Американка нашла добитен тикет од 500 000 долари

Американка нашла добитен тикет од 500.000 долари

+Инфо | пред 3 месеци

Американка пронашла добитно ливче од Лотарија на Вирџинија од половина милион долари, во ранецот на својот сопруг. Роса Ибара од Тексас раскажала како таа и сопругот отишле во Вирџинија за тој да работи...

Американка нашла добитен тикет од 500 000 долари

Американка нашла добитен тикет од 500.000 долари

Слободен печат | пред 3 месеци

Американка пронашла добитно ливче од Лотарија на Вирџинија од половина милион долари, во ранецот на својот сопруг. Роса Ибара од Тексас раскажала како таа и сопругот отишле во Вирџинија за тој да работи...

Американка нашла добитен тикет вреден пола милион долари

Американка нашла добитен тикет вреден пола милион долари

Вечер Прес | пред 3 месеци

Роса Ибара од Тексас во ранецот на нејзиниот сопруг пронашла добитен тикет од Лотаријата на Вирџинија од 500.000 долари.  Сопругот на Ибара бил на службен пат во Вирџинија и откако се вратил дома таа решила...

СРЕЌНА АМЕРИКАНКА  Во ранецот на сопругот нашла добитен тикет од 500 000 долари

СРЕЌНА АМЕРИКАНКА: Во ранецот на сопругот нашла добитен тикет од 500.000 долари

Рипост | пред 3 месеци

Роса Ибара од Тексас во ранецот на нејзиниот сопруг пронашла добитен тикет од Лотаријата на Вирџинија од 500.000 долари. Сопругот на Ибара бил на службен пат во Вирџинија и откако се вратил дома таа решила...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност