Сообраќајот на бул  Илинден пренасочен кај Владата

Сообраќајот на бул. „Илинден“ пренасочен кај Владата...

Нова Македонија | пред 5 месеци

Сообраќајот на бул. „Илинден“ пренасочен кај Владата Министерството за внатрешни работи информира дека поради предизборен митинг вечер, од 22 часот до сабота, до 2 часот изутрината, во двата правца ќе...

Не возете накај влада  Илинденска затворена поради митингот на ВМРО ДПМНЕ

Не возете накај влада: „Илинденска“ затворена поради митингот на ВМРО-ДПМНЕ

ТВ Нова | пред 5 месеци

Министерството за внатрешни работи информира дека поради предизборен митинг вечер, од 22 часот до сабота, до 2 часот изутрината, во двата правца ќе биде пренасочен сообраќајот на булеварот „Илинден“. Пренасочувањето...

 Илинденска ќе биде затворена во двата правци до сабота

„Илинденска“ ќе биде затворена во двата правци до сабота

Прес 24 | пред 5 месеци

Сообраќајот на булеварот „Илинден“ на потегот од крстосниците со булеварите „Гоце Делчев“ и „Св. Климент Охридски“ од 22 часот вечерва до 2 часот во сабота ќе биде во прекин во двата правци, соопшти МВР....

Поради митинг  Илинденска ќе биде затворена до сабота

Поради митинг, „Илинденска“ ќе биде затворена до сабота

Фокус | пред 5 месеци

Сообраќајот на булеварот „Илинден“ на потегот од крстосниците со булеварите „Гоце Делчев“ и „Св. Климент Охридски“ од 22 часот вечерва до 2 часот во сабота ќе биде во прекин во двата правци, соопшти МВР....

Нема возење по Илинденска од вечерва до сабота

Нема возење по „Илинденска“ од вечерва до сабота

Република | пред 5 месеци

Сообраќајот на булеварот „Илинден“ на потегот од крстосниците со булеварите „Гоце Делчев“ и „Св. Климент Охридски“ од 22 часот вечерва до 2 часот во сабота ќе биде во прекин во двата правци, соопшти МВР....

Булеварот пред Владата од вечерва до сабота затворен за сообраќај

Булеварот пред Владата од вечерва до сабота затворен за сообраќај

Нова ТВ | пред 5 месеци

Сообраќајот на булеварот „Илинден“ на потегот од крстосниците со булеварите „Гоце Делчев“ и „Св. Климент Охридски“ од 22 часот вечерва до 2 часот во сабота ќе биде во прекин во двата правци, соопшти МВР....

Булеварот пред Владата од вечерва до сабота затворен за сообраќај

Булеварот пред Владата од вечерва до сабота затворен за сообраќај

Пост | пред 5 месеци

Сообраќајот на булеварот „Илинден“ на потегот од крстосниците со булеварите „Гоце Делчев“ и „Св. Климент Охридски“ од 22 часот вечерва до 2 часот во сабота ќе биде во прекин во двата правци, соопшти МВР....

Поради митинг  Илинденска ќе биде затворена до сабота

Поради митинг, „Илинденска“ ќе биде затворена до сабота

Скопје24 | пред 5 месеци

Сообраќајот на булеварот „Илинден“ на потегот од крстосниците со булеварите „Гоце Делчев“ и „Св. Климент Охридски“ од 22 часот вечерва до 2 часот во сабота ќе биде во прекин во двата правци, соопшти МВР....

Булеварот пред Владата од вечерва до сабота затворен за сообраќај

Булеварот пред Владата од вечерва до сабота затворен за сообраќај

Exclusive | пред 5 месеци

Сообраќајот на булеварот „Илинден“ на потегот од крстосниците со булеварите „Гоце Делчев“ и „Св. Климент Охридски“ од 22 часот вечерва до 2 часот во сабота ќе биде во прекин во двата правци, соопшти МВР....

Булеварот пред Влада затворен за сообраќај  од вечерва до сабота

Булеварот пред Влада затворен за сообраќај – од вечерва до сабота

Sky | пред 5 месеци

Допаѓања Followers Followers Subscribers Followers Сообраќајот на булеварот „Илинден“ на потегот од крстосниците со булеварите „Гоце Делчев“ и „Св. Климент Охридски“ од 22 часот вечерва до 2 часот во сабота...

Важно ВМРО ДПМНЕ излегува на митинг пред Влада  сообраќајот ќе се поремети од вечерва до сабота

Важно: ВМРО ДПМНЕ излегува на митинг пред Влада – сообраќајот ќе се “поремети” од вечерва до сабота!

Sky | пред 5 месеци

Допаѓања Followers Followers Subscribers Followers На 12.10.2017 година (четврток) во периодот од 22.00 часот до 02.00 часот на 14.10.2017 година (сабота) во двата правци ќе биде пренасочен сообраќајот...

Изменет сообраќаен режим од вечерва на дел од Илинденска

Изменет сообраќаен режим од вечерва на дел од Илинденска

Newsroom | пред 5 месеци

Изменет режим на сообраќај ќе има вечерва од 22 часот до 02 часот во сабота во двата правци на дел од булеварот Илинден. Како што појаснуваат од МВР, заради предизборниот митинг, ќе биде пренасочен сообраќајот...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност