Блиска средба меѓу Трајановски и Шилегов

Блиска средба меѓу Трајановски и Шилегов

ТВ Нова | пред 5 месеци

Наместо промоција на „Платформата за чист воздух“, расправија за тоа кој е виновен за загеденоста. Главните претенденти за позицијата татко на градот, откако не успеаја да седнат лице в лице и да ги соочат...

Нервозата на СДСМ пред пораз ескалира Шилегов и Политико на терен после дознавањето на бројките од последните реални анкети

Нервозата на СДСМ пред пораз ескалира: Шилегов и Политико на терен после дознавањето на бројките од последните реални анкети

Курир | пред 5 месеци

Откако увидоа дека им претстои пораз на локалните избори, партијата на Заев ги активираше своите гласноговорници да превземат нешто. Партискиот портпарол Петре Шилегов и медиумската перјаница на Заев,...

Трајановски Предвидувам многу проекти со кои директно ќе влијаеме на состојбата на воздухот

Трајановски: Предвидувам многу проекти со кои директно ќе влијаеме на состојбата на воздухот

Курир | пред 5 месеци

-Во мојата програма предвидувам многу проекти со кои директно ќе влијаеме на состојбата на воздухот, како што се ново паркови и зеленило, електрични автобуси за ЈСП, субвенции за нови возила за приватните...

Трајановски Предвидувам проекти со кои ќе влијаеме на состојбата на воздухот  паркови и зеленило електрични автобуси

Трајановски: Предвидувам проекти со кои ќе влијаеме на состојбата на воздухот - паркови и зеленило, електрични автобуси…

Скопје Инфо | пред 5 месеци

Денеска ја потпишав изјавата со која се обврзувам за заштита на воздухот во Скопје, на барање на поголем број на здруженија. Јас како градоначалник сум единствениот во Македонија кој што сам постави мерен...

Трајановски за нервозниот испад на Шилегов Не знае што зборува

Трајановски за нервозниот испад на Шилегов: Не знае што зборува

Република | пред 5 месеци

Иако Шилегов е познат по арогантниот однос, не смее да заборави дека денес тој не е само портпарол на СДСМ, тој е и кандидат за градоначалник на главниот град. На потпишувањето на Платформата за чист воздух...

Шилегов се обиде да испровоцира, но соочен со факти избега.

Денешен | пред 5 месеци

Кандидатот на СДСМ за градоначалник на Град Скопје, Петре Шилегов денеска избега од потпишувањето на „Платформата за чист воздух“, откако неговиот обид за провокација не успеа, па Шилегов соочен со аргументи...

Шилегов се обиде да испровоцира но соочен со факти избега

Шилегов се обиде да испровоцира, но соочен со факти избега!

Курир | пред 5 месеци

-Шилегов не знае што зборува, и нема да му замериме затоа што не ја знае оваа проблематика. Со голи пароли сите знаеме, овде нема пароли, овде нема полтика, туку има работа. Јас сум првиот градоначалник,...

Шилегов провоцираше па избега од дебата за екологијата во Скопје кога се соочи со аргументите на Трајановски

Шилегов провоцираше па избега од дебата за екологијата во Скопје кога се соочи со аргументите на Трајановски

Вистина | пред 5 месеци

Кандидатот на СДСМ за градоначалник на Град Скопје, Петре Шилегов денеска избега од потпишувањето на „Платформата за чист воздух“, откако неговиот обид за провокација не успеа, па Шилегов соочен со аргументи...

Кандидатите за градоначалник на Скопје се обврзаа да обезбедат услови за заштита на воздухот во Скопје

Кандидатите за градоначалник на Скопје се обврзаа да обезбедат услови за заштита на воздухот во Скопје

Република | пред 5 месеци

Денеска ја потпишав изјавата со која се обврзувам за заштита на воздухот во Скопје, на барање на поголем број на здруженија. Јас како градоначалник сум единствениот во Македонија кој што сам постави мерен...

ПРОСТЕТЕ МУ НЕ ЗНАЕ ШТО ЗБОРУВА Коце Трајановски го прегази Шилегов кој почна да провоцира и избега

ПРОСТЕТЕ МУ, НЕ ЗНАЕ ШТО ЗБОРУВА: Коце Трајановски го „прегази“ Шилегов, кој почна да провоцира и избега!

Infomax | пред 5 месеци

Кандидатот на СДСМ за градоначалник на Град Скопје, Петре Шилегов денеска избега од потпишувањето на „Платформата за чист воздух“, откако неговиот обид за провокација не успеа, па Шилегов соочен со аргументи...

Шилегов провоцираше па избега од дебата за екологијата во Скопје кога се соочи со аргументите на Трајановски

Шилегов провоцираше па избега од дебата за екологијата во Скопје кога се соочи со аргументите на Трајановски

Слободна Македонија | пред 5 месеци

-Шилегов не знае што зборува, и нема да му замериме затоа што не ја знае оваа проблематика. Со голи пароли сите знаеме, овде нема пароли, овде нема полтика, туку има работа. Јас сум првиот градоначалник,...

Коце Трајановски Продажбата на Топлификација е еден од директните причинители за загадувањето на Скопје

Коце Трајановски: Продажбата на Топлификација е еден од директните причинители за загадувањето на Скопје

Прес 24 | пред 5 месеци

Предизборни интервјуа на кандидатите за градоначалници. Во предизборниот период Прес24 побара интервјуа со најголем дел од канидатите за градоначалници во скопските општини,  но и од останатите градови....

Коце Трајановски Продажбата на Топлификација е еден од директините причинители за загадувањето на Скопје

Коце Трајановски: Продажбата на Топлификација е еден од директините причинители за загадувањето на Скопје

Прес 24 | пред 5 месеци

Предизборни интервјуа на кандидатите за градоначалници. Во предизборниот период Прес24 побара интервјуа со најголем дел од канидатите за градоначалници во скопските општини,  но и од останатите градови....

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност