НАТО прифаќа Србија да биде воено неутрална

НАТО прифаќа Србија да биде воено неутрална

A1on | пред 5 месеци

НАТО го прифаќа определувањето на Србија да биде воено неутрална. Во тоа нема ништо спорно и не претставува пречка за развој на соработката со Србија во бројни области, изјави денеска заменикот-генерален...

НАТО прифаќа Србија да биде воено неутрална

НАТО прифаќа Србија да биде воено неутрална...

Нова Македонија | пред 5 месеци

НАТО прифаќа Србија да биде воено неутрална НАТО го прифаќа определувањето на Србија да биде воено неутрална. Во тоа нема ништо спорно и не претставува пречка за развој на соработката со Србија во бројни...

НАТО прифаќа Србија да биде воено неутрална

НАТО прифаќа Србија да биде воено неутрална

Локално | пред 5 месеци

НАТО го прифаќа определувањето на Србија да биде воено неутрална. Во тоа нема ништо спорно и не претставува пречка за развој на соработката со Србија во бројни области, изјави денеска заменикот-генерален...

НАТО прифаќа Србија да биде воено неутрална

НАТО прифаќа Србија да биде воено неутрална

Пост | пред 5 месеци

НАТО го прифаќа определувањето на Србија да биде воено неутрална. Во тоа нема ништо спорно и не претставува пречка за развој на соработката со Србија во бројни области, изјави денеска заменикот-генерален...

НАТО прифаќа Србија да биде воено неутрална

НАТО прифаќа Србија да биде воено неутрална

ТВ 21 | пред 5 месеци

НАТО го прифаќа определувањето на Србија да биде воено неутрална. Во тоа нема ништо спорно и не претставува пречка за развој на соработката со Србија во бројни области, изјави денеска заменикот-генерален...

НАТО прифаќа Србија да биде воено неутрална

НАТО прифаќа Србија да биде воено неутрална

Вечер | пред 5 месеци

НАТО го прифаќа определувањето на Србија да биде воено неутрална. Во тоа нема ништо спорно и не претставува пречка за развој на соработката со Србија во бројни области, изјави денеска заменикот-генерален...

НАТО ја прифаќа определбата на Србија да биде воено неутрална

НАТО ја прифаќа определбата на Србија да биде воено неутрална

Пост | пред 5 месеци

НАТО го прифаќа определувањето на Србија да биде воено неутрална. Во тоа нема ништо спорно и не претставува пречка за развој на соработката со Србија во бројни области, изјави денеска заменикот-генерален...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност