КУПЕТЕ УШТЕ ПАЈАЦИ  Пајакот кренал 93 возила вчера во Скопје

КУПЕТЕ УШТЕ ПАЈАЦИ: „Пајакот“ кренал 93 возила вчера во Скопје

Вечер | пред 4 месеци

Како што информира МВР, во текот на вчерашниот ден сообраќајната полиција открила и санкционирала поголем број прекршоци. Пет лица биле полесно повредени во четири од вкупно осум сообраќајки регистрирани...

Осум сообраќајки регистрирани во текот на изминатиот ден

Осум сообраќајки регистрирани во текот на изминатиот ден

A1on | пред 4 месеци

Пет полесно повредени во четири од вкупно осум сообраќајки регистрирани во текот на изминатиот ден на подрачјето на СВР Скопје, а во четири била причинета материјална штета. „Пајакот“ отстранил 93 неправилно...

КУПЕТЕ УШТЕ ПАЈАЦИ  Пајакот кренал 93 возила вчера во Скопје

КУПЕТЕ УШТЕ ПАЈАЦИ: „Пајакот“ кренал 93 возила вчера во Скопје

Весник | пред 4 месеци

Како што информира МВР, во текот на вчерашниот ден сообраќајната полиција открила и санкционирала поголем број прекршоци. Пет лица биле полесно повредени во четири од вкупно осум сообраќајки регистрирани...

 Пајакот кренал 93 возила вчера во Скопје

„Пајакот“ кренал 93 возила вчера во Скопје

+Инфо | пред 4 месеци

Пет лица биле полесно повредени во четири од вкупно осум сообраќајки регистрирани во текот на изминатиот ден на подрачјето на СВР Скопје, а во четири била причинета материјална штета. Со помош на специјалното...

Вчера возилото пајак кренало 93 возила

Вчера возилото „пајак“ кренало 93 возила

Слободен печат | пред 4 месеци

Пет лица биле полесно повредени во четири од вкупно осум сообраќајки регистрирани во текот на изминатиот ден на подрачјето на СВР Скопје, а во четири била причинета материјална штета. Со помош на специјалното...

„Пајакот“ кренал 93 возила вчера во Скопје

Денешен | пред 4 месеци

Пет лица биле полесно повредени во четири од вкупно осум сообраќајки регистрирани во текот на изминатиот ден на подрачјето на СВР Скопје, а во четири била причинета материјална штета. Со помош на специјалното...

 Пајакот кренал 93 возила вчера во Скопје

„Пајакот“ кренал 93 возила вчера во Скопје

Курир | пред 4 месеци

Со помош на  специјалното возило „пајак“ отстранети биле 93 возила. Како што информира МВР, во текот на вчерашниот ден сообраќајната полиција открила и санкционирала поголем број прекршоци. Шеесет и двајца...

 Пајакот кренал 93 возила вчера во Скопје

„Пајакот“ кренал 93 возила вчера во Скопје

Лидер | пред 4 месеци

Пет лица биле полесно повредени во четири од вкупно осум сообраќајки регистрирани во текот на изминатиот ден на подрачјето на СВР Скопје, а во четири била причинета материјална штета. Со помош на специјалното...

ГРАДОТ ПЕЧАЛИ НА ВОЗАЧИТЕ Пајакот направил покољ за еден ден  93 возила одземени за помалку од 24 часа

ГРАДОТ ПЕЧАЛИ НА ВОЗАЧИТЕ: Пајакот направил „покољ“ за еден ден – 93 возила одземени за помалку од 24 часа!

Infomax | пред 4 месеци

Пет лица биле полесно повредени во четири од вкупно осум сообраќајки регистрирани во текот на изминатиот ден на подрачјето на СВР Скопје, а во четири била причинета материјална штета. Со помош на специјалното...

Пајакот вчера направи парче  полицијата со казни за несовесните возачи

Пајакот вчера направи "парче" - полицијата со казни за несовесните возачи

Прес 24 | пред 4 месеци

Пет лица биле полесно повредени во четири од вкупно осум сообраќајки регистрирани во текот на изминатиот ден на подрачјето на СВР Скопје, а во четири била причинета материјална штета. Со помош на специјалното...

 Пајакот кренал 93 возила вчера во Скопје

„Пајакот“ кренал 93 возила вчера во Скопје

Локално | пред 4 месеци

Пет лица биле полесно повредени во четири од вкупно осум сообраќајки регистрирани во текот на изминатиот ден на подрачјето на СВР Скопје, а во четири била причинета материјална штета. Со помош на  специјалното...

Осум сообраќајки регистрирани во текот на изминатиот ден

Осум сообраќајки регистрирани во текот на изминатиот ден

Скопје24 | пред 4 месеци

Пет полесно повредени во четири од вкупно осум сообраќајки регистрирани во текот на изминатиот ден на подрачјето на СВР Скопје, а во четири била причинета материјална штета. „Пајакот“ отстранил 93 неправилно...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност