За 200 денари тинејџер бил нападнат со нож во Градски парк

За 200 денари тинејџер бил нападнат со нож во Градски парк

Слободен печат | пред 4 месеци

Петнаесетгодишно момче од Скопје за 200 денари и јакна, вчера во парк било нападнато со нож од двајца насилници. Како што соопшти МВР во полиција било пријавено дека кај фонтаната во Градски парк, две...

За 200 денари тинејџер бил нападнат со нож во Градски парк

За 200 денари тинејџер бил нападнат со нож во Градски парк

Идивиди | пред 4 месеци

Петнаесетгодишно момче од Скопје за 200 денари и јакна, вчера во парк било нападнато со нож од двајца насилници. Како што соопшти МВР во полиција било пријавено дека кај фонтаната во Градски парк, две...

Тинејџер нападнат со нож во Градски парк

Тинејџер нападнат со нож во Градски парк

A1on | пред 4 месеци

15-годишно момче од Скопје за 200 денари и јакна, вчера во парк било нападнато со нож од двајца насилници. Како што соопшти МВР во полиција било пријавено дека кај фонтаната во Градски парк, две непознати...

Малолетничка деликвенција За 200 денари го нападнале со нож во Градскиот парк

Малолетничка деликвенција: За 200 денари го нападнале со нож во Градскиот парк

ТВ Нова | пред 4 месеци

Петнаесетгодишно момче од Скопје за 200 денари и јакна, вчера во парк било нападнато со нож од двајца насилници. Како што соопшти МВР во полиција било пријавено дека кај фонтаната во Градски парк, две...

Го нападнале со нож му ја земале јакната и 200 денари

Го нападнале со нож, му ја земале јакната и 200 денари

Република | пред 4 месеци

Петнаесетгодишно момче од Скопје за 200 денари и јакна, вчера во парк било нападнато со нож од двајца насилници. Како што соопшти МВР во полиција било пријавено дека кај фонтаната во Градски парк, две...

Малолетник ограбен во Градски парк

Малолетник ограбен во Градски парк

Нетпрес | пред 4 месеци

Две непознати лица заканувајќи се со нож извршиле разбојништво над 15 годишен малолетник од Скопје. Разбојништвото, како што информираат од полицијата, се случила вчера околу 18 часот кај фонтаната во...

Под закана со нож ограбен малолетник

Под закана со нож ограбен малолетник

МКД | пред 4 месеци

Вчера попладне кај фонтаната во Градски парк во Скопје ограбрен е малолетник. Според полицијата во 18 часот било пријавено дека во Скопје кај фонтаната во Градски парк, две непознати лица со закана со...

Малолетник ограбен кај Фонтана во парк

Малолетник ограбен кај Фонтана во парк

Курир | пред 4 месеци

Разбојништвото, како што информираат од полицијата, се случила вчера околу 18 часот кај фонтаната во Градски парк. На малолетникот разбојниците му ја одзеле јакната и 200 денари. Полицијата презема мерки...

Малолетник ограбен кај Фонтана во парк

Малолетник ограбен кај Фонтана во парк

+Инфо | пред 4 месеци

Две непознати лица заканувајќи се со нож извршиле разбојништво над 15 годишен малолетник од Скопје. Разбојништвото, како што информираат од полицијата, се случила вчера околу 18 часот кај фонтаната во...

Малолетник нападнат во Градски Парк  седми случај за неколку дена во Скопје

Малолетник нападнат во Градски Парк - седми случај за неколку дена во Скопје

Прес 24 | пред 4 месеци

Во текот на вчерашниот ден во 18 часот било пријавено дека во Скопје кај фонтаната во Градски парк, две непознати лица со закана со нож извршиле разбојништво над 15 годишeн малолетник од Скопје. Тие му...

За 200 денари тинејџер бил нападнат со нож во Градски парк

За 200 денари тинејџер бил нападнат со нож во Градски парк

ТВ 21 | пред 4 месеци

Петнаесетгодишно момче од Скопје за 200 денари и јакна, вчера во парк било нападнато со нож од двајца насилници. Како што соопшти МВР во полиција било пријавено дека кај фонтаната во Градски парк, две...

Разбојништво со нож во Градски парк Малолетник 15 остана без пари и јакна

Разбојништво со нож во Градски парк: Малолетник (15) остана без пари и јакна

Сител | пред 4 месеци

Вчера во 18,00 часот било пријавено дека во Скопје кај фонтаната во Градски парк, две непознати лица со закана со нож извршиле разбојништво над 15 годишeн малолетник од Скопје, при што му ја одзеле јакната...

Малолетник ограбен на фонтана во Парк Му ја земале јакната и 200 денари

Малолетник ограбен на фонтана во Парк: Му ја земале јакната и 200 денари

Република | пред 4 месеци

Во текот на вчерашниот ден во 18 часот било пријавено дека во Скопје кај фонтаната во Градски парк, две непознати лица со закана со нож извршиле разбојништво над 15 годишeн малолетник од Скопје. Тие му...

Малолетник нападнат во Градски Парк  седми случај за неколку дена во Скопје

Малолетник нападнат во Градски Парк – седми случај за неколку дена во Скопје

Exclusive | пред 4 месеци

Во текот на вчерашниот ден во 18 часот било пријавено дека во Скопје кај фонтаната во Градски парк, две непознати лица со закана со нож извршиле разбојништво над 15 годишeн малолетник од Скопје. Тие му...

Малолетник нападнат во Градски Парк  седми случај за неколку дена во Скопје

Малолетник нападнат во Градски Парк – седми случај за неколку дена во Скопје

Скопје24 | пред 4 месеци

Во текот на вчерашниот ден во 18 часот било пријавено дека во Скопје кај фонтаната во Градски парк, две непознати лица со закана со нож извршиле разбојништво над 15 годишeн малолетник од Скопје. Тие му...

ОГРАБЕН МАЛОЛЕТНИК ВО ГРАДСКИОТ ПАРК Со нож му се заканувале и му ги земале парите

ОГРАБЕН МАЛОЛЕТНИК ВО ГРАДСКИОТ ПАРК: Со нож му се заканувале и му ги земале парите!

Infomax | пред 4 месеци

Две непознати лица заканувајќи се со нож извршиле разбојништво над 15 годишен малолетник од Скопје. Разбојништвото, како што информираат од полицијата, се случила вчера околу 18 часот кај фонтаната во...

БИДЕТЕ ПРЕТПАЗЛИВИ Малолетник нападнат во Градски Парк  седми случај за неколку дена во Скопје

БИДЕТЕ ПРЕТПАЗЛИВИ- Малолетник нападнат во Градски Парк - седми случај за неколку дена во Скопје

Exclusive | пред 4 месеци

Во текот на вчерашниот ден во 18 часот било пријавено дека во Скопје кај фонтаната во Градски парк, две непознати лица со закана со нож извршиле разбојништво над 15 годишeн малолетник од Скопје. Тие му...

Насилници напаѓаат малолетници низ Скопје  само викендов на мета 6 деца

Насилници напаѓаат малолетници низ Скопје – само викендов на „мета” 6 деца

Вечер Прес | пред 4 месеци

Деновиве малолетниците во Скопје се на мета на разбојници кои ги претепуваат им се закануваат и им одземаат пари. Последниот случај е пријавен вчера во 19 часот кога на улицата „Цветан Димов“ во влез од...

Насилници напаѓаат малолетници низ Скопје  само викендов на мета 6 деца

Насилници напаѓаат малолетници низ Скопје - само викендов на „мета" 6 деца

Прес 24 | пред 4 месеци

Деновиве малолетниците во Скопје се на мета на разбојници кои ги претепуваат им се закануваат и им одземаат пари. Последниот случај е пријавен вчера во 19 часот кога на улицата „Цветан Димов“ во влез од...

Малолетник ограбен во влез од зграда од четири малолетници

Малолетник ограбен во влез од зграда од четири малолетници

МКД | пред 4 месеци

Вчеравечер околу 19 часот во Скопје, на ул.„Цветан Димов“ во влез од зграда, четири малолетни лица на возраст од 14-15 години со употреба на физичка сила извршиле разбојништво над 15- годишен ученик во...

Претепан и ограбен малолетник од Скопје

Претепан и ограбен малолетник од Скопје

Прес 24 | пред 4 месеци

Вчера во 19 часот на улицата „Цветан Димов“ во влез од зграда, четири малолетни лица на возраст од 14-15 години со употреба на физичка сила извршиле разбојништво над 15-годишен ученик во средно училиште...

Полициски билтен  низа случаи за напади врз малолетници во Скопје

Полициски билтен - низа случаи за напади врз малолетници во Скопје

Exclusive | пред 4 месеци

Низа случаи на напади врз малолетници се случиле синиоќа во Скопје, соопштува МВР во полицискиот билтен. Синоќа околу 18 часот две лица со нож извршиле разбојништво врз двајца малолетници на ул. „Димитрија...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност