Зоро се појави на прес конференција

Зоро се појави на прес-конференција

МКД | пред 3 месеци

Тренерот на Шахтар, Пауло Фонсека го исполни ветувањето и се облече како Зоро на прес конференцијата по натпреварот против Манчестер Сити. Фонсека вети дека ако ја поминат групната фаза ќе се маскира како...

Фонсека се маскира во Зоро

Фонсека се маскира во Зоро

Вечер Прес | пред 3 месеци

Тренерот на Шахтјор Доњецк, Паоло Фонсека на прес-конференцијата по триумфот над Манчестер Сити се појави во костум и маска на Зоро. Фонсека кој го носи прекарот Зоро, вети дека ако Шахтјор ја помине групната...

Тренерот на Шахтар на прес конференција се појави како Зоро

Тренерот на Шахтар на прес конференција се појави како Зоро!

24 фудбал | пред 3 месеци

Тренерот на Шахтар, Пауло Фонсека го исполни ветувањето и по победата над Манчестер Сити на прес конференцијата се појави облечен како Зоро. Фонсека вети дека ако ја поминат групната фаза ќе се маскира...

Се пласира во осминафиналето на ЛШ  па на прес конференција се појави како Зоро

Се пласира во осминафиналето на ЛШ, па на прес-конференција се појави како Зоро!

Спорт 1 | пред 3 месеци

Ветено - сторено! Тренерот на Шахтар Доњецк, Пауло Фонсека, по победата над Манчестер сити на вчерашната прес-конференција се појави облечен како Зоро. Сите мислеа дека се шегува кога вети дека ќе се маскира...

Човекот кој прв го победи Гвардиола сезонава и се облече како Зоро

Човекот кој прв го победи Гвардиола сезонава и се облече како Зоро

Off.net.mk | пред 3 месеци

Уште еден производ на плеадата талентирани португалски тренери. Воспитаник на стариот Жорже Жезус, човек кој направил чуда со анонимниот Пасош де Фереира со кој завршил трет зад Бенфика и Порто. Украинскиот...

Вети   исполни  Фонсека како Зоро по победата над Сити

Вети – исполни: Фонсека како Зоро по победата над Сити

Курир | пред 3 месеци

Тренерот на Шахтјор Доњецк, Паоло Фонсека на прес-конференцијата по триумфот над Манчестер Сити се појави во костум и маска на Зоро. Фонсека кој го носи прекарот Зоро, вети дека ако Шахтјор ја помине групната...

ШТО СЕ СЛУЧУВА  Синоќа по Лигата на Шампионите на пресконференцијата се појави   ЗОРО

ШТО СЕ СЛУЧУВА? Синоќа по Лигата на Шампионите на пресконференцијата се појави – ЗОРО!

Спортски | пред 3 месеци

Победата над Манчестер Сити го одведе Шахтјор во осмина финалето, но пресконференцијата по натпреварот беше сè, само НЕ обична. „Ова е највеселата пресконференција на која сум бил во текот на мојата кариера....

Фонсека се маскира во Зоро

Фонсека се маскира во Зоро

+Инфо | пред 3 месеци

Тренерот на Шахтјор Доњецк, Паоло Фонсека на прес-конференцијата по триумфот над Манчестер Сити се појави во костум и маска на Зоро. Фонсека кој го носи прекарот Зоро, вети дека ако Шахтјор ја помине групната...

Ветување си е ветување  Тренерот на Шахтјор на пресот маскиран како Зоро

Ветување си е ветување: Тренерот на Шахтјор на пресот маскиран како Зоро!

Екипа | пред 3 месеци

Пауло Фонсека на 1. ноември вети дека ќе се облече како маскираниот одмаздник Зоро ако неговиот Шахтјор се пласира во осминафиналето од Лигата на шампионите. Шахтјор синиќа славеше против Манчестер сити...

Тренерот на Шахтјор стана Зоро

Тренерот на Шахтјор стана Зоро!

Top Sport | пред 3 месеци

Тренерот на украинскиот шампион Шахтјор Доњецк, Пауло Фонсека го исполни ветувањето и носеше маска на Зоро на прес-конференцијата по 2:1 победата над Манчестер сити, со која тие влегоа во осминафиналето...

Неверојатна сцена во ЛШ  Тренерот на Шахтјор му го нанесе првиот пораз на Сити по 28 меча  па се појави на пресот преправен во суперхерој

Неверојатна сцена во ЛШ: Тренерот на Шахтјор му го нанесе првиот пораз на Сити по 28 меча, па се појави на пресот преправен во суперхерој!

Дерби | пред 3 месеци

Шахтјор изминатава вечер сосема заслужено го победи Манчестер Сити со 2:1 и му го нанесе првиот пораз на тимот на Пеп Гвардиола по цели 28 натпревари во сите натпреварувања, а покрај тоа што ова значеше...

Шахтер за тренер го има херојот Зоро

Шахтер за тренер го има херојот Зоро

Sportmedia | пред 3 месеци

Пауло Фонсека вети дека ќе облече костим од маскираниот осветник Зоро, доколку неговиот тим успее да влезе во осминафиналето во Лигата нашампионите Шахтер со 2:1 го победи Манчестер Сити и успеа да се...

Фонсека е човек од збор  Тренерот на Шахтјор вети и се маскира како Зоро

Фонсека е човек од збор: Тренерот на Шахтјор вети и се маскира како Зоро!

Гол | пред 3 месеци

Пауло Фонсека е човек од збор - португалскиот тренер, кој го предводи Шахтјор Доњецк познат е по прекарот Зоро, а воочи последното коло од групната фаза на Лигата на шампионите изјави дека ако неговиот...

Тренерот на Шахтар по пласманот во нокаут фазата мораше да го исполни смешното ветување

Тренерот на Шахтар по пласманот во нокаут-фазата мораше да го исполни смешното ветување

Спорт Клуб | пред 3 месеци

Шахтар со вечерашната победа против Манчестер Сити (2:1), обезбедија нокаут фаза во Лигата на шампионите, а тренерот на оваа екипа мораше да исполни едно ветување. Тој пред извесен период најави дека доколку...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност