Утре без струја делови од неколку скопски општини

Утре без струја делови од неколку скопски општини

A1on | пред 4 месеци

Делови од скопските општини Центар, Карпош, Чаир, Кисела Вода, Аеродром и Чучер Сандево утре ќе бидат без струја поради закажани технички зафати во електроенергетската мрежа. Во периодот од 08:30 до 09:30...

Утре без струја делови од неколку скопски општини

Утре без струја делови од неколку скопски општини

Вечер Прес | пред 4 месеци

Делови од скопските општини Центар, Карпош, Чаир, Кисела Вода, Аеродром и Чучер Сандево утре ќе бидат без струја поради закажани технички зафати во електроенергетската мрежа. Во периодот од 8:30 до 9:30...

Утре без струја делови од неколку скопски општини

Утре без струја делови од неколку скопски општини

МКД | пред 4 месеци

Делови од скопските општини Центар, Карпош, Чаир, Кисела Вода, Аеродром и Чучер Сандево утре ќе бидат без струја поради закажани технички зафати во електроенергетската мрежа. Во периодот од 8.30 до 9.30...

Утре без струја делови од неколку скопски општини

Утре без струја делови од неколку скопски општини

Курир | пред 4 месеци

Во периодот од 08:30 до 09:30 часот без напојување со електрична енергија ќе бидат корисниците од булеварот „Илинден“, делот кај Зоолошка градина, ул. „Орце Николов“ и ул. „Рузвелтова“ во општина Центар....

Утре без струја делови од неколку скопски општини

Утре без струја делови од неколку скопски општини

Слободен печат | пред 4 месеци

Делови од скопските општини Центар, Карпош, Чаир, Кисела Вода, Аеродром и Чучер Сандево утре ќе бидат без струја поради закажани технички зафати во електроенергетската мрежа. Во периодот од 08:30 до 09:30...

Утре без струја делови од неколку скопски општини

Утре без струја делови од неколку скопски општини

+Инфо | пред 4 месеци

Делови од скопските општини Центар, Карпош, Чаир, Кисела Вода, Аеродром и Чучер Сандево утре ќе бидат без струја поради закажани технички зафати во електроенергетската мрежа. Во периодот од 8.30 до 9.30...

Утре без струја делови од неколку скопски општини

Утре без струја делови од неколку скопски општини

Скопје24 | пред 4 месеци

Делови од скопските општини Центар, Карпош, Чаир, Кисела Вода, Аеродром и Чучер Сандево утре ќе бидат без струја поради закажани технички зафати во електроенергетската мрежа. Во периодот од 08:30 до 09:30...

Утре без струја делови од неколку скопски општини

Утре без струја делови од неколку скопски општини

Скопје24 | пред 4 месеци

Делови од скопските општини Центар, Карпош, Чаир, Кисела Вода, Аеродром и Чучер Сандево утре ќе бидат без струја поради закажани технички зафати во електроенергетската мрежа. Во периодот од 08:30 до 09:30...

Без струја делови од Илинден  Ѓорче Петров и Шуто Оризари

Без струја делови од Илинден, Ѓорче Петров и Шуто Оризари

Слободна Македонија | пред 4 месеци

Во периодот од 9.30 до 10.30 часот без струја ќе останат корисниците од ул. 533 во местото Бела Земја, згради 1, 2, 3 и 4 и ул. 531 во Општина Илинден. Од 9 до 14 часот без струја ќе бидат дел од корисниците...

Без струја ќе останат повеќе делови од Скопје

Без струја ќе останат повеќе делови од Скопје

Newsroom | пред 4 месеци

Во текот на денешниот ден, поради закажани технички зафати, без електрична енергија ќе останат делови од општините Илинден, Ѓорче Петров и Шуто Оризари, информираат од Центарот за управување со кризи....

Без струја утре делови од Илинден  Ѓорче Петров и Шуто Оризари

Без струја утре делови од Илинден, Ѓорче Петров и Шуто Оризари

SkopjeID | пред 4 месеци

Во периодот од 9.30 до 10.30 часот без струја ќе останат корисниците од ул. 533 во местото Бела Земја, згради 1, 2, 3 и 4 и ул. 531 во Општина Илинден. Од 9 до 14 часот без струја ќе бидат дел од корисниците...

Без струја утре делови од Илинден  Ѓорче Петров и Шуто Оризари

Без струја утре делови од Илинден, Ѓорче Петров и Шуто Оризари

МКД | пред 4 месеци

Заради закажани технички зафати утре без струја ќе останат делови од општините Илинден, Ѓорче Петров и Шуто Оризари, информираат од РЦУК Скопје. Во периодот од 9.30 до 10.30 часот без струја ќе останат...

Делови од Илинден  Ѓорче Петров и Шутка утре ќе останат без струја

Делови од Илинден, Ѓорче Петров и Шутка утре ќе останат без струја

Нетпрес | пред 4 месеци

Од „ЕВН Македонија“ АД известуваат дека на ден 14.11.2017 (вторник) , заради закажани технички зафати без електрична енергија ќе останат неколку улици во Скопје. Во периодот од 09:30 до 10:30 часот без...

Делови од Илинден  Ѓорче Петров и Шутка утре ќе останат без струја

Делови од Илинден, Ѓорче Петров и Шутка утре ќе останат без струја

Точка | пред 4 месеци

Од „ЕВН Македонија“ АД известуваат дека на ден 14.11.2017 (вторник), заради закажани технички зафати без електрична енергија ќе останат неколку улици во Скопје. Во периодот од 09:30 до 10:30 часот без...

Без струја утре делови од Илинден  Ѓорче Петров и Шуто Оризари

Без струја утре делови од Илинден, Ѓорче Петров и Шуто Оризари

Вечер Прес | пред 4 месеци

Заради закажани технички зафати утре без струја ќе останат делови од општините Илинден, Ѓорче Петров и Шуто Оризари, информираат од РЦУК Скопје. Во периодот од 9:30 до 10:30 часот без струја ќе останат...

Делови од Илинден  Ѓорче Петров и Шутка утре ќе останат без струја

Делови од Илинден, Ѓорче Петров и Шутка утре ќе останат без струја

Курир | пред 4 месеци

Во периодот од 09:30 до 10:30 часот без струја ќе бидат корисниците од ул. 533 (место викано Бела Земја) згради 1, 2, 3 и 4 и ул. 531 во општина Илинден. Корисниците од  дел од ул. 4 во с. Никиштане во...

Делови од Илинден  Ѓорче Петров и Шутка утре ќе останат без струја

Делови од Илинден, Ѓорче Петров и Шутка утре ќе останат без струја

+Инфо | пред 4 месеци

Од „ЕВН Македонија“ АД известуваат дека утре поради закажани технички зафати без електрична енергија ќе останат неколку улици во Скопје. Во периодот од 9.30 до 10.30 часот без струја ќе бидат корисниците...

Без струја утре делови од Илинден  Ѓорче Петров и Шуто Оризари

Без струја утре делови од Илинден, Ѓорче Петров и Шуто Оризари

ТВ 21 | пред 4 месеци

Заради закажани технички зафати утре без струја ќе останат делови од општините Илинден, Ѓорче Петров и Шуто Оризари, информираат од РЦУК Скопје. Во периодот од 09:30 до 10:30 часот без струја ќе останат...

Делови од Илинден  Ѓорче Петров и Шуто Оризари утре ќе останат без струја

Делови од Илинден, Ѓорче Петров и Шуто Оризари утре ќе останат без струја

Скопје24 | пред 4 месеци

Од „ЕВН Македонија“ АД известуваат дека на ден 14.11.2017 (вторник) , заради закажани технички зафати без електрична енергија ќе останат неколку улици во Скопје. Во периодот од 09:30 до 10:30 часот без...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност