Докторите во шок  Жена родила 11 бебиња без царски рез

Докторите во шок: Жена родила 11 бебиња без царски рез!

Попара | пред 3 месеци

Докторите од една болница во Индија останаа во шок, бидејќи 42 годишната Марија Хернандез на свет донесе 11 здрави бебиња и тоа без царски рез. Докторите кажуваат дека ваков случај во медицината се уште...

На 42 годишна возраст стана мајка на 11 бебиња

На 42 годишна возраст стана мајка на 11 бебиња

За Се | пред 3 месеци

Марија Фернандез, на 42-годишна возраст на свет донесе 11 здрави бебиња. Таа открила дека имала проблеми со забременувањето, што била главната причина зошто таа и нејзиниот сопруг одлучиле да пробаат ин-...

На 42 годишна возраст стана мајка на 11 бебиња

На 42 годишна возраст стана мајка на 11 бебиња

Радар | пред 3 месеци

Марија Фернандез, на 42-годишна возраст на свет донесе 11 здрави бебиња. Таа открила дека имала проблеми со забременувањето, што била главната причина зошто таа и нејзиниот сопруг одлучиле да пробаат ин-...

Чудо  42 годишна жена на свет донела 11 здрави бебиња

Чудо: 42-годишна жена на свет донела 11 здрави бебиња!

Вечер Прес | пред 3 месеци

Марија Фернандез, 42-годишна жена на свет донела 11 здрави бебиња! Таа открила дека имала проблеми со забременувањето, што била главната причина зошто таа и нејзиниот сопруг одлучиле да пробаат ин витро...

Чудо од жена  Родила 11 здрави бебиња без царски рез

Чудо од жена: Родила 11 здрави бебиња без царски рез!

Таратур | пред 3 месеци

Лекарите од една болница во Индија останаа во шок, бидејќи 42 годишната Марија Хернандез на свет донесе 11 здрави бебиња и тоа без царски рез. Лекарите кажуваат дека ваков случај во медицината се уште...

Гинисов рекорд  Родила 11 здрави бебиња

Гинисов рекорд: Родила 11.здрави бебиња!

Екран | пред 3 месеци

Марија Фернандез, 42.годишна жена родила 11. здрави бебиња, додека докторите останале без текст откако биле сведоци на ова чудо. Марија изјавила дека има проблеми со забременувањето, што била главната...

Лекарите без текст   жена родила 11 бебиња со царски рез и влегла во Гинис

Лекарите без текст - жена родила 11 бебиња со царски рез и влегла во Гинис

Прес 24 | пред 3 месеци

Марија Фернандез, 42-годишна жена роди 11 здрави бебиња, додека докторите останаа без текст откако беа сведоци на ова чудо. Марија изјави дека има проблеми со забременувањето, што беше главната причина...

Марија роди 11 здрави бебиња и влезе во Гинис

Марија роди 11 здрави бебиња и влезе во Гинис

Курир | пред 3 месеци

Марија Фернандез, 42-годишна жена роди 11 здрави бебиња, додека докторите останаа без текст откако беа сведоци на ова чудо. Марија изјави дека има проблеми со забременувањето, што беше главната причина...

Жена роди единаесет здрави бебиња

Жена роди единаесет здрави бебиња

Вечер | пред 3 месеци

42-годишна жена роди 11 здрави бебиња, додека докторите останаа без текст откако беа сведоци на ова чудо. Марија Фернандез изјави дека има проблеми со забременувањето, што беше главната причина зошто таа...

Жена роди единаесет здрави бебиња

Жена роди единаесет здрави бебиња

Весник | пред 3 месеци

42-годишна жена роди 11 здрави бебиња, додека докторите останаа без текст откако беа сведоци на ова чудо. Марија Фернандез изјави дека има проблеми со забременувањето, што беше главната причина зошто таа...

Жена родила 11 бебиња со царски рез

Жена родила 11 бебиња со царски рез

Пулс 24 | пред 3 месеци

Марија Фернандез, 42-годишна жена роди 11 здрави бебиња, додека докторите останаа без текст откако беа сведоци на ова чудо. Марија изјави дека има проблеми со забременувањето, што беше главната причина...

Жена роди единаесет здрави бебиња

Жена роди единаесет здрави бебиња

Exclusive | пред 3 месеци

42-годишна жена роди 11 здрави бебиња, додека докторите останаа без текст откако беа сведоци на ова чудо. Марија Фернандез изјави дека има проблеми со забременувањето, што беше главната причина зошто таа...

Жена роди 11 бебиња без царски рез

Жена роди 11 бебиња без царски рез!

Сваштарник | пред 3 месеци

Жена роди 11 бебиња без царски рез! (Видео) 42-годишна жена роди 11 здрави бебиња, додека докторите останаа без текст откако беа сведоци на ова чудо. Марија Фернандез изјави дека има проблеми со забременувањето,...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност