87 годишен старец починал по пад од јаболкница

87-годишен старец починал по пад од јаболкница

A1on | пред 4 месеци

Берејќи јаболка 87-годишен старец паднал ид дрвото и од повредите починал во болница. Од МВР информираат дека утрово, 45 минути по полноќ, било пријавено дека во Ургентниот центар-Скопје, во КАРИЛ вечра...

Скопјанец починал при пад од дрво

Скопјанец починал при пад од дрво

Макфакс | пред 4 месеци

Во Ургентниот центар во Скопје бил донесен 87-годишен скопјанец кој берејќи јаболка паднал од дрво по што починал. Од полицијата известуваат дека дека во Ургентниот центар – Скопје, на КАРИЛ, вчера околу...

Скопјанец починал при пад од дрво

Скопјанец починал при пад од дрво

Актуелно24 | пред 4 месеци

Во Ургентниот центар во Скопје бил донесен 87-годишен скопјанец кој берејќи јаболка паднал од дрво по што починал. Од полицијата известуваат дека дека во Ургентниот центар – Скопје, на КАРИЛ, вчера околу...

Скопјанец починал при пад од дрво

Скопјанец починал при пад од дрво

Макфакс | пред 4 месеци

Во Ургентниот центар во Скопје бил донесен 87-годишен скопјанец кој берејќи јаболка паднал од дрво по што починал. Од полицијата известуваат дека дека во Ургентниот центар – Скопје, на КАРИЛ, вчера околу...

Скопјанец починал при пад од дрво

Скопјанец починал при пад од дрво

Макфакс | пред 4 месеци

Во Ургентниот центар во Скопје бил донесен 87-годишен скопјанец кој берејќи јаболка паднал од дрво по што починал. Од полицијата известуваат дека дека во Ургентниот центар – Скопје, на КАРИЛ, вчера околу...

Маж настрада берејќи јаболка

Маж настрада берејќи јаболка

МКД | пред 4 месеци

Ноќеска во 00.45 часот било пријавено дека во Ургентниот центар-Скопје, во КАРИЛ на 13 ноември околу 15 часот бил донесен К.М.(87) од Скопје, кој се здобил со повреди од пад од дрво ,берејќи јаболки, по...

Скопјанец починал при пад од дрво

Скопјанец починал при пад од дрво

Кајгана | пред 4 месеци

Во Ургентниот центар во Скопје бил донесен 87-годишен скопјанец кој берејќи јаболка паднал од дрво по што починал. Од полицијата известуваат дека дека во Ургентниот центар – Скопје, на КАРИЛ, вчера околу...

Скопјанец починал при пад од дрво

Скопјанец починал при пад од дрво

Вечер | пред 4 месеци

Во Ургентниот центар во Скопје бил донесен 87-годишен скопјанец кој берејќи јаболка паднал од дрво по што починал. Од полицијата известуваат дека дека во Ургентниот центар – Скопје, на КАРИЛ, вчера околу...

Скопјанец починал при пад од дрво

Скопјанец починал при пад од дрво

Вечер | пред 4 месеци

Во Ургентниот центар во Скопје бил донесен 87-годишен скопјанец кој берејќи јаболка паднал од дрво по што починал. Од полицијата известуваат дека дека во Ургентниот центар – Скопје, на КАРИЛ, вчера околу...

Почина старец паднал од дрво додека берел јаболки

Почина старец, паднал од дрво додека берел јаболки

Макфакс | пред 4 месеци

Осумдесет и седумгодишен скопјанец починал по пад на дрвом на кое берел јаболки. Како што информираат од полицијата, повредениот К.М. од Скопје вчера околу 15 часот бил донесен во Ургентниот центар. Поради...

Берел јаболка во двор паднал и починал

Берел јаболка во двор, паднал и починал

Локално | пред 4 месеци

Осумдесет и седумгодишен скопјанец починал по пад на дрво на кое берел јаболка. Како што информираат од полицијата, повредениот К.М. од Скопје вчера околу 15 часот бил донесен во Ургентниот центар. Поради...

Дедо почина по пад од дрво

Дедо почина по пад од дрво

Нетпрес | пред 4 месеци

Маж на возраст од 87 години им подлегнал на тешките повреди синоќа околу 00:50 часот на КАРИЛ, откако претходно паднал од дрво. Од полицијата информираат дека К.М. од Скопје вчера околу 15 часот бил донесен...

Почина старец паднал од дрво додека берел јаболки

Почина старец, паднал од дрво додека берел јаболки

Вечер | пред 4 месеци

Осумдесет и седумгодишен скопјанец починал по пад на дрвом на кое берел јаболки. Како што информираат од полицијата, повредениот К.М. од Скопје вчера околу 15 часот бил донесен во Ургентниот центар. Поради...

Дедо почина по пад од дрво

Дедо почина по пад од дрво

Точка | пред 4 месеци

Маж на возраст од 87 години им подлегнал на тешките повреди синоќа околу 00:50 часот на КАРИЛ, откако претходно паднал од дрво. Од полицијата информираат дека К.М. од Скопје вчера околу 15 часот бил донесен...

Скопјанец паднал од дрво почина во болница

Скопјанец паднал од дрво, почина во болница

Фокус | пред 4 месеци

Осумдесет и седумгодишен маж починал ноќеска на КАРИЛ, откако претходно паднал од дрво, информираа од МВР. Според полицијата, 87-годишниот К.М. од Скопје вчера околу 15 часот бил донесен во Ургентниот...

Скопјанец починал при пад од дрво

Скопјанец починал при пад од дрво

Весник | пред 4 месеци

Во Ургентниот центар во Скопје бил донесен 87-годишен скопјанец кој берејќи јаболка паднал од дрво по што починал. Од полицијата известуваат дека дека во Ургентниот центар – Скопје, на КАРИЛ, вчера околу...

Трагедија во Скопје Паднал од дрво починал на КАРИЛ

Трагедија во Скопје: Паднал од дрво, починал на КАРИЛ

Вести24 | пред 4 месеци

Маж на возраст од 87 години им подлегнал на тешките повреди синоќа по полноќ на КАРИЛ, откако претходно паднал од дрво. Од полицијата информираат дека К.М. од Скопје вчера околу 15 часот бил донесен во...

Скопјанец починал при пад од дрво

Скопјанец починал при пад од дрво

Весник | пред 4 месеци

Во Ургентниот центар во Скопје бил донесен 87-годишен скопјанец кој берејќи јаболка паднал од дрво по што починал. Од полицијата известуваат дека дека во Ургентниот центар – Скопје, на КАРИЛ, вчера околу...

Маж од Скопје паднал од дрво почина на КАРИЛ

Маж од Скопје паднал од дрво, почина на КАРИЛ

Скопје Инфо | пред 4 месеци

Маж на возраст од 87 години им подлегнал на тешките повреди синоќа околу 00:50 часот на КАРИЛ, откако претходно паднал од дрво. Од полицијата информираат дека К.М. од Скопје вчера околу 15 часот бил донесен...

Маж паднал од дрво почина на КАРИЛ

Маж паднал од дрво, почина на КАРИЛ

Курир | пред 4 месеци

Од полицијата информираат дека К.М. од Скопје вчера околу 15 часот бил донесен во Ургентниот центар откако паднал од дрво додека берел јаболки. Поради тешките повреди К.М. починал по полноќ на КАРИЛ. По...

Маж паднал од дрво почина во болница

Маж паднал од дрво, почина во болница

+Инфо | пред 4 месеци

Маж на возраст од 87-години им подлегнал на тешките повреди ноќеска на КАРИЛ, откако претходно паднал од дрво.Од полицијата информираат дека К.М. од Скопје вчера околу 15 часот бил донесен во Ургентниот...

Кобна берба на јаболка за скопјанец паднал од дрво и починал

Кобна берба на јаболка за скопјанец, паднал од дрво и починал

Сител | пред 4 месеци

Ноќеска во 00,45 часот било пријавено дека во Ургентниот центар-Скопје, во КАРИЛ на 13.11.2017 година околу 15,00 часот бил донесен К.М.(87) од Скопје, кој се здобил со повреди од пад од дрво (берејќи...

Кобна берба на јаболка за скопјанец паднал од дрво и починал

Кобна берба на јаболка за скопјанец, паднал од дрво и починал

Exclusive | пред 4 месеци

Ноќеска во 00,45 часот било пријавено дека во Ургентниот центар-Скопје, во КАРИЛ на 13.11.2017 година околу 15,00 часот бил донесен К.М.(87) од Скопје, кој се здобил со повреди од пад од дрво (берејќи...

Трагедија во Скопје Паднал од дрво починал на КАРИЛ

Трагедија во Скопје: Паднал од дрво, починал на КАРИЛ

Прес 24 | пред 4 месеци

Маж на возраст од 87 години им подлегнал на тешките повреди синоќа по полноќ на КАРИЛ, откако претходно паднал од дрво. Од полицијата информираат дека К.М. од Скопје вчера околу 15 часот бил донесен во...

Трагедија  берел јаболка паднал и починал

Трагедија – берел јаболка,паднал и починал

Sky | пред 4 месеци

Осумдесет и седумгодишен скопјанец починал по пад од дрво на кое берел јаболки. Како што информираат од полицијата, повредениот К.М. од Скопје вчера околу 15 часот бил донесен во Ургентниот центар. Поради...

Дедо од Скопје починал од повреди по пад од јаболкница

Дедо од Скопје починал од повреди по пад од јаболкница

Слободна Македонија | пред 4 месеци

Берејќи јаболка 87-годишен старец паднал ид дрвото и од повредите починал во болница. Од МВР информираат дека утрово, 45 минути по полноќ, било пријавено дека во Ургентниот центар-Скопје, во КАРИЛ вечра...

Почина старец паднал од дрво додека берел јаболки

Почина старец, паднал од дрво додека берел јаболки

Весник | пред 4 месеци

Осумдесет и седумгодишен скопјанец починал по пад на дрвом на кое берел јаболки. Како што информираат од полицијата, повредениот К.М. од Скопје вчера околу 15 часот бил донесен во Ургентниот центар. Поради...

Старец починал при пад од дрво

Старец починал при пад од дрво

Newsroom | пред 4 месеци

Старец починал од повредите што ги здобил откако паднал од дрво додека берел јаболка, соопштуваат од МВР. Според истиот извор, вчера околу 15 часот во Ургентниот центар во Скопје бил донесен К.М.(87) од...

Паднал од дрво додека берел јаболки 87 годишен маж почина на КАРИЛ

Паднал од дрво додека берел јаболки: 87-годишен маж почина на КАРИЛ

Република | пред 4 месеци

Маж на возраст од 87 години им подлегнал на тешките повреди синоќа околу 00:50 часот на КАРИЛ, откако претходно паднал од дрво. Од полицијата информираат дека К.М. од Скопје вчера околу 15 часот бил донесен...

Маж паднал од дрво додека берел јаболки почина на КАРИЛ

Маж паднал од дрво додека берел јаболки, почина на КАРИЛ

Скопје24 | пред 4 месеци

Маж на возраст од 87 години им подлегнал на тешките повреди синоќа околу 00:50 часот на КАРИЛ, откако претходно паднал од дрво. Од полицијата информираат дека К.М. од Скопје вчера околу 15 часот бил донесен...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност