Жбогар бара да нема заплашувања и насилство на изборите

Жбогар бара да нема заплашувања и насилство на изборите

Макфакс | пред 5 месеци

топ-тема

Жбогар Да се спроведат избори без заплашување и насилство

Жбогар: Да се спроведат избори без заплашување и насилство

24 вести | пред 5 месеци

Шефот на делегацијата на ЕУ во Македонија, амбасадорот Самуел Жбогар во пораката упатена преку неговиот твитер профил ги повикува политичките лидери и членовите на партиите  да ги спроведат изборите без...

Жбогар Изборите се можност да се одреди идниот развој на општините

Жбогар: Изборите се можност да се одреди идниот развој на општините

A1on | пред 5 месеци

Локалните избори на 15 октомври се можност за вас граѓаните да ги изразите вашите гледишта за правецот во кој вашите општини треба да се движат во иднина, порачува шефот на Делегацијата на ЕУ во Република...

Жбогар бара да нема заплашувања и насилство на изборите

Жбогар бара да нема заплашувања и насилство на изборите

Точка | пред 5 месеци

Локалните избори на 15 октомври се можност за вас граѓаните да ги изразите вашите гледишта за правецот во кој вашите општини треба да се движат во иднина, порачува шефот на Делегацијата на ЕУ во Република...

Жбогар  Изборите да се спроведат без заплашување и насилство

Жбогар - Изборите да се спроведат без заплашување и насилство

Р.С. Европа | пред 5 месеци

Ги повикуваме политичките лидери и членовите на партиите да ги спроведат изборите без заплашување и насилство, порача шефот на Делегацијата на ЕУ во Македонија амбасадорот Самуел Жбогар во пораката упатена...

ЖБОГАР СО ПОРАКА ДО ГРАЃАНИТЕ  И на крајот секој глас е важен

ЖБОГАР СО ПОРАКА ДО ГРАЃАНИТЕ: И на крајот секој глас е важен

Фактор | пред 5 месеци

Шефот на Делегацијата на ЕУ во Република Македонија амбасадорот, Самуел Жбогар напиша порака на својот Твитер профил во пресрет на одржувањето на изборите. Локалните избори на 15 октомври се можност за...

Жбогар Секој глас е важен граѓаните да излезат на локалните избори

Жбогар: Секој глас е важен, граѓаните да излезат на локалните избори

МКД | пред 5 месеци

Локалните избори на 15 октомври се можност за вас граѓаните да ги изразите вашите ставови за правецот во кој вашите општини треба да се движат  во иднина, порачува шефот на Делегацијата на ЕУ во Република...

Жбогар Изборите се можност да се одреди идниот развој на општините

Жбогар: Изборите се можност да се одреди идниот развој на општините

Канал 5 | пред 5 месеци

- Ги повикуваме политичките  лидери и членовите на партиите  да ги спроведат изборите без заплашување и насилство. Потсетуваме на важноста да се направи јасна поделба меѓу државните и партиските активности ...

Жбогар Изборите се можност да се одреди идниот развој на општините

Жбогар: Изборите се можност да се одреди идниот развој на општините

+Инфо | пред 5 месеци

Локалните избори на 15 октомври се можност за вас граѓаните да ги изразите вашите гледишта за правецот во кој вашите општини треба да се движат во иднина, порачува шефот на Делегацијата на ЕУ во Република...

Жбогар Изборите се можност да се одреди идниот развој на општините

Жбогар: Изборите се можност да се одреди идниот развој на општините

Локално | пред 5 месеци

Локалните избори на 15 октомври се можност за вас граѓаните да ги изразите вашите гледишта за правецот во кој вашите општини треба да се движат во иднина, порачува шефот на Делегацијата на ЕУ во Република...

Жбогар Изборите се можност да се одреди идниот развој на општините

Жбогар: Изборите се можност да се одреди идниот развој на општините

Алсат-М | пред 5 месеци

Локалните избори на 15 октомври се можност за вас граѓаните да ги изразите вашите гледишта за правецот во кој вашите општини треба да се движат  во иднина, порачува шефот на Делегацијата на ЕУ во Република...

Жбогар Изборите се можност да се одреди идниот развој на општините

Жбогар: Изборите се можност да се одреди идниот развој на општините

ТВ 21 | пред 5 месеци

Локалните избори на 15 октомври се можност за вас граѓаните да ги изразите вашите гледишта за правецот во кој вашите општини треба да се движат  во иднина, порачува шефот на Делегацијата на ЕУ во Република...

Жбогар Изборите се можност да се одреди идниот развој на општините

Жбогар: Изборите се можност да се одреди идниот развој на општините

Пост | пред 5 месеци

Локалните избори на 15 октомври се можност за вас граѓаните да ги изразите вашите гледишта за правецот во кој вашите општини треба да се движат во иднина, порачува шефот на Делегацијата на ЕУ во Република...

Жбогар Изборите се можност да се одреди идниот развој на општините

Жбогар: Изборите се можност да се одреди идниот развој на општините

Вечер | пред 5 месеци

Локалните избори на 15 октомври се можност за вас граѓаните да ги изразите вашите гледишта за правецот во кој вашите општини треба да се движат во иднина, порачува шефот на Делегацијата на ЕУ во Република...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност