Се појави во спотот на  Деспасито   а новото видео од нејзиниот задник ги руши сите рекорди

Се појави во спотот на „Деспасито“, а новото видео од нејзиниот задник ги руши сите рекорди

За Се | пред 4 месеци

Хитот за ова лето секако е „Деспасито“ од Луис Фонси, чиј спот руши рекорди на гледаност. Досега има повеќе од две милијарди прегледи. Згодната девојка која се појавува во спотот е Зулејка Ривера има 29...

Ја знаеме од спотот на  Деспасито   а видеото од нејзиниот задник ќе ве остави без зборови

Ја знаеме од спотот на „Деспасито“, а видеото од нејзиниот задник ќе ве остави без зборови

Пулс 24 | пред 4 месеци

Хитот за ова лето секако е „Деспасито“ од Луис Фонси, чиј спот руши рекорди на гледаност. Досега има повеќе од две милијарди прегледи. Згодната девојка која се појавува во спотот е Зулејка Ривера има 29...

Се појави во спотот на  Деспасито   а новото видео од нејзиниот задник ги руши сите рекорди

Се појави во спотот на „Деспасито“, а новото видео од нејзиниот задник ги руши сите рекорди

Вести24 | пред 4 месеци

Хитот за ова лето секако е „Деспасито“ од Луис Фонси, чиј спот руши рекорди на гледаност. Досега има повеќе од две милијарди прегледи. Згодната девојка која се појавува во спотот е Зулејка Ривера има 29...

Се појави во спотот на  Деспасито   а новото видео од нејзиниот задник ги руши сите рекорди

Се појави во спотот на „Деспасито“, а новото видео од нејзиниот задник ги руши сите рекорди

Сител | пред 4 месеци

Хитот за ова лето секако е „Деспасито“ од Луис Фонси, чиј спот руши рекорди на гледаност. Досега има повеќе од две милијарди прегледи. Згодната девојка која се појавува во спотот е Зулејка Ривера има 29...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност