по наредба на Јавен обвинител е предадено на обдукција по што ќе бидат познати причините за смртта. Од МВР за Курир денес информираат дека смртта кај Снежана била...

Телото на починатата професорка Тројачанец предадено на обдукција

Телото на починатата професорка Тројачанец предадено на обдукција

Пулс 24 | пред 3 месеци

Телото на професорката Снежана Тројачанец по наредба на Јавен обвинител е предадено на обдукција по што ќе бидат познати причините за смртта. Од МВР за Курир денес информираат дека смртта кај Снежана била...

Пронајденото тело во Вардар е од исчезнатата професорка

Пронајденото тело во Вардар е од исчезнатата професорка

Флеш | пред 3 месеци

Полицијата информираше дека денеска било пронајдено тело во водите на Вардар кај Карпош 4. Неофицијално станува збор за телото на исчезнатата Снежана Тројачанец која исчезна вчера утрината. Таа беше професорка...

Кој ја најде исчезнатата професорка Тројачанец

Кој ја најде исчезнатата професорка Тројачанец

Lady | пред 3 месеци

Се огласи семејството на професорката Тројачанец: Ја најдоа трагачи со кучиња Професорката од Скопје, Снежана Тројачанец, денеска беше пронајдена мртва и извадена од водите на Вардар, откако беше пријавена...

Исчезнатата професорка пронајдена мртва во водите на Вардар

Исчезнатата професорка пронајдена мртва во водите на Вардар

Актуелно24 | пред 3 месеци

Попладнево е пронајдено телото на професорката Сњежана Тројачанец, којашто исчезна вчера. По 24-часовна потрага, во која се вклучи нејзиното семејство, најблиските и полицијата, 52 -годишната скопјанка...

Пронајдено телото на исчезнатата професорка

Пронајдено телото на исчезнатата професорка

Вести24 | пред 3 месеци

Професорката Снежана Тројачанец, по која се трагаше од вчераутро, е пронајдена мртва. Телото е пронајдено во реката Вардар. Информацијата е споделена на социјалните мрежи од името на нејзиниот син Филип....

Случаен минувач го забележал телото на професорката Снежана Тројачанец

Случаен минувач го забележал телото на професорката Снежана Тројачанец

Вести24 | пред 3 месеци

Скопската полиција извести дека денеска околу 13 часот во близина на устието на Серава во Вардар во Карпош 4 е пронајдено телото на исчезнатата професорка од Скопје, 52-годишната Снежана Тројачанец. Нејзиното...

Телото на професорката Тројачанец најдено во Карпош 4

Телото на професорката Тројачанец најдено во Карпош 4

MK News | пред 3 месеци

Скопската полиција извести дека денеска околу 13 часот во близина на устието на Серава во Вардар во Карпош 4 е пронајдено телото на исчезнатата професорка од Скопје, 52-годишната Снежана Тројачанец. Нејзиното...

Сопругот на професорката Тројачанец Се плашевме од најлошото тоа и се случи

Сопругот на професорката Тројачанец: Се плашевме од најлошото, тоа и се случи!

Вечер Прес | пред 3 месеци

Професорката од Скопје, Снежана Тројачанец, денеска беше пронајдена мртва во Вардар. Нејзиниот сопруг за Фокус скршен од болка изјавил дека се случило она од кое најмногу се плашеле, откако таа еден месец...

Телото на професорката Тројачанец го нашле кучиња трагачи

Телото на професорката Тројачанец го нашле кучиња трагачи

Прес 24 | пред 3 месеци

Професорката од Скопје, Снежана Тројачанец, денеска беше пронајдена мртва во Вардар. Нејзиниот сопруг за Фокус скршен од болка телефонски изјавил дека се случило она од кое најмногу се плашеле, откако...

Се огласи семејството на професорката Тројачанец Ја најдоа трагачи со кучиња

Се огласи семејството на професорката Тројачанец: Ја најдоа трагачи со кучиња

Курир | пред 3 месеци

Професорката од Скопје, Снежана Тројачанец, денеска беше пронајдена мртва и извадена од водите на Вардар, откако беше пријавена од страна на семејството за исчезната пред два дена, по што цело Скопје се...

Исчезнатата професорка пронајдена мртва во водите на Вардар

Исчезнатата професорка пронајдена мртва во водите на Вардар

Макфакс | пред 3 месеци

Пред околу еден час е пронајдено телото на професорката Снежана Тројачанец, која што изчезна вчера. По 24 часовна потрага, во која се вклучи нејзиното семејство, најблиските и полицијата, 52 -годишната...

Исчезнатата професорка Снежана Тројачанец пронајдена мртва

Исчезнатата професорка Снежана Тројачанец пронајдена мртва

A1on | пред 3 месеци

Професорката Снежана Тројачанец по која што се трагаше два дена, била пронајдена почината, соопшти нејзиниот син Филип на социјалните мрежи. Таа била пронајдена мртва во реката Вардар од страна на трагачи...

Исчезнатата професорка Тројачанец пронајдена мртва во водите на Вардар

Исчезнатата професорка Тројачанец пронајдена мртва во водите на Вардар

Кајгана | пред 3 месеци

Пред неколку часа е пронајдено телото на професорката Снежана Тројачанец, која што изчезна вчера. По 24-часовна потрага, во која се вклучија нејзиното семејство, најблиските и полицијата, 52 -годишната...

Исчезнатата професорка пронајдена мртва во водите на Вардар

Исчезнатата професорка пронајдена мртва во водите на Вардар

Вечер | пред 3 месеци

Пред околу еден час е пронајдено телото на професорката Снежана Тројачанец, која што изчезна вчера. По 24 часовна потрага, во која се вклучи нејзиното семејство, најблиските и полицијата, 52 -годишната...

Пронајдено телото на исчезнатата професорка

Пронајдено телото на исчезнатата професорка

Reporter.mk | пред 3 месеци

Професорката Снежана Тројачанец, по која се трагаше од вчераутро, е пронајдена мртва. Телото е пронајдено во реката Вардар. Информацијата е споделена на социјалните мрежи од името на нејзиниот син Филип....

Семејството на професорката од Скопје скршено  Се случи она од кое се плашевме

Семејството на професорката од Скопје скршено: "Се случи она од кое се плашевме"

Прес 24 | пред 3 месеци

Професорката од Скопје, Снежана Тројачанец, денеска беше пронајдена мртва и извадена од водите на Вардар, откако беше пријавена од страна на семејството за исчезната пред два дена, по што цело Скопје се...

Професорка Снежана Тројачанец е пронајдена мртва

Професорка Снежана Тројачанец е пронајдена мртва

За Се | пред 3 месеци

Педесет и две годишната професорка Снежана Тројачанец денеска е пронајдена мртва на местото каде што реката Серава се влева во Вардар. Од МВР информираа дека се работи на утврдување на  причините за смртта....

Пронајдено телото на исчезнатата професорка Сњежана Тројачанец

Пронајдено телото на исчезнатата професорка Сњежана Тројачанец

Локално | пред 3 месеци

Педесет и две годишната професорка Сњежана Тројачанец е пронајдена почината денеска околу 13 часот во близина на устието на Серава во Вардар во Карпош 4, извести полицијата. Нејзиното тело го забележал...

Професорка Снежана Тројачанец е пронајдена мртва

Професорка Снежана Тројачанец е пронајдена мртва

Нетпрес | пред 3 месеци

Педесет и две годишната професорка Снежана Тројачанец денеска е пронајдена мртва на местото каде што реката Серава се влева во Вардар. Од МВР информираа дека се работи на утврдување на  причините за смртта....

Македонија плаче Познатата македонска универзитетска професорка пронајдена мртва во водите на Вардар

Македонија плаче: Познатата македонска универзитетска професорка пронајдена мртва во водите на Вардар

Sky | пред 3 месеци

Попладнево е пронајдено телото на професорката Сњежана Тројачанец, којашто исчезна вчера. По 24-часовна потрага, во која се вклучи нејзиното семејство, најблиските и полицијата, 52 -годишната скопјанка...

Исчезнатата професорка пронајдена мртва во водите на Вардар

Исчезнатата професорка пронајдена мртва во водите на Вардар

Весник | пред 3 месеци

Пред околу еден час е пронајдено телото на професорката Снежана Тројачанец, која што изчезна вчера. По 24 часовна потрага, во која се вклучи нејзиното семејство, најблиските и полицијата, 52 -годишната...

Професорката Тројачанец пронајдена мртва Се плашевме од најлошото тоа и се случи

Професорката Тројачанец пронајдена мртва: Се плашевме од најлошото, тоа и се случи!

Фокус | пред 3 месеци

Пред околу еден час е пронајдено телото на професорката Снежана Тројачанец, по која што трагаше цело Скопје откако вчера наутро излегла од дома, и не се вратила. Веста за смртта на професорката ни ја потврди...

Потврдено Женскиот труп извлечен од Вардар е на професорката од Скопје

Потврдено: Женскиот труп извлечен од Вардар е на професорката од Скопје

Прес 24 | пред 3 месеци

Министерството за внатрешни работи официјално потврди за Курир дека пронајдениот леш во Вардар е на исчезнатата професорка Снежана Тројачанец по која се трагаше два дена. Како што информираат од Министерството...

Официјална потврда од МВР Пронајденото безживотно тело е на Снежана Тројачанец

Официјална потврда од МВР: Пронајденото безживотно тело е на Снежана Тројачанец

Курир | пред 3 месеци

МВР за Курир и официјално потврди дека женскиот леш кој е пронајден денеска околу 13 часот во близина на улицата Скупи е на исчезнатата Снежана Тројачанец. Како што информираат од Министерството женското...

Семејството на професорката од Скопје скршено  Се случи она од кое се плашевме телото го нашле кучиња трагачи

Семејството на професорката од Скопје скршено: “Се случи она од кое се плашевме” телото го нашле кучиња трагачи

News 24 | пред 3 месеци

Професорката од Скопје, Снежана Тројачанец, денеска беше пронајдена мртва и извадена од водите на Вардар, откако беше пријавена од страна на семејството за исчезната пред два дена, по што цело Скопје се...

Најдено мртво тело во Вардар неофицијално се работи за исчезнатата Тројачанец

Најдено мртво тело во Вардар, неофицијално се работи за исчезнатата Тројачанец

МКД | пред 3 месеци

Денеска во 13 часот во водите на реката Вардар кај „Александар палас“ најдено е мртво тело на жена. Случајот во МВР го пријавил граѓанин кој го забележал телото во водата. Според првичните неофицијални...

Најдено телото на професорката Сњежана Тројачанец

Најдено телото на професорката Сњежана Тројачанец

Радар | пред 3 месеци

Телото на педесет и две годишната професорка Сњежана Тројачанец е пронајдено околу 13 часот во близина на устието на Серава во Вардар во Карпош 4, извести полицијата.  Случајот го пријавил случаен минувач...

Пронајдено безживотното тело на професорката по кое трагаше цело Скопје

Пронајдено безживотното тело на професорката по кое трагаше цело Скопје...

Нова Македонија | пред 3 месеци

Пронајдено безживотното тело на професорката по кое трагаше цело Скопје Педесет и две годишната професорка С.Т по која трагаше полицијата и речиси цело Скопје денес е пронајдена почината. Информацијата...

Телото на професорката Тројачанец најдено во Карпош 4

Телото на професорката Тројачанец најдено во Карпош 4

Скопје Инфо | пред 3 месеци

Полицијата соопшти дека денеска околу 13 часот во близина на вливот на Серава во Вардар во Карпош 4 е пронајдено телото на исчезнатата професорка од Скопје, 52-годишната Снежана Тројачанец. Нејзиното тело...

МВР потврди Пронајден женски леш се утврдува идентитетот

МВР потврди: Пронајден женски леш, се утврдува идентитетот

Вечер | пред 3 месеци

Непознат женски леш околу 13 часот е пронајден во близина на улицата Скупи, потврдуваат од МВР за Курир. Како што информираат од Министерството женското тело е пронајдено на местото каде реката Серава...

МВР потврди Пронајден женски леш се утврдува идентитетот

МВР потврди: Пронајден женски леш, се утврдува идентитетот

Курир | пред 3 месеци

Непознат женски леш околу 13 часот е пронајден во близина на улицата Скупи, потврдуваат од МВР за Курир. Како што информираат од Министерството женското тело е пронајдено на местото каде реката Серава...

МВР потврди Пронајден женски леш се утврдува идентитетот

МВР потврди: Пронајден женски леш, се утврдува идентитетот

Курир | пред 3 месеци

Непознат женски леш околу 13 часот е пронајден во близина на улицата Скупи, потврдуваат од МВР за Курир. Како што информираат од Министерството женското тело е пронајдено на местото каде реката Серава...

МВР потврди Пронајден женски леш во Вардар се утврдува идентитетот

МВР потврди: Пронајден женски леш во Вардар, се утврдува идентитетот

Прес 24 | пред 3 месеци

Непознат женски леш околу 13 часот е пронајден во близина на улицата Скупи, потврдуваат од МВР за Курир . Женското тело е пронајдено на местото каде реката Серава се влева во Вардар и се работи на негова...

МВР потврди Пронајден женски леш во Вардар се утврдува идентитетот

МВР потврди: Пронајден женски леш во Вардар, се утврдува идентитетот

Прес 24 | пред 3 месеци

Непознат женски леш околу 13 часот е пронајден во близина на улицата Скупи, потврдуваат од МВР за Курир . Женското тело е пронајдено на местото каде реката Серава се влева во Вардар и се работи на негова...

МВР потврди Пронајден женски леш се утврдува идентитетот

МВР потврди: Пронајден женски леш, се утврдува идентитетот

Курир | пред 3 месеци

Непознат женски леш околу 13 часот е пронајден во близина на улицата Скупи, потврдуваат од МВР за Курир. Како што информираат од Министерството женското тело е пронајдено на местото каде реката Серава...

Исчезнатата Снежана Тројачанец пронајдена почината

Исчезнатата Снежана Тројачанец пронајдена почината

Бриф | пред 3 месеци

Педесет и две годишната професорка Снежана Тројачанец е пронајдена почината. Информацијата е споделена на социјалните мрежи во име на синот на Снежана, Филип. Потрагата по професорката траеше два дена,...

Потрагата заврши трагично Исчезнатата професорка од Скопје пронајдена мртва во Карпош нови детали

Потрагата заврши трагично: Исчезнатата професорка од Скопје пронајдена мртва во Карпош, нови детали

Прес 24 | пред 3 месеци

Трагично заврши потрагата за исчезнатата професорка од Скопје, Снежана Тројачанец, која семејството објави дека исчезнала, по што сите се кренаа на нозе. За жал, 52-годишната професорка била пронајдена...

Пронајдено телото на професорката Тројачанец

Пронајдено телото на професорката Тројачанец

Фактор | пред 3 месеци

Полицијата соопшти дека денеска околу 13 часот во близина на вливот  на Серава во Вардар во Карпош 4 е пронајдено телото на исчезнатата професорка од Скопје, 52-годишната Снежана Тројачанец. Нејзиното...

Исчезнатата Снежана Тројачанец пронајдена почината

Исчезнатата Снежана Тројачанец пронајдена почината

Канал 5 | пред 3 месеци

Информацијата е споделена на социјалните мрежи од неколку нејзини пријатели. Потрагата по професорката траеше два дена, од вчера наутро кога нејзиниот сопруг забележал дека не е дома. Според пријавата...

Исчезнатата Снежана Тројачанец пронајдена почината

Исчезнатата Снежана Тројачанец пронајдена почината

365 | пред 3 месеци

14 Споделувања Share Tweet Педесет и две годишната професорка Снежана Тројачанец е пронајдена почината. Информацијата е споделена на социјалните мрежи во име на синот на Снежана, Филип. Потрагата по професорката...

Исчезнатата професорка Снежана пронајдена мртва во водите на Вардар

Исчезнатата професорка Снежана пронајдена мртва во водите на Вардар

Таратур | пред 3 месеци

Педесет и две годишната професорка Снежана Тројачанец која исчезна пред неколку дена, денес е пронајдена мртва во водите на Вардар. Информацијата е споделена на социјалните мрежи во име на синот на Снежана,...

Телото на професорката Тројачанец најдено во Карпош 4

Телото на професорката Тројачанец најдено во Карпош 4

Вечер Прес | пред 3 месеци

Тројачанец пред 40 часа од најблиските беше пријавена дека исчезнала. Нејзиното тело го забележал минувач. Скопската полиција извести дека денеска околу 13 часот во близина на устието на Серава во Вардар...

Потрагата заврши трагично Исчезнатата Снежана Тројачанец пронајдена почината

Потрагата заврши трагично: Исчезнатата Снежана Тројачанец пронајдена почината

Независен | пред 3 месеци

Професорката од земјоделскиот факултет Снежана Тројачанец по која трагаше нејзиното семејство и пријатели, попладнево е пронајдена почината во Карпош 4. Информацијата е потврдена и од полицијата. Синот...

Пронајдено телото на исчезнатата професорка Тројачанец

Пронајдено телото на исчезнатата професорка Тројачанец

Слободен печат | пред 3 месеци

Скопската полиција извести дека денеска околу 13 часот во близина на устието на Серава во Вардар во Карпош 4 е пронајдено телото на исчезнатата професорка од Скопје, 52-годишната Снежана Тројачанец. Нејзиното...

Телото на професорката Тројачанец најдено во Карпош 4

Телото на професорката Тројачанец најдено во Карпош 4

+Инфо | пред 3 месеци

Скопската полиција извести дека денеска околу 13 часот во близина на устието на Серава во Вардар во Карпош 4 е пронајдено телото на исчезнатата професорка од Скопје, 52-годишната Снежана Тројачанец. Нејзиното...

Исчезнатата Снежана Тројачанец пронајдена почината

Исчезнатата Снежана Тројачанец пронајдена почината

Вечер | пред 3 месеци

Педесет и две годишната професорка Снежана Тројачанец е пронајдена почината. Педесет и две годишната професорка Снежана Тројачанец е пронајдена почината. Информацијата е споделена на социјалните мрежи...

Исчезнатата Снежана Тројачанец пронајдена мртва

Исчезнатата Снежана Тројачанец пронајдена мртва

Скопје Инфо | пред 3 месеци

Педесет и две годишната професорка Снежана Тројачанец е пронајдена почината. Информацијата е споделена на социјалните мрежи во име на синот на Снежана.

Исчезнатата Снежана Тројачанец пронајдена почината

Исчезнатата Снежана Тројачанец пронајдена почината

Курир | пред 3 месеци

Педесет и две годишната професорка Снежана Тројачанец е пронајдена почината. Информацијата е споделена на социјалните мрежи во име на синот на Снежана. Тагови: снежана тројачанец

Полицијата потврди Женскиот труп извлечен од водите на Вардар е на професорката од Скопје

Полицијата потврди: Женскиот труп извлечен од водите на Вардар е на професорката од Скопје

News 24 | пред 3 месеци

Министерството за внатрешни работи официјално потврди за Курир дека пронајдениот леш во Вардар е на исчезнатата професорка Снежана Тројачанец. Порофесорката по која се трагаше два дена. Како што информираат...

Исчезнатата професорка Снежана Тројачанец пронајдена мртва

Исчезнатата професорка Снежана Тројачанец пронајдена мртва

Прес 24 | пред 3 месеци

Педесет и две годишната професорка Снежана Тројачанец е пронајдена почината. Информацијата е споделена на социјалните мрежи во име на синот на Снежана.

Неофицијално Пронајденото тело во Вардар е од исчезнатата професорка

Неофицијално: Пронајденото тело во Вардар е од исчезнатата професорка

Нова ТВ | пред 3 месеци

Фотографија од исчезнатата Полицијата информираше дека денеска било пронајдено тело во водите на Вардар кај Карпош 4. Неофицијално станува збор за телото на исчезнатата Снежана Тројачанец која исчезна...

МВР потврди Пронајден женски леш се утврдува идентитетот

МВР потврди: Пронајден женски леш, се утврдува идентитетот

Весник | пред 3 месеци

Непознат женски леш околу 13 часот е пронајден во близина на улицата Скупи, потврдуваат од МВР за Курир. Како што информираат од Министерството женското тело е пронајдено на местото каде реката Серава...

МВР Пронајден женски леш се утврдува идентитетот

МВР: Пронајден женски леш, се утврдува идентитетот

Сител | пред 3 месеци

Непознат женски леш околу 13 часот е пронајден во близина на улицата Скупи, потврдуваат од МВР за Курир. Како што информираат од Министерството женското тело е пронајдено на местото каде реката Серава...

Семејството на професорката скршено  Се случи она од што се плашевме

Семејството на професорката скршено: „Се случи она од што се плашевме“

Пулс 24 | пред 3 месеци

Професорката од Скопје, Снежана Тројачанец, денеска беше пронајдена мртва и извадена од водите на Вардар, откако беше пријавена од страна на семејството за исчезната пред два дена, по што цело Скопје се...

Потврдено Женскиот труп извлечен од Вардар е на професорката од Скопје

Потврдено: Женскиот труп извлечен од Вардар е на професорката од Скопје

Скопје24 | пред 3 месеци

Министерството за внатрешни работи официјално потврди за Курир дека пронајдениот леш во Вардар е на исчезнатата професорка Снежана Тројачанец по која се трагаше два дена. Како што информираат од Министерството...

Случаен минувач го забележал телото на професорката Снежана Тројачанец

Случаен минувач го забележал телото на професорката Снежана Тројачанец

Сител | пред 3 месеци

Скопската полиција извести дека денеска околу 13 часот во близина на устието на Серава во Вардар во Карпош 4 е пронајдено телото на исчезнатата професорка од Скопје, 52-годишната Снежана Тројачанец. Нејзиното...

Сњежана Тројачанец пронајдена мртва во Вардар

Сњежана Тројачанец пронајдена мртва во Вардар

Ако | пред 3 месеци

Педесет и две годишната професорка Сњежана Тројачанец, денеска е пронајдена мртва на местото каде што реката Серава се влева во Вардар. Од МВР информираа дека се работи на утврдување на  причините за смртта....

Професорката Тројачанец е пронајдена мртва

Професорката Тројачанец е пронајдена мртва

Популарно | пред 3 месеци

52-годишната професорка Снежана Тројачанец денеска е пронајдена мртва во Скопје, на сливот на реката Серава во Вардар. Од МВР информираат дека се работи на утврдување на причините за смртта. реклама Инаку,...

Исчезнатата Снежана Тројачанец пронајдена почината

Исчезнатата Снежана Тројачанец пронајдена почината

Весник | пред 3 месеци

Педесет и две годишната професорка Снежана Тројачанец е пронајдена почината. Педесет и две годишната професорка Снежана Тројачанец е пронајдена почината. Информацијата е споделена на социјалните мрежи...

Исчезна уште една скопјанка

Исчезна уште една скопјанка

Бркај работа | пред 3 месеци

Исчезна уште една скопјанка. Полицијата извести дека вчера во 9 часот и 30 минути во Полициската станица Чаир, 38- годишниот К.Б од Визбегово пријавил дека истиот ден околу 06.00 часот од домот во непознат...

Жална вест Исчезнатата професорка Снежана Тројачанец пронајдена мртва

Жална вест: Исчезнатата професорка Снежана Тројачанец пронајдена мртва

Сител | пред 3 месеци

Педесет и две годишната професорка Снежана Тројачанец е пронајдена почината. Информацијата е споделена на социјалните мрежи во име на синот на Снежана.

Нови детали за исчезнатата професорка

Нови детали за исчезнатата професорка

Пулс 24 | пред 3 месеци

Трагично заврши потрагата за исчезнатата професорка од Скопје, Снежана Тројачанец, која семејството објави дека исчезнала, по што сите се кренаа на нозе. За жал, 52-годишната професорка била пронајдена...

Потрагата заврши трагично Професорката Снежана Тројачанец пронајдена мртва

Потрагата заврши трагично: Професорката Снежана Тројачанец пронајдена мртва

ТВ 21 | пред 3 месеци

Исчезнатата професорка Снежана Тројачанец е пронајдена мртва денеска околу 13 часот, соопшти скопската полицијата. Во близина на устието на Серава во Вардар во Карпош 4 е пронајдено телото на исчезнатата...

Исчезнатата професорка Снежана Тројачанец пронајдена мртва

Исчезнатата професорка Снежана Тројачанец пронајдена мртва

News 24 | пред 3 месеци

Педесет и две годишната професорка Снежана Тројачанец е пронајдена почината. Информацијата е споделена на социјалните мрежи во име на синот на Снежана

Телото на професорката Тројачанец најдено во Карпош 4

Телото на професорката Тројачанец најдено во Карпош 4

Скопје24 | пред 3 месеци

Скопската полиција извести дека денеска околу 13 часот во близина на устието на Серава во Вардар во Карпош 4 е пронајдено телото на исчезнатата професорка од Скопје, 52-годишната Снежана Тројачанец. Нејзиното...

ТРАГЕДИЈА Исчезнатата Снежана Тројачанец пронајдена почината

ТРАГЕДИЈА: Исчезнатата Снежана Тројачанец пронајдена почината

Infomax | пред 3 месеци

Педесет и две годишната професорка Снежана Тројачанец е пронајдена почината. Информацијата е споделена на социјалните мрежи во име на синот на Снежана, Филип. Потрагата по професорката траеше два дена,...

Исчезна уште една скопјанка

Исчезна уште една скопјанка

Точка | пред 3 месеци

Полицијата извести дека вчера во 9 часот и 30 минути во Полициската станица Чаир, 38- годишниот К.Б од Визбегово пријавил дека истиот ден околу 06.00 часот од домот во непознат правец се одалечила неговата...

Исчезна уште една скопјанка

Исчезна уште една скопјанка

Нетпрес | пред 3 месеци

Полицијата извести дека вчера во 9 часот и 30 минути во Полициската станица Чаир, 38- годишниот К.Б од Визбегово пријавил дека истиот ден околу 06.00 часот од домот во непознат правец се одалечила неговата...

Нема трага од исчезнатата професорка Тројачанец семејството објави повеќе фотографии

Нема трага од исчезнатата професорка Тројачанец- семејството објави повеќе фотографии

Таратур | пред 3 месеци

Исчезнатата професорка Сњежана Тројачанец се уште не е пронајдена и најблиските молат за помош. Според информациите на социјалните мрежи, Снежана е исчезната повеќе од 24 часа. -Ви благодарам на досегашната...

Исчезна уште една скопјанка

Исчезна уште една скопјанка

Курир | пред 3 месеци

Исчезна уште една скопјанка. Полицијата извести дека вчера во 9 часот и 30 минути во Полициската станица Чаир, 38- годишниот К.Б од Визбегово пријавил дека истиот ден околу 06.00 часот од домот во непознат...

Продолжува потрагата по професорката Тројачанец

Продолжува потрагата по професорката Тројачанец

Reporter.mk | пред 3 месеци

Откако професорката Снежана Тројачанец вчера беше пријавена за исчезната, во потрагата по неа се вклучи и полицијата. Граѓаните повеќе од 24 часа споделуваат фотографии од исчезнатата жена за да му помогнат...

Втор ден потрага по професорката Тројачанец

Втор ден потрага по професорката Тројачанец

Локално | пред 3 месеци

Семејството, полицијата, граѓаните, повеќе од 24 часа трагаат по професорката на Земјоделскиот факултет, Снежана Тројачанец, којашто е исчезната од вчера утрото. Од дома излегла околу 6 часот наутро, а...

Втор ден трагаат по професорката Тројачанец

Втор ден трагаат по професорката Тројачанец

+Инфо | пред 3 месеци

Семејството, полицијата, граѓаните, повеќе од 24 часа трагаат по професорката на Земјоделскиот факултет, Снежана Тројачанец, којашто е исчезната од вчера утрото. Од дома излегла околу 6 часот наутро, а...

Исчезна уште една скопјанка

Исчезна уште една скопјанка

Скопје Инфо | пред 3 месеци

Исчезната старица од Бутел.Полицијата извести дека вчера во 9 часот и 30 минути во Полициската станица Чаир, 38- годишниот К.Б од Визбегово пријавил дека истиот ден околу 06.00 часот од домот во непознат...

Полицијата на нозе Исчезна уште една скопјанка

Полицијата на нозе: Исчезна уште една скопјанка

Прес 24 | пред 3 месеци

Исчезната старица од Бутел. Полицијата извести дека вчера во 9 часот и 30 минути во Полициската станица Чаир, 38- годишниот К.Б од Визбегово пријавил дека истиот ден околу 06.00 часот од домот во непознат...

Се трага по две скопјанки

Се трага по две скопјанки

МКД | пред 3 месеци

Во два одвоени случаи во скопската полиција се пријавени исчезнувањата на две скопјанки. Во 12 часот во полицијата П.Т.(53) пријавил дека истиот ден околу 6 часот од домот во непознат правец се оддалечила...

Полицијата ЈСП таксистите Сите трагаат по професорката Тројачанец

Полицијата, ЈСП, таксистите: Сите трагаат по професорката Тројачанец

Вечер | пред 3 месеци

-Ви благодарам на досегашната помош и ангажираност, но Снешка сѐ уште ја бараме. Секоја информација е добредојдена. Снешка е исчезната од вчера наутро, слаба, висока со сини очи. Најверојатно е во пижами...

Се уште се трага по исчезнатата професорка Тројачанец

Се уште се трага по исчезнатата професорка Тројачанец

Канал 5 | пред 3 месеци

Нејзиниот сопруг  шест часа потоа помош побарал од полицијата. За нејзиното исчезнување сопругот ги известил полициските службеници во полициската станица во Ѓорче Петров. На полицијата и кажал дека таа...

И полицијата трага по исчезнатата Сњежана Тројачанец

И полицијата трага по исчезнатата Сњежана Тројачанец

Прес 24 | пред 3 месеци

По пријавата за исчезнувањето на 52 годишната професорка Сњежана Тројачанец, во потрагата вклучена е и полицијата- пишува Курир Случајот за нејзиното исчезнување вчера околу 12 часот го полиција го пријавил...

Семејство моли за помош  исчезна жена во Скопје

Семејство моли за помош - исчезна жена во Скопје

Сител | пред 3 месеци

Семејство моли за помош, исчезна 80-годишна жена од Скопје. Како што информира МВР, На 5.12.2017 година во 9:30 часот во Полициската станица Чаир, К.Б. (38) од Визбегово пријавил дека истиот ден околу...

Втор ден се трага по професорката Снежана Тројачанец

Втор ден се трага по професорката Снежана Тројачанец

Слободна Македонија | пред 3 месеци

Семејството, полицијата, граѓаните, повеќе од 24 часа трагаат по професорката на Земјоделскиот факултет, Снежана Тројачанец, која исчезна вчера наутро. Од дома излегла околу 6 часот наутро, а откако не...

Полицијата ЈСП таксистите Сите трагаат по професорката Тројачанец

Полицијата, ЈСП, таксистите: Сите трагаат по професорката Тројачанец

Весник | пред 3 месеци

-Ви благодарам на досегашната помош и ангажираност, но Снешка сѐ уште ја бараме. Секоја информација е добредојдена. Снешка е исчезната од вчера наутро, слаба, висока со сини очи. Најверојатно е во пижами...

И полицијата трага по исчезнатата Сњежана Тројачанец

И полицијата трага по исчезнатата Сњежана Тројачанец

Курир | пред 3 месеци

По пријавата за исчезнувањето на 52 годишната професорка Сњежана Тројачанец, во потрагата вклучена е и полицијата. Случајот за нејзиното исчезнување вчера околу 12 часот го полиција го пријавил нејзиниот...

Ни трага ни глас од исчезнатата професорка Тројачанец семејството објави повеќе фотографии

Ни трага ни глас од исчезнатата професорка Тројачанец- семејството објави повеќе фотографии

Вести24 | пред 3 месеци

-Ви благодарам на досегашната помош и ангажираност, но Снешка сѐ уште ја бараме. Секоја информација е добредојдена.  Снешка е исчезната од вчера наутро, слаба, висока со сини очи. Најверојатно е во пижами...

Полицијата на нозе Исчезна уште една скопјанка

Полицијата на нозе: Исчезна уште една скопјанка

Скопје24 | пред 3 месеци

Исчезната старица од Бутел. Полицијата извести дека вчера во 9 часот и 30 минути во Полициската станица Чаир, 38- годишниот К.Б од Визбегово пријавил дека истиот ден околу 06.00 часот од домот во непознат...

Ни трага ни глас од исчезнатата професорка Тројачанец семејството објави повеќе фотографии

Ни трага ни глас од исчезнатата професорка Тројачанец- семејството објави повеќе фотографии

Курир | пред 3 месеци

Исчезнатата професорка Сњежана Тројачанец се уште не е пронајдена и најблиските молат за помош. Според информациите на социјалните мрежи, Снежана е исчезната повеќе од 24 часа. -Ви благодарам на досегашната...

Ни трага ни глас од исчезнатата професорка Тројачанец семејството објави повеќе фотографии

Ни трага ни глас од исчезнатата професорка Тројачанец- семејството објави повеќе фотографии

Скопје Инфо | пред 3 месеци

Исчезнатата професорка Сњежана Тројачанец се уште не е пронајдена и најблиските молат за помош. Според информациите на социјалните мрежи, Снежана е исчезната повеќе од 24 часа. -Ви благодарам на досегашната...

Ни трага ни глас од исчезнатата професорка Тројачанец семејството објави повеќе фотографии

Ни трага ни глас од исчезнатата професорка Тројачанец- семејството објави повеќе фотографии

Прес 24 | пред 3 месеци

Исчезнатата професорка Сњежана Тројачанец се уште не е пронајдена и најблиските молат за помош. Според информациите на социјалните мрежи, Снежана е исчезната повеќе од 24 часа. -Ви благодарам на досегашната...

Ни трага ни глас од исчезнатата професорка Тројачанец  Семејството објави повеќе фотографии  Фото

Ни трага ни глас од исчезнатата професорка Тројачанец – Семејството објави повеќе фотографии – Фото

MK News | пред 3 месеци

Исчезнатата професорка Сњежана Тројачанец се уште не е пронајдена и најблиските молат за помош. Според информациите на социјалните мрежи, Снежана е исчезната повеќе од 24 часа. Драги пријатели, Ве молам...

Граѓани ноќеска го превртеа Скопје се бара исчезнатата Сњежана Тројачанец

Граѓани ноќеска го превртеа Скопје, се бара исчезнатата Сњежана Тројачанец

Независен | пред 3 месеци

Роднини, соседи, пријатели на семејството, но и непознати луѓе, доброволци од сите делови на Скопје цела ноќ се на нозе и ја бараа Сњежана Тројачанец, професорка на Земјоделски факултет, која вчера наутро...

Ни трага ни глас од исчезнатата професорка Тројачанец  Семејството објави повеќе фотографии  Фото

Ни трага ни глас од исчезнатата професорка Тројачанец – Семејството објави повеќе фотографии – Фото

Скопје24 | пред 3 месеци

Исчезнатата професорка Сњежана Тројачанец се уште не е пронајдена и најблиските молат за помош. Според информациите на социјалните мрежи, Снежана е исчезната повеќе од 24 часа. Драги пријатели, Ве молам...

Сопругот на исчезната професорка Излегла од дома додека спиев помогнете да ја најдеме

Сопругот на исчезната професорка: Излегла од дома додека спиев, помогнете да ја најдеме!

News 24 | пред 3 месеци

Ве молам помогнете ми да ја најдам мојата сопруга и мајката на нашите синови, Снежана Тројачанец! Не знам кога излегла од дома, тоа се случило додека спиев, можеби било и во тек на ноќта, не можам со сигурност...

Потрагата по професор Снежана Тројачанец продолжува и денес

Потрагата по професор Снежана Тројачанец продолжува и денес!

Екран | пред 3 месеци

Од вчера наутро Скопје е во потрага по професор Снежана Тројачанец која се води како исчезната. На профилот на Фејсбук на Elena Petrova се објавуваат сите информации каде била видена или за можни назнаки...

Сопругот очајно бара помош Ве молам помогнете да ја најдам мојата најсакана Снежана

Сопругот очајно бара помош: Ве молам помогнете да ја најдам мојата најсакана Снежана!

Вечер Прес | пред 3 месеци

На друштвените мрежи се шири апел за помош за пронаоѓање на исчезнатата Снежана Тројачанец. Тројачанец е професорка на Факултетот за земјоделски науки и храна во Скопје, член на Катедрата за здравје и...

Исчезна професорка од земјоделскиот факултет во Скопје

Исчезна професорка од земјоделскиот факултет во Скопје

Канал 5 | пред 3 месеци

Тројачанец е професорка на Факултетот за земјоделски науки и храна во Скопје, член на Катедрата за здравје и благосостојба на животните, како и член на заедницата на Хрватите во Македонија. „Драги пријатели,...

Жената која утрово исчезна во Скопје е позната професорка

Жената која утрово исчезна во Скопје е позната професорка

Вести24 | пред 3 месеци

На социјалните мрежи се шири апел за помош за пронаоѓање на исчезнатата Сњежана Тројачанец. – Драги пријатели,  Ве молам помогнете. Утрово е исчезната мојата најсакана Snjezana Trojacanec . Пред 7ч. Слаба,...

Сопругот на исчезната професорка Излегла од дома додека спиев помогнете да ја најдеме

Сопругот на исчезната професорка: Излегла од дома додека спиев, помогнете да ја најдеме!

365 | пред 3 месеци

35 Споделувања Share Tweet -Ве молам помогнете ми да ја најдам мојата сопруга и мајката на нашите синови, Снежана Тројачанец! Не знам кога излегла од дома, тоа се случило додека спиев, можеби било и во...

Сопругот на исчезнатата професорка Тројачанец очајно бара помош да ја пронајде

Сопругот на исчезнатата професорка Тројачанец очајно бара помош да ја пронајде

За Се | пред 3 месеци

Денеска на социјалните мрежи се појави вест дека е исчезната професорката Снежана Тројачанец. Фотографијата во која нејзините најблиски молат за помош да се пронајде се споделува на „Фејсбук“ од утрово....

Исчезна професорката Тројачанец

Исчезна професорката Тројачанец

МКД | пред 3 месеци

Снежана Тројачанец (52) утрово во 6 часот излегла од семејниот дом и не се вратила дома. Нејзиниот сопруг П.Тројачанец шест часа потоа помош побарал од полицијата. За нејзиното исчезнување сопругот ги...

Сопругот очајно бара помош Ве молам помогнете да ја најдам мојата најсакана Снежана

Сопругот очајно бара помош: Ве молам помогнете да ја најдам мојата најсакана Снежана!

Сител | пред 3 месеци

На социјалните мрежи се шири апел за помош за пронаоѓање на исчезнатата Снежана Тројачанец. Тројачанец е професорка на Факултетот за земјоделски науки и храна во Скопје, член на Катедрата за здравје и...

Сопругот на исчезнатата професорка Тројачанец очајно бара помош да ја пронајде

Сопругот на исчезнатата професорка Тројачанец очајно бара помош да ја пронајде

Reporter.mk | пред 3 месеци

Денеска на социјалните мрежи се појави вест дека е исчезната професорката Снежана Тројачанец. Фотографијата во која нејзините најблиски молат за помош да се пронајде се споделува на „Фејсбук“ од утрово....

Сопругот бара помош Исчезна професорка од земјоделскиот факултет во Скопје

Сопругот бара помош: Исчезна професорка од земјоделскиот факултет во Скопје

Прес 24 | пред 3 месеци

На социјалните мрежи се шири апел за помош за пронаоѓање на исчезнатата Снежана Тројачанец. Тројачанец е професорка на Факултетот за земјоделски науки и храна во Скопје, член на Катедрата за здравје и...

Сопругот на исчезната професорка Излегла од дома додека спиев помогнете да ја најдеме

Сопругот на исчезната професорка: Излегла од дома додека спиев, помогнете да ја најдеме!

Курир | пред 3 месеци

-Ве молам помогнете ми да ја најдам мојата сопруга и мајката на нашите синови, Снежана Тројачанец! Не знам кога излегла од дома, тоа се случило додека спиев, можеби било и во тек на ноќта, не можам со...

Исчезна професорката Сњежана Тројачанец семејството бара помош преку Фејсбук

Исчезна професорката Сњежана Тројачанец, семејството бара помош преку Фејсбук

Бриф | пред 3 месеци

а социјалните мрежи се шири апел за помош за пронаоѓање на исчезнатата Сњежана Тројачанец. „Драги пријатели,  Ве молам помогнете. Утрово е исчезната мојата најсакана Snjezana Trojacanec. Пред 7ч. Слаба,...

Апел за помош за исчезната професорка од Скопје

Апел за помош за исчезната професорка од Скопје

+Инфо | пред 3 месеци

На социјалните мрежи се шири апел за помош за пронаоѓање на исчезнатата Снежана Тројачанец. Тројачанец е професорка на Факултетот за земјоделски науки и храна во Скопје, член на Катедрата за здравје и...

Апел за помош за исчезната професорка од Скопје

Апел за помош за исчезната професорка од Скопје

MK News | пред 3 месеци

На социјалните мрежи се шири апел за помош за пронаоѓање на исчезнатата Снежана Тројачанец. Тројачанец е професорка на Факултетот за земјоделски науки и храна во Скопје, член на Катедрата за здравје и...

Исчезна професорката Снежана Тројачанец  сопругот бара помош за да ја најде

Исчезна професорката Снежана Тројачанец – сопругот бара помош за да ја најде

Популарно | пред 3 месеци

Професорката на Земјоделскиот факултет во Скопје, Снежана Тројачанец (52), утрово во 6 часот излегла од семејниот дом и не се вратила дома. Според описот на апелот кој ги преплави социјалните мрежи, Тројачанец...

Апел за пронаоѓање на исчезната жена во Скопје

Апел за пронаоѓање на исчезната жена во Скопје

Нова ТВ | пред 3 месеци

На социјалните мрежи денеска се споделува апел за пронаоѓање на исчезнатата Снежана Тројачанец, која страда од депресија. Таа утрово пред 7 часот, додека сопругот спиел го напуштила домот облечена по бели...

Апел за помош Исчезна професорка од Скопје пријавете ако ја видите некаде

Апел за помош: Исчезна професорка од Скопје, пријавете ако ја видите некаде

News 24 | пред 3 месеци

На социјалните мрежи денеска се испраќа апел за помош за исчезната жена од Скопје. Исчезната е Сњежана Тројачанец, слаба, висока со сини очи. -Драги пријатели,  Ве молам помогнете. Утрово е исчезната мојата...

Сопругот на исчезната професорка Излегла од дома додека спиев помогнете да ја најдеме

Сопругот на исчезната професорка: Излегла од дома додека спиев, помогнете да ја најдеме!

Фокус | пред 3 месеци

-Ве молам помогнете ми да ја најдам мојата сопруга и мајката на нашите синови, Снежана Тројачанец! Не знам кога излегла од дома, тоа се случило додека спиев, можеби било и во тек на ноќта, не можам со...

Исчезнала Снежана Тројачанец

Исчезнала Снежана Тројачанец!

Екран | пред 3 месеци

Утрово во Скопје исчезнала Снежана Тројачанец, а нејзините најблиски побараа помош во нејзиното пронаоѓање… Драги пријатели, Ве молам помогнете. Утрово е исчезната мојата најсакана Снежана Тројачанец....

Исчезна Сњежана Тројачанец професорка на Земјоделски факултет

Исчезна Сњежана Тројачанец, професорка на Земјоделски факултет

Локално | пред 3 месеци

Исчезна Сњежана Тројачанец, професорка на Земјоделски факултет Жена од Скопје исчезнала утрово. Пријателите на Фејсбук ја споделуваат нејзината фотографија за доколку некој ја види, да може да ја препознае....

Исчезнала девојка во Скопје

Исчезнала девојка во Скопје!

Екран | пред 3 месеци

Утрово во Скопје исчезнала Снјежана Тројачанец, а нејзините најблиски побараа помош во нејзиното пронаоѓање… Драги пријатели, Ве молам помогнете. Утрово е исчезната мојата најсакана Snjezana Trojacanec....

Сопругот на исчезната професорка Излегла од дома додека спиев помогнете да ја најдеме

Сопругот на исчезната професорка: Излегла од дома додека спиев, помогнете да ја најдеме!

Скопје24 | пред 3 месеци

-Ве молам помогнете ми да ја најдам мојата сопруга и мајката на нашите синови, Снежана Тројачанец! Не знам кога излегла од дома, тоа се случило додека спиев, можеби било и во тек на ноќта, не можам со...

Жената која утрово исчезна во Скопје е позната професорка

Жената која утрово исчезна во Скопје е позната професорка

Бркај работа | пред 3 месеци

На социјалните мрежи се шири апел за помош за пронаоѓање на исчезнатата Сњежана Тројачанец. -Драги пријатели, Ве молам помогнете. Утрово е исчезната мојата најсакана Snjezana Trojacanec. Пред 7ч. Слаба,...

Македонија на нозе  исчезна познатата професорка

Македонија на нозе – исчезна познатата професорка

Sky | пред 3 месеци

На социјалните мрежи се шири апел за помош за пронаоѓање на исчезнатата Сњежана Тројачанец. -Драги пријатели, Ве молам помогнете. Утрово е исчезната мојата најсакана Snjezana Trojacanec . Пред 7ч. Слаба,...

Семејството моли за помош Утрово исчезна жена во Скопје  позната професорка

Семејството моли за помош: Утрово исчезна жена во Скопје – позната професорка

Скопје Инфо | пред 3 месеци

На социјалните мрежи се шири апел за помош за пронаоѓање на исчезнатата Сњежана Тројачанец. -Драги пријатели,  Ве молам помогнете. Утрово е исчезната мојата најсакана Snjezana Trojacanec . Пред 7ч. Слаба,...

Исчезна жена од Скопје

Исчезна жена од Скопје

Точка | пред 3 месеци

Снежана Тројачанец утрово е исчезната во Скопје, населба Тафталиџе. По социјалните мрежи се споделува нејзината фотографија и се апелира за помош.

Исчезна Сњежана Тројачанец професорка на Земјоделски факултет

Исчезна Сњежана Тројачанец, професорка на Земјоделски факултет

Независен | пред 3 месеци

Жена од Скопје исчезнала утрово. Пријателите на Фејсбук ја споделуваат нејзината фотографија за доколку некој ја види, да може да ја препознае. „Ве молам помогнете. Утрово е исчезната мојата најсакана...

Семејството и пријателите трагаат по Сњежана Тројачанец која утрото излегла од дома и не се вратила

Семејството и пријателите трагаат по Сњежана Тројачанец која утрото излегла од дома и не се вратила

Ако | пред 3 месеци

Утрината во Скопје исчезнала Сњежана Тројачанец , професорка на факултетот за земјоделски науки и храна во Скопје, член на Катедрата за здравје и благосостојба на животните, како и член на заедницата на...

Апел за помош Исчезна професорка од Скопје пријавете ако ја видите некаде

Апел за помош: Исчезна професорка од Скопје, пријавете ако ја видите некаде

Прес 24 | пред 3 месеци

На социјалните мрежи денеска се испраќа апел за помош за исчезната жена од Скопје. Исчезната е Сњежана Тројачанец, слаба, висока со сини очи. -Драги пријатели,  Ве молам помогнете. Утрово е исчезната мојата...

Жената која утрово исчезна во Скопје е позната професорка

Жената која утрово исчезна во Скопје е позната професорка

Курир | пред 3 месеци

На социјалните мрежи се шири апел за помош за пронаоѓање на исчезнатата Сњежана Тројачанец. -Драги пријатели,  Ве молам помогнете. Утрово е исчезната мојата најсакана Snjezana Trojacanec . Пред 7ч. Слаба,...

Исчезна жена од Скопје

Исчезна жена од Скопје

Нетпрес | пред 3 месеци

Снежана Тројачанец утрово е исчезната во Скопје, населба Тафталиџе. По социјалните мрежи се споделува нејзината фотографија и се апелира за помош.

Жената која утрово исчезна во Скопје е позната професорка

Жената која утрово исчезна во Скопје е позната професорка

MK News | пред 3 месеци

На социјалните мрежи се шири апел за помош за пронаоѓање на исчезнатата Сњежана Тројачанец. – Драги пријатели, Ве молам помогнете. Утрово е исчезната мојата најсакана Snjezana Trojacanec. Пред 7ч. Слаба,...

Семејството моли за помош Утрово во Скопје исчезна ова лице

Семејството моли за помош: Утрово во Скопје исчезна ова лице

Курир | пред 3 месеци

Снежана Тројачанец утрово е исчезната во Скопје, населба Тафталиџе. По социјалните мрежи се споделува нејзината фотографија и се апелира за помош. Тагови: исчезнато лице

Семејството моли за помош Утрово во Скопје исчезна ова лице

Семејството моли за помош: Утрово во Скопје исчезна ова лице

Скопје24 | пред 3 месеци

Снежана Тројачанец утрово е исчезната во Скопје, населба Тафталиџе. По социјалните мрежи се споделува нејзината фотографија и се апелира за помош.

Жената која утрово исчезна во Скопје е позната професорка

Жената која утрово исчезна во Скопје е позната професорка

Сител | пред 3 месеци

На социјалните мрежи се шири апел за помош за пронаоѓање на исчезнатата Сњежана Тројачанец. - Драги пријатели,  Ве молам помогнете. Утрово е исчезната мојата најсакана Snjezana Trojacanec . Пред 7ч. Слаба,...

Исчезнатата жена во Скопје е позната професорка

Исчезнатата жена во Скопје, е позната професорка

News 24 | пред 3 месеци

На социјалните мрежи се шири апел за помош за пронаоѓање на исчезнатата Сњежана Тројачанец. -Драги пријатели, Ве молам помогнете. Утрово е исчезната мојата најсакана Snjezana Trojacanec. Пред 7ч. Слаба,...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност