Албин Курти предлага референдум за обединување на Косово и Албанија

Албин Курти предлага референдум за обединување на Косово и Албанија...

Нова Македонија | пред 3 месеци

Албин Курти предлага референдум за обединување на Косово и Албанија Поранешниот лидер и актуелен пратеник на косовското движење Самопределување Албин Курти, смета дека косовските граѓани треба на референдум...

Албин Курти предлага референдум за обединување на Косово и Албанија

Албин Курти предлага референдум за обединување на Косово и Албанија

Локално | пред 3 месеци

– Поранешниот лидер и актуелен пратеник на косовското движење Самопределување Албин Курти, смета дека косовските граѓани треба на референдум да се изјаснат за обединување со Албанија, од која, според него,...

Албин Курти предлага референдум за обединување на Косово и Албанија

Албин Курти предлага референдум за обединување на Косово и Албанија

+Инфо | пред 3 месеци

Поранешниот лидер и актуелен пратеник на косовското движење Самопределување Албин Курти, смета дека косовските граѓани треба на референдум да се изјаснат за обединување со Албанија, од која, според него,...

Албин Курти предлага референдум за обединување на Косово и Албанија

Албин Курти предлага референдум за обединување на Косово и Албанија

Сител | пред 3 месеци

Поранешниот лидер и актуелен пратеник на косовското движење Самопределување Албин Курти, смета дека косовските граѓани треба на референдум да се изјаснат за обединување со Албанија, од која, според него,...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност