Апостолу  Во Грција ќе се легализира марихуаната за медицински цели

Апостолу: Во Грција ќе се легализира марихуаната за медицински цели...

Нова Македонија | пред 4 месеци

Апостолу: Во Грција ќе се легализира марихуаната за медицински цели Грчкиот министер за земјоделство Евангелос Апостолу изјави дека грчката Влада планира да привлече инвестиции за одгледување на марихуана...

Апостолу  Грција ќе ја легализира марихуаната за медицински потреби

Апостолу: Грција ќе ја легализира марихуаната за медицински потреби

Локално | пред 4 месеци

Грчката влада планира да привлече инвестиции за одгледување на марихуана за медицински цели, најави грчкиот министер за земјоделство, Евангелос Апостолу. – Таквата мерка може да доведе до заздравување...

Апостолу  Грција ќе ја легализира марихуаната за медицински потреби

Апостолу: Грција ќе ја легализира марихуаната за медицински потреби

A1on | пред 4 месеци

Грчката влада планира да привлече инвестиции за одгледување на марихуана за медицински цели, најави грчкиот министер за земјоделство, Евангелос Апостолу. – Таквата мерка може да доведе до заздравување...

Апостолу  Во Грција ќе се легализира марихуаната за медицински цели

Апостолу: Во Грција ќе се легализира марихуаната за медицински цели

Алфа | пред 4 месеци

Грчкиот министер за земјоделство Евангелос Апостолу изјави дека грчката Влада планира да привлече инвестиции за одгледување на марихуана за медицински цели. Грчкиот министер за земјоделство Евангелос Апостолу...

Апостолу  Во Грција ќе се легализира марихуаната за медицински цели

Апостолу: Во Грција ќе се легализира марихуаната за медицински цели

Алсат-М | пред 4 месеци

Грчкиот министер за земјоделство Евангелос Апостолу изјави дека грчката Влада планира да привлече инвестиции за одгледување на марихуана за медицински цели. – Таквата мерка може да доведе до заздравување...

Грција планира да ја легализира марихуаната за медицински цели

Грција планира да ја легализира марихуаната за медицински цели

+Инфо | пред 4 месеци

Грчкиот министер за земјоделство Евангелос Апостолу изјави дека грчката Влада планира да привлече инвестиции за одгледување на марихуана за медицински цели. - Таквата мерка може да доведе до заздравување...

Апостолу  Во Грција ќе се легализира марихуаната за медицински цели

Апостолу: Во Грција ќе се легализира марихуаната за медицински цели

Сител | пред 4 месеци

Грчкиот министер за земјоделство Евангелос Апостолу изјави дека грчката Влада планира да привлече инвестиции за одгледување на марихуана за медицински цели. - Таквата мерка може да доведе до заздравување...

Во Грција ќе се легализира марихуаната за медицински цели

Во Грција ќе се легализира марихуаната за медицински цели

еМАГАЗИН | пред 4 месеци

Грчкиот министер за земјоделство Евангелос Апостолу изјави дека грчката Влада планира да привлече инвестиции за одгледување на марихуана за медицински цели. - Таквата мерка може да доведе до заздравување...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност