НАПАД ВО НИЦА  Маж пукал во минувачите

НАПАД ВО НИЦА: Маж пукал во минувачите

Фактор | пред 4 месеци

Непознато лице пукало во минувачите кај пристаништето во францускиот град Ница. Полицијата го обиколила местото на нападот, но не успеала да го запре напаѓачот, кој истрелал неколку куршуми. Во нападот...

Пукотници во близина на пристаништето во Ница

Пукотници во близина на пристаништето во Ница

МТВ 1 | пред 4 месеци

Непознато лице отворило оган врз минувачите во близина на пристаништето во францускиот град Ница. Полицијата го обиколила местото на нападот, но не успеала да го запре напаѓачот, кој истрелал неколку куршуми....

Детали за новиот напад во Ница  Извадил оружје и од чиста мира почнал да пука

Детали за новиот напад во Ница: Извадил оружје и од чиста мира почнал да пука

Курир | пред 4 месеци

Непознато лице денеска отворило оган врз минувачите во близина на пристаништето во францускиот град Ница, јавува весникот „Нис Матин“. Весникот јавува дека полицијата го опколила местото на нападот, но...

Напад во Ница  Извадил оружје и од чиста мира почнал да пука

Напад во Ница: Извадил оружје и од чиста мира почнал да пука

Прес 24 | пред 4 месеци

Непознато лице денеска отворило оган врз минувачите во близина на пристаништето во францускиот град Ница, јавува весникот „Нис Матин“. Весникот јавува дека полицијата го опколила местото на нападот, но...

Пукотници во близина на пристаништето во Ница

Пукотници во близина на пристаништето во Ница

A1on | пред 4 месеци

Непознато лице денеска отворило оган врз минувачите во близина на пристаништето во францускиот град Ница, јавува весникот „Нис Матин“. Весникот јавува дека полицијата го опколила местото на нападот, но...

Пукотници во близина на пристаништето во Ница

Пукотници во близина на пристаништето во Ница

Локално | пред 4 месеци

Непознато лице денеска отворило оган врз минувачите во близина на пристаништето во францускиот град Ница, јавува весникот „Нис Матин“. Весникот јавува дека полицијата го опколила местото на нападот, но...

Пукотници во близина на пристаништето во Ница

Пукотници во близина на пристаништето во Ница

+Инфо | пред 4 месеци

Непознато лице денеска отворило оган врз минувачите во близина на пристаништето во францускиот град Ница, јавува весникот „Нис Матин“. Весникот јавува дека полицијата го опколила местото на нападот, но...

Пукотници во близина на пристаништето во Ница

Пукотници во близина на пристаништето во Ница

Курир | пред 4 месеци

Весникот јавува дека полицијата го опколила местото на нападот. Засега нема информации за евентуални жртви. Тагови: Ница пукотници

Пукотници во близина на пристаништето во Ница

Пукотници во близина на пристаништето во Ница

Прес 24 | пред 4 месеци

Непознато лице денеска отвори оган врз минувачите во близина на пристаништето во францускиот град Ница, јавува весникот „Нис Матин“. Весникот јавува дека полицијата го опколила местото на нападот. Засега...

Пукотници во близина на пристаништето во Ница

Пукотници во близина на пристаништето во Ница

Сител | пред 4 месеци

Непознато лице денеска отворило оган врз минувачите во близина на пристаништето во францускиот град Ница, јавува весникот „Нис Матин“. Весникот јавува дека полицијата го опколила местото на нападот, но...

Пукотници во близина на пристаништето во Ница

Пукотници во близина на пристаништето во Ница

Весник | пред 4 месеци

Непознато лице денеска отворило оган врз минувачите во близина на пристаништето во францускиот град Ница, јавува весникот „Нис Матин“. Весникот јавува дека полицијата го опколила местото на нападот, но...

Пукотници во близина на пристаништето во Ница

Пукотници во близина на пристаништето во Ница

Република | пред 4 месеци

Непознато лице денеска отворило оган врз минувачите во близина на пристаништето во францускиот град Ница, јавува весникот „Нис Матин“. Весникот јавува дека полицијата го опколила местото на нападот, но...

Пукотници во Ница  Напаѓач отворил оган во близина на пристаништето

Пукотници во Ница: Напаѓач отворил оган во близина на пристаништето

Newsroom | пред 4 месеци

Непознато лице денеска отворило оган врз минувачите во близина на пристаништето во францускиот град Ница, јавува весникот „Нис Матин“. Весникот јавува дека полицијата го опколила местото на нападот, но...

Пукотници во близина на пристаништето во Ница

Пукотници во близина на пристаништето во Ница

Пост | пред 4 месеци

Непознато лице денеска отвори оган врз минувачите во близина на пристаништето во францускиот град Ница, јавува весникот „Нис Матин“. Весникот јавува дека полицијата го опколила местото на нападот. Засега...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност