ЕФЈ испраќа мисија во Србија поради состојбата со медиумите

ЕФЈ испраќа мисија во Србија поради состојбата со медиумите

A1on | пред 5 месеци

Управниот одбор на Европската федерација на новинари (ЕФЈ) одлучи да испрати меѓународна мисија во Србија со цел да се преземат мерки за подобрување на состојбата во медиумите, која е влошена во последните...

ЕФЈ испраќа мисија во Србија поради состојбата со медиумите

ЕФЈ испраќа мисија во Србија поради состојбата со медиумите...

Нова Македонија | пред 5 месеци

ЕФЈ испраќа мисија во Србија поради состојбата со медиумите Управниот одбор на Европската федерација на новинари (ЕФЈ) одлучи да испрати меѓународна мисија во Србија со цел да се преземат мерки за подобрување...

Европската новинарска федерација испраќа мисија во Србија

Европската новинарска федерација испраќа мисија во Србија

+Инфо | пред 5 месеци

Управниот одбор на Европската федерација на новинари (ЕФЈ) одлучи да испрати меѓународна мисија во Србија со цел да се преземат мерки за подобрување на состојбата во медиумите, која е влошена во последните...

ЕФЈ ќе се обидe да ја подобри состојбата на медиумите во Србија

ЕФЈ ќе се обидe да ја подобри состојбата на медиумите во Србија

Пост | пред 5 месеци

Управниот одбор на Европската федерација на новинари (ЕФЈ) одлучи да испрати меѓународна мисија во Србија со цел да се преземат мерки за подобрување на состојбата во медиумите, која е влошена во последните...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност