Повредени 30 ученици од Демир хисар

Повредени 30 ученици од Демир хисар

Вечер | пред 4 месеци

Околу 30 ученици биле повредени во сообраќајна несреќа која се случила денеска, кога автобусот со кој се превезувале се судрил со друго возило на патот Демир Хисар – Крушево, соопшти полицијата. Според...

Повредени 10 ученици во судир на ученички автобус и комби

Повредени 10 ученици во судир на ученички автобус и комби

Слободен печат | пред 4 месеци

Десет ученици од демирхисарското основно училиште „Гоце Делчев“ се повредени откако автобусот со кој се превезувале се судрил со комби. Како што соопшти СВР Битола, во несреќата е повреден и возачот на...

Автобус со ученици се судри со комбе во Демир Хисар

Автобус со ученици се судри со комбе во Демир Хисар

Фокус | пред 4 месеци

Во сообраќајна несреќа десет ученици од демирхисарското основно училиште „Гоце Делчев“ се повредени откако автобусот со кој се превезувале се судрил со комби. Како што соопшти СВР Битола, во несреќата...

10 деца повредени во тешка сообраќајна несреќа

10 деца повредени во тешка сообраќајна несреќа

24 вести | пред 4 месеци

Десет ученици од основното училште „Гоце Делчев“ од Демир Хисар беа повредени во сообрајќајната несреќа која се случи на патниот правец Демир Хисар-Кичево. Возачот на автобусот полн со ученици налетал...

Повредените ученици пуштени дома возачот задржан на лекување

Повредените ученици пуштени дома, возачот задржан на лекување

A1on | пред 4 месеци

Десет од учениците кои се превезуваа во автобусот кој утринава се судри со комбе на патот Демир Хисар – Кичево се полесно повредени, а потешко повреден е еден од возачите на автобусот. – Децата се испратени...

Повредени 30 ученици од Демир хисар

Повредени 30 ученици од Демир хисар

Весник | пред 4 месеци

Околу 30 ученици биле повредени во сообраќајна несреќа која се случила денеска, кога автобусот со кој се превезувале се судрил со друго возило на патот Демир Хисар – Крушево, соопшти полицијата. Според...

Повредени триесетина ученици во сообраќајна несреќа

Повредени триесетина ученици во сообраќајна несреќа

Нетпрес | пред 4 месеци

Триесетина ученици од основното училиште „Гоце Делчев“ од Демир Хисар се повредени во сообраќајна несреќа што се случи изутрината околу 07:30 часот на патот Демир Хисар – Кичево. Сообраќајната незгода...

Десет ученици и возачи повредени при судир на автобус со комбе

Десет ученици и возачи повредени при судир на автобус со комбе

Фактор | пред 4 месеци

Автобус утрово околу 7.30 часот се судри со комбе на патот Демир Хисар - Кичево при што десет деца се полесно повредени, а потешко повреден е еден од возачите на автобусот. Од Клиничката болница во Битола,...

Повредените ученици пуштени дома возачот задржан на лекување

Повредените ученици пуштени дома, возачот задржан на лекување...

Нова Македонија | пред 4 месеци

Повредените ученици пуштени дома, возачот задржан на лекување Десет од учениците кои се превезуваа во автобусот кој утринава се судри со комбе на патот Демир Хисар - Кичево се полесно повредени, а потешко...

Учениците повредени во сообраќајката пуштени дома еден од возачите задржан на лекување

Учениците повредени во сообраќајката пуштени дома, еден од возачите задржан на лекување

24 вести | пред 4 месеци

Десет ученици се полесно повредени во сообраќајка на комбе и автобус на патот Демир Хисар – Кичево што се случила утринава. Во автобусот се превезувале околу 30 ученици од основното училиште  „Гоце Делчев“...

ДЕТАЛИ за здравствената состојба на учениците и возачите по сообраќајката кај Демир Хисар

ДЕТАЛИ за здравствената состојба на учениците и возачите по сообраќајката кај Демир Хисар

Курир | пред 4 месеци

Од Клиничката болница во Битола, каде се однесени повредените, информираат дека повредените ученици по укажаната лекарска помош се пуштени дома, а возачот, кој е потешко повреден, е задржан на лекување....

10 деца повредени во судир на школски автобус и комбе на патот Демир Хисар  Кичево

10 деца повредени во судир на школски автобус и комбе на патот Демир Хисар - Кичево

Канал 5 | пред 4 месеци

Во несреќата се повредени и двајцата возачи. Сите 12 лица веднаш биле пренесени во битолската клиничка болница, каде откако им е пружена медицинска помош децата и едниот возач се пуштени на домашно лекување,...

Повредени триесетина ученици во сообраќајна несреќа меѓу комбе и автобус

Повредени триесетина ученици во сообраќајна несреќа меѓу комбе и автобус

Актуелно24 | пред 4 месеци

Триесетина ученици од основното училиште „Гоце Делчев“ од Демир Хисар се повредени во сообраќајна несреќа што се случи меѓу комбе и автобус изутринава околу 07:30 часот на патот Демир Хисар – Кичево. Како...

Повредените ученици пуштени дома возачот задржан на лекување

Повредените ученици пуштени дома, возачот задржан на лекување

МТВ 1 | пред 4 месеци

Изутрината на патот Демир Хисар-Кичево во сообраќајка се повредени 30 основци од училиштето „Гоце Делчев“ од Демир Хисар. Автобусот со кој се превезувале учениците се судрил со комбе. Тешко е повреден...

Повредените ученици пуштени дома возачот задржан на лекување

Повредените ученици пуштени дома, возачот задржан на лекување

Алсат-М | пред 4 месеци

Десет од учениците кои се превезуваа во автобусот кој утринава се судри со комбе на патот Демир Хисар – Кичево се полесно повредени, а потешко повреден е еден од возачите на автобусот. Од Клиничката болница...

Триесетина ученици повредени во сообраќајка

Триесетина ученици повредени во сообраќајка

A1on | пред 4 месеци

Триесетина ученици од основното училиште „Гоце Делчев“ од Демир Хисар се повредени во сообраќајна несреќа што се случи меѓу комбе и автобус изутринава околу 07:30 часот на патот Демир Хисар – Кичево. Како...

30 ученици повредени во сообраќајна несреќа кај Демир Хисар

30 ученици повредени во сообраќајна несреќа кај Демир Хисар

Телма | пред 4 месеци

Триесетина ученици се повредени во сообраќајна несреќа што се случи утрово, околу 7.30 часот, на патниот правец Демир Хисар - Кичево. Несреќата се случила кога автобусот во кој се превезувале 30 ученици...

Детали за здравствената состојба на учениците од Демир Хисар

Детали за здравствената состојба на учениците од Демир Хисар

Прес 24 | пред 4 месеци

Десет од учениците кои се превезуваа во автобусот кој утринава се судри со комбе на патот Демир Хисар - Кичево се полесно повредени, а потешко повреден е еден од возачите на автобусот. Учениците се пуштени...

Повредените ученици пуштени дома возачот задржан на лекување

Повредените ученици пуштени дома, возачот задржан на лекување

+Инфо | пред 4 месеци

есет од учениците кои се превезуваа во автобусот кој утринава се судри со комбе на патот Демир Хисар - Кичево се полесно повредени, а потешко повреден е еден од возачите на автобусот. Од Клиничката болница...

Повредени триесетина ученици во сообраќајна несреќа меѓу комбе и автобус

Повредени триесетина ученици во сообраќајна несреќа меѓу комбе и автобус

Макфакс | пред 4 месеци

Триесетина ученици од основното училиште „Гоце Делчев“ од Демир Хисар се повредени во сообраќајна несреќа што се случи меѓу комбе и автобус изутринава околу 07:30 часот на патот Демир Хисар – Кичево. Како што известуваат од МВР,

Триесет ученици повредени во сообраќајка

Триесет ученици повредени во сообраќајка

Нетпрес | пред 4 месеци

Околу 30 ученици биле повредени во сообраќајна несреќа која се случила денеска, кога автобусот со кој се превезувале се судрил со друго возило на патот Демир Хисар – Крушево, соопшти полицијата. Според...

Учениците во сообраќајката полесно повредени еден од возачите задржан на лекување

Учениците во сообраќајката полесно повредени, еден од возачите задржан на лекување

24 вести | пред 4 месеци

Десет ученици се полесно повредени во сообраќајка на комбе и автобус на патот Демир Хисар – Кичево што се случила утринава. Во автобусот се превезувале околу 30 ученици од основното училиште  „Гоце Делчев“...

Тешка сообраќајна несреќа кај Демир Хисар  повредени 30 ученици

Тешка сообраќајна несреќа кај Демир Хисар – повредени 30 ученици

Вечер | пред 4 месеци

Триесетина ученици се повредени во сообраќајна несреќа што се случи утрово, околу 7.30 часот, на патниот правец Демир Хисар-Кичево. Несреќата се случила кога автобусот во кој се превезувале 30 ученици...

Судир на ученички автобус и комби  повредени 10 ученици

Судир на ученички автобус и комби – повредени 10 ученици

Sky | пред 4 месеци

Десет ученици од демирхисарското основно училиште „Гоце Делчев“ се повредени откако автобусот со кој се превезувале се судрил со комби. Како што соопшти СВР Битола, во несреќата е повреден и возачот на...

Тешка сообраќајка во Демир Хисар помеѓу автобус и комбе  повредени 30 ученици

Тешка сообраќајка во Демир Хисар помеѓу автобус и комбе – повредени 30 ученици!

Таратур | пред 4 месеци

Утрово околу 7:30 часот, на патниот правец Демир Хисар – Кичево се судрија автобус во кој се превезувале 30 ученици од  ОУ “Гоце Делчев“-Демир Хисар и комбе. -Утринава се случила сообраќајна незгода помеѓу...

Повредени триесетина ученици во сообраќајна несреќа меѓу комбе и автобус

Повредени триесетина ученици во сообраќајна несреќа меѓу комбе и автобус

Кајгана | пред 4 месеци

Триесетина ученици од основното училиште „Гоце Делчев“ од Демир Хисар се повредени во сообраќајна несреќа што се случи меѓу комбе и автобус изутринава околу 07:30 часот на патот Демир Хисар – Кичево. Како...

Повредените ученици полесно повредени еден од возачите задржан на лекување

Повредените ученици полесно повредени, еден од возачите задржан на лекување

24 вести | пред 4 месеци

Десет ученици се полесно повредени во сообраќајка на комбе и автобус на патот Демир Хисар – Кичево што се случила утринава. Во автобусот се превезувале околу 30 ученици од основното училиште  „Гоце Делчев“...

Повредени триесетина ученици во сообраќајна несреќа меѓу комбе и автобус

Повредени триесетина ученици во сообраќајна несреќа меѓу комбе и автобус

Точка | пред 4 месеци

Триесетина ученици од основното училиште „Гоце Делчев“ од Демир Хисар се повредени во сообраќајна несреќа што се случи меѓу комбе и автобус изутринава околу 07:30 часот на патот Демир Хисар – Кичево. Како...

Триесет основци повредени во сообраќајка кај Демир Хисар

Триесет основци повредени во сообраќајка кај Демир Хисар

Сител | пред 4 месеци

Embedded video for Триесет основци повредени во сообраќајка кај Демир Хисар Наместо во училишните клупи, десет ученици од ОУ Гоце Делчев од Демир Хисар денес завршија во Клиничката болница во Битола по...

Триесетина ученици повредени во сообраќајка на патот Демир Хисар  Кичево

Триесетина ученици повредени во сообраќајка на патот Демир Хисар - Кичево

Р.С. Европа | пред 4 месеци

Триесетина ученици од основното училиште „Гоце Делчев“ од Демир Хисар се повредени во сообраќајна несреќа што се случи изутрината околу 07:30 часот на патот Демир Хисар - Кичево. Тие се повредени, кога...

ДЕСЕТ УЧЕНИЦИ ПОЛЕСНО ПОВРЕДЕНИ ВО СООБРАЌАЈКА КАЈ ДЕМИР ХИСАР

ДЕСЕТ УЧЕНИЦИ ПОЛЕСНО ПОВРЕДЕНИ ВО СООБРАЌАЈКА КАЈ ДЕМИР ХИСАР

Сакам Да Кажам | пред 4 месеци

Десет ученици се полесно повредени во сообраќајката на комбе и автобус на патот Демир Хисар – Кичево што се случи утринава околу 7.30 часот. Во автобусот се превезувале околу 30 ученици од ОУ „Гоце Делчев“...

Повредените ученици на патот Демир Хисар пуштени дома возачот задржан на лекување

Повредените ученици на патот Демир Хисар пуштени дома, возачот задржан на лекување

MK News | пред 4 месеци

Десет од учениците кои се превезуваа во автобусот кој утринава се судри со комбе на патот Демир Хисар – Кичево се полесно повредени, а потешко повреден е еден од возачите на автобусот. Од Клиничката болница...

Во сообраќајка повредени триесетина ученици и возачот на автобусот

Во сообраќајка повредени триесетина ученици и возачот на автобусот

МКД | пред 4 месеци

Триесетина ученици од основното училиште „Гоце Делчев" од Демир Хисар и возачот на автобусот се повредени во сообраќајна несреќа што се случи утрово на патот Демир Хисар - Кичево. Како што информираа од...

Триесетина ученици повредени во сообраќајка на патот Демир Хисар  Кичево

Триесетина ученици повредени во сообраќајка на патот Демир Хисар – Кичево

Локално | пред 4 месеци

Триесетина ученици од основното училиште „Гоце Делчев“ од Демир Хисар се повредени во сообраќајна несреќа што се случи изутрината околу 07:30 часот на патот Демир Хисар – Кичево. Илустрација Покрај учениците...

Триесетина ученици повредени во сообраќајка на патот Демир Хисар  Кичево

Триесетина ученици повредени во сообраќајка на патот Демир Хисар - Кичево

Телма | пред 4 месеци

Триесетина ученици од основното училиште „Гоце Делчев“ од Демир Хисар се повредени во сообраќајна несреќа што се случи изутрината околу 07:30 часот на патот Демир Хисар - Кичево. Покрај учениците кои се...

Тешка сообраќајка пред Демир Хисар Повредени 30 ученици

Тешка сообраќајка пред Демир Хисар: Повредени 30 ученици

MK News | пред 4 месеци

Триесетина ученици се повредени во сообраќајна несреќа што се случи утрово, околу 7.30 часот, на патниот правец Демир Хисар-Кичево. Несреќата се случила кога автобусот во кој се превезувале 30 ученици...

Триесетина ученици повредени во сообраќајка на патот Демир Хисар  Кичево

Триесетина ученици повредени во сообраќајка на патот Демир Хисар - Кичево...

Нова Македонија | пред 4 месеци

Триесетина ученици повредени во сообраќајка на патот Демир Хисар - Кичево Триесетина ученици од основното училиште „Гоце Делчев“ од Демир Хисар се повредени во сообраќајна несреќа што се случи изутрината...

Триесетина ученици повредени во сообраќајка на патот Демир Хисар  Кичево

Триесетина ученици повредени во сообраќајка на патот Демир Хисар - Кичево

Канал 5 | пред 4 месеци

Покрај учениците кои се здобиле со телесни повреди, како што информираа од МВР за МИА, тешко е повреден и возачот на автобусот З.С. (49) од селото Единаковци, Демир Хисар. Повредените се пренесени во Клиничкиот...

Судир на автобус и комбе на патот Демир Хисар  Кичево повредени 30 ученици

Судир на автобус и комбе на патот Демир Хисар – Кичево, повредени 30 ученици

Курир | пред 4 месеци

Покрај учениците кои се здобиле со телесни повреди, како што информираа од МВР за МИА, тешко е повреден и возачот на автобусот З.С. (49) од селото Единаковци, Демир Хисар. Повредените се пренесени во Клиничкиот...

Повредени триесетина ученици во сообраќајна несреќа меѓу комбе и автобус

Повредени триесетина ученици во сообраќајна несреќа меѓу комбе и автобус

Вечер | пред 4 месеци

Триесетина ученици од основното училиште „Гоце Делчев“ од Демир Хисар се повредени во сообраќајна несреќа што се случи меѓу комбе и автобус изутринава околу 07:30 часот на патот Демир Хисар – Кичево. Како што известуваат од МВР,

Триесетина ученици повредени во сообраќајка на патот Демир Хисар Кичево

Триесетина ученици повредени во сообраќајка на патот Демир Хисар- Кичево

МТВ 1 | пред 4 месеци

Триесетина ученици од основното училиште „Гоце Делчев“ од Демир Хисар се повредени во сообраќајна несреќа што се случила изутрината на патот Демир Хисар - Кичево. Покрај учениците кои се здобиле со телесни...

Судир на автобус и комбе на патот Демир Хисар  Кичево повредени 30 ученици

Судир на автобус и комбе на патот Демир Хисар – Кичево, повредени 30 ученици

Бркај работа | пред 4 месеци

Триесетина ученици од основното училиште „Гоце Делчев“ од Демир Хисар се повредени во сообраќајна несреќа што се случи изутрината околу 07:30 часот на патот Демир Хисар – Кичево. Покрај учениците кои се...

Триесетина ученици повредени во сообраќајка на патот Демир Хисар  Кичево

Триесетина ученици повредени во сообраќајка на патот Демир Хисар – Кичево

Алсат-М | пред 4 месеци

Триесетина ученици од основното училиште „Гоце Делчев“ од Демир Хисар се повредени во сообраќајна несреќа што се случи изутрината околу 07:30 часот на патот Демир Хисар – Кичево. Покрај учениците кои се...

Триесетина ученици повредени во сообраќајка на патот Демир Хисар  Кичево

Триесетина ученици повредени во сообраќајка на патот Демир Хисар – Кичево

Локално | пред 4 месеци

Триесетина ученици од основното училиште „Гоце Делчев“ од Демир Хисар се повредени во сообраќајна несреќа што се случи изутрината околу 07:30 часот на патот Демир Хисар – Кичево. Покрај учениците кои се...

Повредените ученици пуштени дома возачот задржан на лекување

Повредените ученици пуштени дома, возачот задржан на лекување

Сител | пред 4 месеци

Десет од учениците кои се превезуваа во автобусот кој утринава се судри со комбе на патот Демир Хисар - Кичево се полесно повредени, а потешко повреден е еден од возачите на автобусот. Од Клиничката болница...

Детали за здравствената состојба на учениците и возачите по сообраќајката кај Демир Хисар

Детали за здравствената состојба на учениците и возачите по сообраќајката кај Демир Хисар

Република | пред 4 месеци

Десет од учениците кои се превезуваа во автобусот кој утринава се судри со комбе на патот Демир Хисар – Кичево се полесно повредени, а потешко повреден е еден од возачите на автобусот. Од Клиничката болница...

Тешка сообраќајка повредени триесеттина ученици од Демир Хисар

Тешка сообраќајка: повредени триесеттина ученици од Демир Хисар

Вечер Прес | пред 4 месеци

Триесетина ученици од основното училиште „Гоце Делчев“ од Демир Хисар се повредени во сообраќајна несреќа што се случи изутрината околу 07:30 часот на патот Демир Хисар – Кичево. Покрај учениците кои се...

Триесетина ученици повредени во сообраќајка на патот Демир Хисар  Кичево

Триесетина ученици повредени во сообраќајка на патот Демир Хисар - Кичево

24 вести | пред 4 месеци

Триесетина ученици од основното училиште „Гоце Делчев“ од Демир Хисар се повредени во сообраќајна несреќа што се случи изутрината околу 07:30 часот на патот Демир Хисар - Кичево. Покрај учениците кои се...

Триесетина ученици повредени во сообраќајка на патот Демир Хисар  Кичево

Триесетина ученици повредени во сообраќајка на патот Демир Хисар - Кичево

+Инфо | пред 4 месеци

Триесетина ученици од основното училиште „Гоце Делчев“ од Демир Хисар се повредени во сообраќајна несреќа што се случи изутрината околу 7.30 часот на патот Демир Хисар - Кичево. Покрај учениците кои се...

Триесет основци повредени во сообраќајка кај Демир Хисар

Триесет основци повредени во сообраќајка кај Демир Хисар

Exclusive | пред 4 месеци

Наместо во училишните клупи, десет ученици од ОУ Гоце Делчев од Демир Хисар денес завршија во Клиничката болница во Битола по судирот на автобусот со кој се превезувале и комбе. До несреќата дошло околу...

Тешка сообраќајка пред Демир Хисар Повредени 30 ученици

Тешка сообраќајка пред Демир Хисар: Повредени 30 ученици

Прес 24 | пред 4 месеци

Триесетина ученици се повредени во сообраќајна несреќа што се случи утрово, околу 7.30 часот, на патниот правец Демир Хисар-Кичево. Несреќата се случила кога автобусот во кој се превезувале 30 ученици...

Во сообраќајка повредени 30 ученици од Демир Хисар

Во сообраќајка повредени 30 ученици од Демир Хисар

Фокус | пред 4 месеци

Триесетина ученици се повредени во сообраќајна несреќа што се случи утрово, околу 7.30 часот, на патниот правец Демир Хисар-Кичево. Несреќата се случила кога автобусот во кој се превезувале 30 ученици...

Тешка сообраќајна несреќа кај Демир Хисар  повредени 30 ученици

Тешка сообраќајна несреќа кај Демир Хисар – повредени 30 ученици

Весник | пред 4 месеци

Триесетина ученици се повредени во сообраќајна несреќа што се случи утрово, околу 7.30 часот, на патниот правец Демир Хисар-Кичево. Несреќата се случила кога автобусот во кој се превезувале 30 ученици...

Повредените ученици пуштени дома возачот задржан на лекување

Повредените ученици пуштени дома, возачот задржан на лекување

еМАГАЗИН | пред 4 месеци

Десет од учениците кои се превезуваа во автобусот кој утринава се судри со комбе на патот Демир Хисар - Кичево се полесно повредени, а потешко повреден е еден од возачите на автобусот. Од Клиничката болница...

Повредени триесетина ученици во сообраќајна несреќа меѓу комбе и автобус

Повредени триесетина ученици во сообраќајна несреќа меѓу комбе и автобус

Весник | пред 4 месеци

Триесетина ученици од основното училиште „Гоце Делчев“ од Демир Хисар се повредени во сообраќајна несреќа што се случи меѓу комбе и автобус изутринава околу 07:30 часот на патот Демир Хисар – Кичево. Како што известуваат од МВР,

Триесетина ученици повредени во сообраќајка на патот Демир Хисар  Кичево

Триесетина ученици повредени во сообраќајка на патот Демир Хисар – Кичево

Популарно | пред 4 месеци

Триесетина ученици од основното училиште „Гоце Делчев“ од Демир Хисар се повредени во сообраќајна несреќа што се случи изутрината околу 07:30 часот на патот Демир Хисар – Кичево. Покрај учениците кои се...

Детали за здравствената состојба на учениците и возачите по сообраќајката кај Демир Хисар

Детали за здравствената состојба на учениците и возачите по сообраќајката кај Демир Хисар

Скопје24 | пред 4 месеци

Десет од учениците кои се превезуваа во автобусот кој утринава се судри со комбе на патот Демир Хисар – Кичево се полесно повредени, а потешко повреден е еден од возачите на автобусот. Од Клиничката болница...

Повредените ученици пуштени дома возачот задржан на лекување

Повредените ученици пуштени дома, возачот задржан на лекување

Слободна Македонија | пред 4 месеци

Десет од учениците кои се превезуваа во автобусот кој утринава се судри со комбе на патот Демир Хисар – Кичево се полесно повредени, а потешко повреден е еден од возачите на автобусот. Од Клиничката болница...

Тешка сообраќајка пред Демир Хисар Повредени 30 ученици

Тешка сообраќајка пред Демир Хисар: Повредени 30 ученици

Сител | пред 4 месеци

Триесетина ученици се повредени во сообраќајна несреќа што се случи утрово, околу 7.30 часот, на патниот правец Демир Хисар-Кичево. Несреќата се случила кога автобусот во кој се превезувале 30 ученици...

Се судрија автобус со деца и комбе на патот Демир Хисар  Кичево повредени триесетина ученици

Се судрија автобус со деца и комбе на патот Демир Хисар – Кичево, повредени триесетина ученици

Република | пред 4 месеци

Триесетина ученици од основното училиште „Гоце Делчев“ од Демир Хисар се повредени во сообраќајна несреќа што се случи изутрината околу 07:30 часот на патот Демир Хисар – Кичево. Покрај учениците кои се...

Автобуска несреќа ја потресе Македонија  над 30 повредени сите ученици

Автобуска несреќа ја потресе Македонија – над 30 повредени, сите ученици

Sky | пред 4 месеци

Триесетина ученици од основното училиште „Гоце Делчев“ од Демир Хисар се повредени во сообраќајна несреќа што се случи меѓу комбе и автобус изутринава околу 07:30 часот на патот Демир Хисар – Кичево. Како...

Триесетина ученици повредени во сообраќајка на патот Демир Хисар  Кичево

Триесетина ученици повредени во сообраќајка на патот Демир Хисар – Кичево

Слободна Македонија | пред 4 месеци

Триесетина ученици од основното училиште „Гоце Делчев“ од Демир Хисар се повредени во сообраќајна несреќа што се случи изутрината околу 07:30 часот на патот Демир Хисар – Кичево. Покрај учениците кои се...

Тешка сообраќајна несреќа кај Демир Хисар  повредени 30 ученици

Тешка сообраќајна несреќа кај Демир Хисар – повредени 30 ученици

Exclusive | пред 4 месеци

Триесетина ученици се повредени во сообраќајна несреќа што се случи утрово, околу 7.30 часот, на патниот правец Демир Хисар-Кичево. Несреќата се случила кога автобусот во кој се превезувале 30 ученици...

Тешка сообраќајка пред Демир Хисар Повредени 30 ученици

Тешка сообраќајка пред Демир Хисар: Повредени 30 ученици

ТВ 21 | пред 4 месеци

Триесетина ученици се повредени во сообраќајна несреќа што се случи утрово, околу 7.30 часот, на патниот правец Демир Хисар-Кичево. Несреќата се случила кога автобусот во кој се превезувале 30 ученици...

Автобус со ученици се судри со комбе на патот Демир Хисар Кичево има повредени

Автобус со ученици се судри со комбе на патот Демир Хисар-Кичево, има повредени

Newsroom | пред 4 месеци

Автобус полн со ученици се судри утрово со комбе на патниот правец Демир Хисар-Кичево, при што има повеќе повредени лица. Како што соопшти полицијата, во несреќата учествувале комбе со битолски регистарски...

Во сообраќајка повредени 30 ученици од Демир Хисар

Во сообраќајка повредени 30 ученици од Демир Хисар

Скопје24 | пред 4 месеци

Триесетина ученици се повредени во сообраќајна несреќа што се случи утрово, околу 7.30 часот, на патниот правец Демир Хисар-Кичево. Несреќата се случила кога автобусот во кој се превезувале 30 ученици...

Во сообраќајка повредени 30 ученици од Демир Хисар

Во сообраќајка повредени 30 ученици од Демир Хисар

Скопје24 | пред 4 месеци

Триесетина ученици се повредени во сообраќајна несреќа што се случи утрово, околу 7.30 часот, на патниот правец Демир Хисар-Кичево. Несреќата се случила кога автобусот во кој се превезувале 30 ученици...

Триесетина ученици повредени во сообраќајка на патот Демир Хисар  Кичево

Триесетина ученици повредени во сообраќајка на патот Демир Хисар – Кичево

Пост | пред 4 месеци

Триесетина ученици од основното училиште „Гоце Делчев“ од Демир Хисар се повредени во сообраќајна несреќа што се случи изутрината околу 07:30 часот на патот Демир Хисар – Кичево. Покрај учениците кои се...

Се судрија автобус со деца и комбе на патот Демир Хисар  Кичево Повредени триесетина ученици

Се судрија автобус со деца и комбе на патот Демир Хисар - Кичево: Повредени триесетина ученици

еМАГАЗИН | пред 4 месеци

Триесетина ученици од основното училиште „Гоце Делчев“ од Демир Хисар се повредени во сообраќајна несреќа што се случи изутрината околу 07:30 часот на патот Демир Хисар - Кичево. Покрај учениците кои се...

Еден мртов и четворица повредени во сообраќајка кај Битола

Еден мртов и четворица повредени во сообраќајка кај Битола...

Нова Македонија | пред 4 месеци

Еден мртов и четворица повредени во сообраќајка кај Битола Еден мртов и четворица тешко повредени лица е билансот на тешката сообраќајна несреќа која се случи вечерва на патот Битола-Прилеп. Во несреќата...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност