Состојба на патиштата

Состојба на патиштата

A1on | пред 3 месеци

СОСТОЈБА: Сообраќајот на државните патишта се одвива по претежно суви коловози. Влажни коловози се бележат на повисоките планински и осојничави места. ЗИМСКА ОПРЕМА: Од 15-ти ноември на сила стапи законската...

Сообраќајот се одвива по претежно суви коловози

Сообраќајот се одвива по претежно суви коловози

Локално | пред 3 месеци

СОСТОЈБА: Сообраќајот на државните патишта се одвива по претежно суви коловози. Влажни коловози се бележат на повисоките планински и осојничави места. ЗИМСКА ОПРЕМА: Од 15-ти ноември на сила стапи законската...

Состојба на патиштата

Состојба на патиштата

Скопје24 | пред 3 месеци

СОСТОЈБА: Сообраќајот на државните патишта се одвива по претежно суви коловози. Влажни коловози се бележат на повисоките планински и осојничави места. ЗИМСКА ОПРЕМА: Од 15-ти ноември на сила стапи законската...

Состојба на патишта

Состојба на патишта

A1on | пред 3 месеци

СОСТОЈБА: Сообраќајот на државните патишта се одвива по наместа влажни коловози на повисоките и суви коловози на пониските места.Слаб снег провејува на Попова Шапка. ЗИМСКА ОПРЕМА: Од 15-ти ноември на...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност