Најмалку тројца загинати во пукање во училиште во Калифорнија

Најмалку тројца загинати во пукање во училиште во Калифорнија

A1on | пред 4 месеци

Најмалку три лица загинаа во пукање кое што се случило во основно училиште во Калифорнија, известуваат западните медиуми. Од канцеларијата на шерифот на Техама објавија дека помеѓу загинатите е и напаѓачот,...

Хорор во Калифорнија  Најмалку три лица убиени  повредени се деца

Хорор во Калифорнија: Најмалку три лица убиени, повредени се деца

Курир | пред 4 месеци

Најмалку три лица загинаа откако непознато лице отвори оган во американскиот град Ранчо Техама, Калифорнија. Напаѓачот е убиен од страна на полицијата. Според полицијата инцидентот се случи во близина...

Пукотници во Калифорнија  Тројца застрелани

Пукотници во Калифорнија: Тројца застрелани

Прес 24 | пред 4 месеци

Три лица се убиени во престрелка која денеска се случила во руралната област на северот од Калифорнија, САД. Во инцидентот е убиен и напаѓачот, пренесува АП. Се уште нема детални информации, но првично,...

Најмалку три лица загинаа во вооружен инцидент во Калифорнија

Најмалку три лица загинаа во вооружен инцидент во Калифорнија

+Инфо | пред 4 месеци

Најмалку три лица загинаа откако непознато лице отвори оган во американскиот град Ранчо Техама, Калифорнија.Полицијата го убила напаѓачот. Според полицијата инцидентот се случи во близина на основно училиште...

Најмалку три лица загинаа во вооружен инцидент во Калифорнија

Најмалку три лица загинаа во вооружен инцидент во Калифорнија

Алфа | пред 4 месеци

Најмалку три лица загинаа откако непознато лице отвори оган во американскиот град Ранчо Техама, Калифорнија. Напаѓачот е убиен од страна на полицијата. Најмалку три лица загинаа откако непознато лице отвори...

Најмалку три лица загинаа во вооружен инцидент во Калифорнија

Најмалку три лица загинаа во вооружен инцидент во Калифорнија

Алсат-М | пред 4 месеци

Најмалку три лица загинаа откако непознато лице отвори оган во американскиот град Ранчо Техама, Калифорнија. Напаѓачот е убиен од страна на полицијата. Според полицијата инцидентот се случи во близина...

Најмалку три лица загинаа во вооружен инцидент во Калифорнија

Најмалку три лица загинаа во вооружен инцидент во Калифорнија

Сител | пред 4 месеци

Најмалку три лица загинаа откако непознато лице отвори оган во американскиот град Ранчо Техама, Калифорнија. Напаѓачот е убиен од страна на полицијата. Според полицијата инцидентот се случи во близина...

Најмалку три жртви во вооружен напад во Калифорнија

Најмалку три жртви во вооружен напад во Калифорнија

Newsroom | пред 4 месеци

Најмалку три лица загинаа откако непознато лице отвори оган во американскиот град Ранчо Техама, Калифорнија. Напаѓачот е убиен од страна на полицијата. Според полициските претставници, инцидентот се случил...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност