Се урна воен авион во Шпанија загина пилотот

Се урна воен авион во Шпанија, загина пилотот

Р.С. Европа | пред 5 месеци

Пилотот загина кога се урна воен авион во југоисточна Шпанија, на враќање од воената парата организирана по повод националниот ден, соопшти портпаролот на шпанското Министерство за одбрана. Авионот што...

Воен авион се урна во Шпанија загина пилот

Воен авион се урна во Шпанија, загина пилот

A1on | пред 5 месеци

Едно лице загина денеска откако воен авион се урна во Шпанија, кој претходно учествуваше на парада во Мадрид по повод националниот празник, соопшти шпанското Министерство за одбрана. – Можам да потврдам...

Се урна воен авион во Шпанија, загина пилотот

Денешен | пред 5 месеци

Пилотот загина кога се урна воен авион во југоисточна Шпанија, на враќање од воената парата организирана по повод националниот ден, соопшти портпаролот на шпанското Министерство за одбрана. Авионот што...

Судир на демонстранти во Барселона

Судир на демонстранти во Барселона

МТВ 1 | пред 5 месеци

Две помали групи се судриле во Барселона додека се вжештува протестот на илјадници приврзаници на заедништвото на Каталонија и Шпанија. Според медиумите, не е познато што го предизвикало насилството, ниту...

Воен авион се урна во Шпанија загина пилот

Воен авион се урна во Шпанија, загина пилот

ТВ Нова | пред 5 месеци

Едно лице загина денеска откако воен авион се урна во Шпанија, кој претходно учествуваше на парада во Мадрид по повод националниот празник, соопшти шпанското Министерство за одбрана. – Можам да потврдам...

Воен авион се урна во Шпанија пилотот загина

Воен авион се урна во Шпанија, пилотот загина

Курир | пред 5 месеци

– Можам да потврдам дека авионот се урна, изјави портпаролка на Министерството. Локалните медиуми наведуваат дека авионот паднал во близина на воена база во Албасет, 300 километри југоисточно од Мадрид....

Воен авион се урна во Шпанија загина пилот

Воен авион се урна во Шпанија, загина пилот

Алсат-М | пред 5 месеци

Едно лице загина денеска откако воен авион се урна во Шпанија, кој претходно учествуваше на парада во Мадрид по повод националниот празник, соопшти шпанското Министерство за одбрана. – Можам да потврдам...

Воен авион се урна во Шпанија пилотот загина

Воен авион се урна во Шпанија, пилотот загина

Курир | пред 5 месеци

– Можам да потврдам дека авионот се урна, изјави портпаролка на Министерството. Локалните медиуми наведуваат дека авионот паднал во близина на воена база во Албасет, 300 километри југоисточно од Мадрид....

Се урна воен авион во Шпанија загина пилот

Се урна воен авион во Шпанија, загина пилот

+Инфо | пред 5 месеци

Едно лице загина денеска откако воен авион се урна во Шпанија, кој претходно учествуваше на парада во Мадрид по повод националниот празник, соопшти шпанското Министерство за одбрана. - Можам да потврдам...

ПО ВОЕНА ПАРАДА ВО МАДРИД СЕ УРНА АВИОН Има ли загинати во несреќата

ПО ВОЕНА ПАРАДА ВО МАДРИД СЕ УРНА АВИОН: Има ли загинати во несреќата?

Фактор | пред 5 месеци

Воен авион се урна во базата Лос Лианос во Шпанија по воената парада одржана во Мадрид, објави шпанското Министерството за одбрана. Пилотот загинал при уривањето. Авионот учествувал во воената парада „12...

Шпански воен авион се сруши по парадата

Шпански воен авион се сруши по парадата

МКД | пред 5 месеци

Воен авион се сруши во базата Лос Лианос во Шпанија по воената парада одржана во Мадрид, соопшти шпанското Министерството за одбрана. Пилотот загинал. Авионот учествувал во воената парада „12 Октомври“...

Трагедија во светот  се урна воен авион загина пилот

Трагедија во светот - се урна воен авион, загина пилот

Прес 24 | пред 5 месеци

Едно лице загина денеска откако воен авион се урна во Шпанија, кој претходно учествуваше на парада во Мадрид по повод националниот празник, соопшти шпанското Министерство за одбрана. – Можам да потврдам...

Воен авион се урна во Шпанија пилотот загина

Воен авион се урна во Шпанија, пилотот загина

Република | пред 5 месеци

Едно лице загина денеска откако воен авион се урна во Шпанија, кој претходно учествуваше на парада во Мадрид по повод националниот празник, соопшти шпанското Министерство за одбрана. – Можам да потврдам...

Се сруши шпански воен авион после парада

Се сруши шпански воен авион после парада

Канал 5 | пред 5 месеци

Се уште не е познато дали има жртви. Accidente aéreo en la Base Aérea de Los Llanos. #albacete pic.twitter.com/4D488KICpO — MARIO_RP (@marioruiz_ab) October 12, 2017 Авионот учествувал во воената парада...

Воен авион се урна по парадата за Националниот ден на Шпанија

Воен авион се урна по парадата за Националниот ден на Шпанија

Локално | пред 5 месеци

Воен авион се урна во базата Лос Љанос во Шпанија по воена парада во Мадрад, соопшти денеска шпанското министерството за одбрана. Засега не е познато дали има жртви. Авионот учествувал на воената парада...

Воен авион се урна во Шпанија загина пилот

Воен авион се урна во Шпанија, загина пилот

Пост | пред 5 месеци

Едно лице загина денеска откако воен авион се урна во Шпанија, кој претходно учествуваше на парада во Мадрид по повод националниот празник, соопшти шпанското Министерство за одбрана. – Можам да потврдам...

Шпански воен авион се урна по учество на парада пилотот загинал

Шпански воен авион се урна по учество на парада, пилотот загинал

Newsroom | пред 5 месеци

Шпански воен авион се урна во четврток откако претходно учествуваше на парада по повод националниот празник во Мадрид, при што загина пилотот, изјави портпаролот на Министерство за одбрана, пренесува АФП....

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност