Горан Трајановски нов главен директор на Македонски Телеком

Горан Трајановски нов главен директор на Македонски Телеком

Нетпрес | пред 3 месеци

Телекомуникацискиот оператор Македонски телеком по комплетирањето на извршниот одбор донесе одлука кој од нивниот ред ќе ја предводи компанијата во наредниот период откако Жарко Луковски беше разрешен...

Горан Трајановски е нов главен оперативен директор на Македонски Телеком

Горан Трајановски е нов главен оперативен директор на Македонски Телеком

+Инфо | пред 3 месеци

Горан Трајановски е избран за извршен член на Одборот на директори на Македонски Телеком. Тој ќе ја извршува функцијата главен оперативен директор на друштвото,. Во одборот на Телеком влегоа и Сашо Велески,неизвршен...

Еве колкава плата ќе зема Трајановски  новиот извршен директор на Телеком

Еве колкава плата ќе зема Трајановски, новиот извршен директор на Телеком

Таратур | пред 3 месеци

Со одлуката која беше донесена на извршниот одбор на операторот за комуникации „Македонски телеком“, нов извршен директор кој ќе застане на чело на компанијата ќе биде Горан Трајановски. Трајановски ќе...

Горан Трајановски е нов директор на Македонски Телеком

Горан Трајановски е нов директор на Македонски Телеком

+Инфо | пред 3 месеци

Горан Трајановски е избран за извршен член на Одборот на директори на Македонски Телеком. Тој ќе ја извршува функцијата главен оперативен директор на друштвото,. Во одборот на Телеком влегоа и Сашо Велески,неизвршен...

Горан Трајановски нов главен директор на Македонски Телеком

Горан Трајановски нов главен директор на Македонски Телеком

Фактор | пред 3 месеци

Телекомуникацискиот оператор Македонски телеком по комплетирањето на извршниот одбор донесе одлука кој од нивниот ред ќе ја предводи компанијата во наредниот период откако Жарко Луковски беше разрешен...

Горан Трајановски и Замир Мехмети се избрани за членови на бордот на директори на Македонски Телеком

Горан Трајановски и Замир Мехмети се избрани за членови на бордот на директори на Македонски Телеком

Мактел | пред 3 месеци

Горан Трајановски и Замир Мехмети се избрани за членови на бордот на директори на Македонски телеком. Одборот на директори на Македонски телеком А.Д., на вчерашната седница, го избра Горан Трајановски...

За 7 500 евра месечно плус додатоци  Горан Трајановски избран во бордот на директори во Телеком

За 7.500 евра месечно плус додатоци: Горан Трајановски избран во бордот на директори во Телеком

Вечер | пред 3 месеци

На својот фајбук профил, доскорешниот советник во МВР се пофали со своето ново работно место во бордот на директори на Телеком. Тој постираше фотографија на која што е во прегратка со Замир Мехмети, брат...

За 7 500 евра месечно плус додатоци  Горан Трајановски избран во бордот на директори во Телеком

За 7.500 евра месечно плус додатоци: Горан Трајановски избран во бордот на директори во Телеком

Весник | пред 3 месеци

На својот фајбук профил, доскорешниот советник во МВР се пофали со своето ново работно место во бордот на директори на Телеком. Тој постираше фотографија на која што е во прегратка со Замир Мехмети, брат...

Горан Трајановски избран во бордот на директори на Телеком

Горан Трајановски избран во бордот на директори на Телеком

Алфа | пред 3 месеци

Горан Трајановски и Замир Мехмети се избрани за членови на бордот на директори на Македонски телеком. Горан Трајановски и Замир Мехмети се избрани за членови на бордот на директори на Македонски телеком....

7500 евра месечно плус додатоци  Горан Трајановски десната рака на Оливер Спасовски избран во бордот на директори во Телеком

7500 евра месечно плус додатоци: Горан Трајановски десната рака на Оливер Спасовски избран во бордот на директори во Телеком ?

Економски | пред 3 месеци

На својот фајбук профил, доскорешниот советник во МВР се пофали со своето ново работно место во бордот на директори на Телеком. Тој постираше фотографија на која што е во прегратка со Замир Мехмети, брат...

ПО ЗАМИР И ГОРАН  Советникот на Оливер Спасовски во бордот на директори на Македонски телеком

ПО ЗАМИР И ГОРАН: Советникот на Оливер Спасовски во бордот на директори на Македонски телеком!

Infomax | пред 3 месеци

На својот фајбук профил, доскорешниот советник во МВР се пофали со своето ново работно место во бордот на директори на Телеком. Тој постираше фотографија на која што е во прегратка со Замир Мехмети, брат...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност